Koga vise hocete u Srbiju?

Koga ocete:

  • Pakistanci

    glasova: 1 7,1%
  • Arapi

    glasova: 2 14,3%
  • Filipinci

    glasova: 7 50,0%
  • Afrikanci-Nigerijanci

    glasova: 2 14,3%
  • Indijci

    glasova: 2 14,3%

  • Ukupno glasova
    14
Pa dobro, to i nije neki uspeh, nije bas tesko biti inteligentniji od Srba.

Mi smo neinteligentni cak i za evropski prosek, a kamoli pa za te far East narode.

Gaza, Asad, Hezbolah, Gadafi, Naomi Klajn i Maradona, to ti je nas nivo IQ-a.
Ne lupaj; nije pamet biti kolonizator i drzati druge ljude u lancima kao sto je radila stoka u prestolnici EU.
Zato im sad dojucerasnji robovi hebu kceri; tj. seme i pleme.
 
Ne lupaj; nije pamet biti kolonizator i drzati druge ljude u lancima kao sto je radila stoka u prestolnici EU.
Zato im sad dojucerasnji robovi hebu kceri; tj. seme i pleme.
Nemoj molim te o kolonizatorima i ostalim WOKE mantrama:sad2: ; ovde na Krstu sam dosao zbog srpskih patriota, da sam hteo da zezam US WOKE genijalce, ima po netu mnogo zanimljivijih mesta za to.
 
Katolicka i pravoslavna teologija su skoro jedno pa isto. Katolicka i pravoslavna vera su bratske, a protestanti su 'izdajnici' hriscanstva.

Ne znam kako vas Amfilohije jos tome nije naucio?

Bavite se malo intelektualnim stvarima, a ne politicko/istorijskim komentarisanjem na nivou babe Zivane i deda Stojka, gde je jedno pleme zbog kolektivistickih mantri, otimalo zene drugom plemenu, pa bas ta jedna kolektivisticki-narativna-identitet mantra je kljucna za to sto su nas ubijali, a ne zato sto je jedna banda htela totalitarno da vlada, pa bi izmislili i Marsovizam kao razlog zasto ubijaju Marsovce i uvode strahovladu.
 
I imamo pravo da besnimo i kritikujemo kad nam se ćefne jer taj hleb zarađujemo ovde.
angry GIF
 

Back
Top