Ko je više dobro došao u Srbiju: Rusi, Ukrajinci ili Crnogorci?

upravo to i pričam
prepričali ste par debila i odma takav zaključak ...

sta jedan il dva kretena misle o srbima iz cg koga briga... i ko garantuje da iza tih komentara ne stoje ne srbi ?

kakvo ludilo ? ko je rekao da si katolik ?

drugi put nemoj u temu navoditi zaključke na osnovu dva tri debila koji komentarisu po netu to je sve. pogotovo kada je rec o pravoslavnom rodu koji je bratski narod tj jedan te isti narod
Ti to meni objašnjavaš a baba mi Crnogorka 😂 i nisam ja prepričala par komentara, prošetajte malo po medijima i pročitajte komentare kada je u pitanju ovakav Il sličan članak.
 
Pitanje: Kako razumeti ovo “ko je više dobrodišao” a da to ne bude u kontekstu predrasuda i stereotipa?
Pitanje je na osnovu mišljenja koja sam pročitala, ko je dobronameran, shvatiće ih kako pišu, ko je isključiv i opsednut mržnjom, shvatiće ih kao predrasudu. Sada se svi vi pronađite gde god želite... Jer se mišljenje mnjenja formira prema dnevnoj politici ,ako se vrh javi o kaže Crnogorci ne valjaju, odmah se javljaju dežurni da potvrde, ako vrh kaže ,Crnogorci su naša braća, onda se mnjenje menja.
 
Rusi su mi arogantni i neartikulisani a ukrajinci priglupi i pokvareni. Crnogorci su plemena pa izvolte kome šta treba :mrgreen:
U centar. Ne postoji ništa gore u životu nego provesti 5 minuta sa Rusom ili Ukrajincem u istoj prostoriji, za naš ukus previše kancerogeni, arogantni, čudni, neshvatljivi. Ovi koji se lože na Ruskinje ne shvataju da je jedini način da kao Srbin smuvaš Ruskinju samo ako si bogat, inače ne postoji nikakva duhovna konekcija niti mogućnost da postoji prava ljubavna veza između Srba i Rusa zbog prevelikih razlika u mentalitetu.
 
Žene su im druga priča naučene su da se dočepaju onoga što ih zanima i tu su vrlo dobrog zanata. Nisu ko naše da ne znaju šta hoće.
Ruskinje su uvek bile tradicionalno lakog morala. Slušao sam priče Jugoslovena koji su bili na studiranju u SSSR još 50ih i 60ih i tad se tamo lako dolazilo do seksa dok recimo u Jugoslaviji tada nisi mogao da oboriš ništa pre braka.
 
U centar. Ne postoji ništa gore u životu nego provesti 5 minuta sa Rusom ili Ukrajincem u istoj prostoriji, za naš ukus previše kancerogeni, arogantni, čudni, neshvatljivi. Ovi koji se lože na Ruskinje ne shvataju da je jedini način da kao Srbin smuvaš Ruskinju samo ako si bogat, inače ne postoji nikakva duhovna konekcija niti mogućnost da postoji prava ljubavna veza između Srba i Rusa zbog prevelikih razlika u mentalitetu.
можда је то до тебе добрим дијелом као и до њих
сретао сам и једне и друге и има и добри и свакакви људи
нама они изгледају "чудно" јер су више резервисани од нас, док је код нас све одма на прву

имамо ми више сличности него што људи мисле
 
можда је то до тебе добрим дијелом као и до њих
сретао сам и једне и друге и има и добри и свакакви људи
нама они изгледају "чудно" јер су више резервисани од нас, док је код нас све одма на прву

имамо ми више сличности него што људи мисле
Imamo još više sa Turcima pa se ne hvalimo. Daleko su nam bliži Poljaci i Slovaci nego Rusi.
 
