Ko su ljudi koji žele neformalnu vezu?

Kazes da (samo) za zene to nije preporucljivo. :think: A da li bi bila sa muskarcem koji je necija kres varijanta? Mislim da je i takav muski lik manje vredan od onoga u kome se moze naci potpunost odnosa.

U jednom,tako receno,normalnom drustvu tako bi bilo...ali realno,zene i muskarci u tom pogledu nisu,niti ce ikad biti ravnopravni:confused: Bar u Srbiji. Ako je on necija kres varijanta,tom tipu se klice, on je glavni frajer, dok za zenu se naravno kaze ono najgore...
I naravno da ne bih bila sa takvim tipom, ne trebaju mi te zafrkancije.:aha:
 
Ko su ljudi koji žele neformalnu vezu?
Da li su zreli emotivno?
Da li su već imali nekada ostvarenu emotivnu vezu ili ne?
Ko su ljudi koji ne žele takav odnos?
Koliko je neformalna veza česta pojava u vašem okruženju?
Kako reagujete kad vam neko stavi do znanja da želi takvu vezu? Da li vas vređa kad neko neće da mu budete zvanični momak/ devojka? Možda takva ponuda laska muškoj seksualnosti?
Da li biste pokušali da iz samo seksualne pređete u emotivnu vezu?
Da li ljudima koji hoće isključivo neformalnu vezu nije potreban emotivni, već samo fizički kontakt?
Da li je u ljudskoj prirodi da žele kompletnu vezu? Da li se zadovoljavaju delimičnom, jer ne mogu da ostvare potpunu vezu, da nađu osobu koju bi smatrali svojom devojkom/ momkom? Prihvatam mogućnost da im se neformalna varijanta više sviđa i da je to ok.
Ipak, da li se takvi odnosi danas glorifikuju putem medija? Možda se to nameće kao prihvatljivo, jer je nedostupna tradicionalna varijanta odnosa, ili je jednostavno sveprisutno oslobođenje u seksu, pa ni to nije tabu?
Da li biste nekad bili u tzv. kres- kombinaciji sa osobom koja to nije znala, tj. mislila je da ste njen potpuni partner?

1.Naravno da nisu, jer da jesu, ne bi bili toliko sebični da ih sa nekim podele.
2.Naravno da jesu ali je verovatno bila završena bolno... pa zašto bi sebi tako nešto opet priređivali- lepše je biti sam sa sobom.:mrgreen:
3.Povređeni ili dovoljno razmaženi i sebični.
4.koliko sam ja čula neformalnih veza e sve više,ljudi su usamljeni a dovoljno kukavice da bi se upuštali u emotivni razvoj sa nekom osobom, pa bolje i par puta mesečno kresa, nego apstinencija.(po sistemu bolje išta nego ništa:mrgreen:)
5.Naravno da bih bila uvređena da mi neko kaže u prenosnom ‚‚smislu dobra si mi za kres, ali za ostalo nisi‚‚:eek::( sve je stvar u stavu prema samom sebi.;)
6.Uglavnom im je potreban fizički kontakt ali postavljam pitanje: kakve su onda oni emotivne šupljine i kome takav neko treba?:confused:
 
Mi smo ravnopravni,mislim na zene i muskarce.I sta je cudno ako ja hocu slobodu,necu da se vezujem.Ako ti se ne svidja,trazi drugoga.Cista ravnopravnost i kultura ophodjenja.Necu da lazem,ali volim vise sebe nego tebe.Tacka.Kad je u pitanju ljubav,tu nema pameti,onda padaju sve teorije u vodu.Ali prava ljubav je retkost a zivi se svaki dan.Pa zivite.:cmok:
 
da li zelim vezu? da
da li sa istim partnerom? da
da li na istoj adresi? ne

ne zavidim onima koji su uspeli da se realizuju u simbiozi sa nekim, ali mi je drago da takvih veza i brakova ima.
svaki put kad sam bila u takvoj vezi partner bi me ``progutao``..i na kraju od njegove silne ljubavi bih bila emotivno iscedjena..

verovatno nisam jos naisla na onog kompatibilnog..a do tada, glasam za neformalno..
 

Back
Top