Koga vise hocete u Srbiju?

Koga ocete:

  • Pakistanci

    glasova: 1 7,1%
  • Arapi

    glasova: 2 14,3%
  • Filipinci

    glasova: 7 50,0%
  • Afrikanci-Nigerijanci

    glasova: 2 14,3%
  • Indijci

    glasova: 2 14,3%

  • Ukupno glasova
    14
A sto ces ti u Srbiju kada oces samo o krajini da pricas?
Kakve veze to ima? Ja se nisam nikad žalio da u Srbiji ne mogu ili da teško mogu ostvariti egzistenciju i da u njoj baš ništa ne valja, za razliku od nekih drugih forumaša koji to govore a ne mrdaju iz Srbije. Da sam na njihovom mjestu spakovao bih kofere i otišao u neku Kanadu, Holandiju ili Norvešku da se usrećim.
 
Poslednja izmena:
Voljeni Preśednik Vucic najavljuje da ce doci ljuđi iz Azije u dragu Srbiju da zive i rade.

Koga biste vi birali da vi budu komsije, kolege?
Pa evo, kad već pitamo, šta da kažem? Voljeni predsednik, čini se, donosi odluke koje nas sve itekako direktno pogađaju, a da nas niko ništa ne pita. Evo, najavljuje dolazak ljudi iz Azije da žive i rade ovde, a mi, stoka sitnog zuba, samo gledamo kako nam se životi preokreću kao u ringišpilu.

Pa dobro, kad već biraš komšije i kolege, ajde onda da bude kao u onoj narodnoj poslovici: "Bolje ikad nego nikad". Ko će biti, biće, samo nek' nije onaj što samo gleda svoj interes i gazi sve pred sobom. Neka dođu, ali nek' pošteno rade, nek' poštuju ovu zemlju kao što je i mi poštujemo. A ako hoće neko da nas zezne, e, pa onda će biti vatre!
 
Kakve veze to ima? Ja se nisam nikad žalio da u Srbiji ne mogu ili da teško mogu ostvariti egzistenciju i da u njoj baš ništa ne valja, za razliku od nekih drugih forumaša koji to govore a ne mrdaju iz Srbije. Da sam na njihovom mjestu spakovao bih kofere i otišao u neku Kanadu, Holandiju ili Norvešku da se usrećim.
Tamo idu samo ove srpske patriote, koje mnogo vole Srbiju, a mrze zapad.

Mi anti-Srbi smo u Srbiji.
 

Back
Top