Imamo još više sa Turcima pa se ne hvalimo. Daleko su nam bliži Poljaci i Slovaci nego Rusi.
са Турцима?
нико никог није тако оцрнио ко Срби Турке у епским пјесмама
:eek:

Руси су велики народ.
Па Срби су 50 мањи па има међу њима свакакви од највећег смећа на коме би нам цијели свијет могао позавидити па до добрије људи ист тако, исвега између
а ти све Русе истом четкицом наслика?
 
са Турцима?
нико никог није тако оцрнио ко Срби Турке у епским пјесмама
:eek:
Da, Turci su nam mnogo bliži kulturno i mentalitetski. Svaki Srbin može da nađe daleko više razgovornih tema sa Turčinom nego sa Rusom. Generalno i brak sa Turkinjom ima više izgleda da bude uspešan nego sa Ruskinjom, koje su prema srpskim shvatanjima previše lakog morala.
 
Da, Turci su nam mnogo bliži kulturno i mentalitetski. Svaki Srbin može da nađe daleko više razgovornih tema sa Turčinom nego sa Rusom. Generalno i brak sa Turkinjom ima više izgleda da bude uspešan nego sa Ruskinjom, koje su prema srpskim shvatanjima previše lakog morala.
сретао сам и једне и друге и сасвим ок био са њима
али стварно не веже ме ништа за малу азију осим историје и волио би посјетити тамо бар некад
не знам мени је то страно

Руси су Славјани, православни итд.
и не тако давно ми смо Турцима (и они нама) главе сјекли и набијали на колац
 
сретао сам и једне и друге и сасвим ок био са њима
али стварно не веже ме ништа за малу азију осим историје и волио би посјетити тамо бар некад
не знам мени је то страно

Руси су Славјани, православни итд.
и не тако давно ми смо Турцима (и они нама) главе сјекли и набијали на колац
I Poljaci su Slavjani pa njih ne pominjete, a oni su Srbima daleko bliži nego Rusi. Čak da staviš Srbina i Poljaka jednog pored drugog nećeš ih razlikovati, a da staviš Rusa i Srbina odmah se vidi ko je Srbin, ko je Rus.
 
I Poljaci su Slavjani pa njih ne pominjete, a oni su Srbima daleko bliži nego Rusi. Čak da staviš Srbina i Poljaka jednog pored drugog nećeš ih razlikovati, a da staviš Rusa i Srbina odmah se vidi ko je Srbin, ko je Rus.
не знам мени су и једни и други исто
ко и сви Славјани
ти посматраш Русе и Украјинце скроз необјективно
 
не знам мени су и једни и други исто
ко и сви Славјани
ти посматраш Русе и Украјинце скроз необјективно
Kad god sam ih sretao nisam primetio da su kako treba. To sam prvo čuo od naših građevinskih radnika po Rusiji koji o Rusima imaju samo najgore reči. Ja nisam verovao, a onda kad sam upoznao i sam Ruse prvi put razumeo sam da je sve bilo istina.
 
Ti to meni objašnjavaš a baba mi Crnogorka 😂 i nisam ja prepričala par komentara, prošetajte malo po medijima i pročitajte komentare kada je u pitanju ovakav Il sličan članak.
sta s tim ?

nekoliko budala napisu gluposti i ti odma provokativne teme postavljas gde se vidi podela srba tj na one iz cg...

malo nam je m.ilogoraca jel de...

uvjek je budala bilo ne treba ih kopirati
 
U centar. Ne postoji ništa gore u životu nego provesti 5 minuta sa Rusom ili Ukrajincem u istoj prostoriji, za naš ukus previše kancerogeni, arogantni, čudni, neshvatljivi. Ovi koji se lože na Ruskinje ne shvataju da je jedini način da kao Srbin smuvaš Ruskinju samo ako si bogat, inače ne postoji nikakva duhovna konekcija niti mogućnost da postoji prava ljubavna veza između Srba i Rusa zbog prevelikih razlika u mentalitetu.
Bog te mazo, taj “mentalitet”. Nikad ti video nisi Rusa, a obrazovne Ruse ni na TV. Nema Rusa u Bosilegradu, nepoznato.
 

Back
Top