Ko je više dobro došao u Srbiju: Rusi, Ukrajinci ili Crnogorci?

provokativna tema ...
koga vise volite ili ne volite prakticno...

a dva od tri ponudjena rusi i srbi iz crne gore

srbi u sbriji zaista nicim ne razlikuju nas iz crne gore ili sebe odavde a i zasto bi
mi srbi volimo ruse to je od davnina a ima i svoje zasto jer su zasluzili i opstali smo zahavljujuci njihovoj pomoci 1914 i ulasku u rat kada im nije bilo bas zgodno posle rata sa japanom...

i sad da biramo izmedju svojih prakticno

tema dosta glupa ali svakako provokativna
Možda je to i bio cilj.
 
Tvoj kralj je dolar, tako da...sunce srpskog neba nece da te grije k'o sto grije to sjeverno, skrto i zubato.
IMG_3163.jpeg
 
Upravo pročitah da su se na Zlatiboru potukli roditelji dece iz Rusije i Crne Gore na dečjem fudbalskom turniru. Sama po sebi je vest za diskutovanje ali mene su zainteresovali komentari na ovaj događaj, između ostalog, mnogi su komentarisali da su im Rusi u BG dosadili, pored uobičajenog besa na Crnogorce koji dođu u Srbiju pa sa ponašaju neprimereno. Kakvo je vaše mišljenje o gostima iz ovih država i koliko politika utiče na ponašanje prema ljudima iz tih zemalja a koliko neko vaše iskustvo, lično ?
Ti "beogradjani" koji mrze ruse, su dosli iz crnogorskih pecina.......mrze ih kolko i nas srbe.
Volim i ruse i ukrajince i ne pravim razliku medju njima. Pomogo bih im uvek kao svoje najrodjenije, dok bih po pitanju durmitorskih pecinara sproveo u Srbiji de-crnogorizaciju..
 
Ti "beogradjani" koji mrze ruse, su dosli iz crnogorskih pecina.......mrze ih kolko i nas srbe.
Volim i ruse i ukrajince i ne pravim razliku medju njima. Pomogo bih im uvek kao svoje najrodjenije, dok bih po pitanju durmitorskih pecinara sproveo u Srbiji de-crnogorizaciju..

Ja obožavam pećine. Speleološki turizam može biti jedna od razvojnih šansi za srpski turizam. Ne znam ima li pećina na Durmitoru, ali ako ima, to je samo prednost u pogledu turističke ponude ove planine. Mislim da je Durmitor jako lepa planina. Pogledaj na mojoj temi Boje prirode slike Durmitora, pa onda prosudi:

https://forum.krstarica.com/threads/boje-prirode.1000154/

Inače, tema nije na granici nacionalne i verske netrpeljivosti, nego je prešla tu granicu. Tačnije, tema je dno dna, ali šta očekivati od lagerte.
 
Тема је на граници расне и верске нетрпељивости.
Tema je ono što se komentariše po Srbiji, nit sam je izmislila nit slagala. Izvolite prošetajte malo po medijima pa ćete se uveriti. To što članovi odmah krenu sa uvredama a ne umeju svoje mišljenje smisleno i bez vređanja da iznesu je neki drugi problem. I to što se odmah neki osete ugroženo pa moraju da brane Srpstvo najgorim uvredama je takođe za neku dobru analizu.
 
Tema je ono što se komentariše po Srbiji, nit sam je izmislila nit slagala. Izvolite prošetajte malo po medijima pa ćete se uveriti. To što članovi odmah krenu sa uvredama a ne umeju svoje mišljenje smisleno i bez vređanja da iznesu je neki drugi problem. I to što se odmah neki osete ugroženo pa moraju da brane Srpstvo najgorim uvredama je takođe za neku dobru analizu.
Отпратио сам тему и прешао на аутомобиле. Хтео сам да заборавим да ово уопште постоји...

Али сада када сам већ враћен на почетак:

Ја до сада нисам чуо никога да коментарише на овакав начин, а нарочито не да прави избор између Црногораца са једне стране и Руса и Украјинаца са друге. Никада нисам био против Црне Горе и Русије, а Украјинце сматрам истим народом као и Русе. Упознао сам и једне и друге и треће.

Фудбал исто избегавам.
 
Nisam ni ja dok nisam naletela na taj članak, zato me je interesovalo da li je to slučajnost ili ima takvih podela. Sudeći po postovima ovde, imali smo priliku da pročitamo razna mišljenja na tu temu, koja donekle potvrđuju ono što sam pročitala. I kada naglasim da tema nije moje mišljenje, već sam prenela komentare, nisu mi jasni postovi u kojima se meni obraćaju uvredama i insinuiraju da postavljam teme na granici rasne i verske netrpeljivosti, jer mnogi ovde neka pitanja doživljavaju na drugačiji način.
 

Back
Top