Kako se to Hrvati nikad ne zapitase „ A jel', sto da se mi ”zamajavamo„ sa Krajinom?

da, znam...
mislim da je Kir-a sredio Glavas, ali nisam sigurna...u svakom slucaju bitno je da je ubojica uhapsen i osuden...prema sudskim dokazima (uz promatrace MZ pri postupku) sredila ga je hrv.-srpska mafija zbog smetnji pri krijumacarenja oruzja
Da bas tako...
na cesti prema Laslovu ako se ne varam
 
sta je sad pa ovo...:confused:
vi ste uvijek bili na pobjednickoj strani...
zato ste stalno u povijesti i pobjedivali...
a mi Hrvati, prema vama i vasoj novokomponiranoj povijesti, uvijek gubitnici

...naravno da smo uvek bili na pravoj strani i sad smo - vi samo sluzite privremenim "pobednicima"
... znas li da je Marija Terezija naselila Srbe u toj Krajini da bi joj branili carstvo od Turaka posto ste vi bili neupotrebljivi...zapravo nacionalni sport u Austrougarskom carstvu vam je bio da nocu koljete komsije a onda pricate da to rade vampiri...e sad ti Srbi su zbog svojih zasluga dobili autonomiju a vi niste dobili nista dok se nama niste uvalili...bili vampiri ostali vampiri...ne pise bez veze na katedrali u Kelnu: sacuvaj me Boze kuge, rata i Hrvata
 
мене не занима мама:lol: али нема везе може и мој тата да пође пошто је на одмору
па нека се мало друже:mrgreen: а ја и ти:heart::heart:

dogovoreno...:D
moja mama kao zadrta HDZ-ovka i tvoj tata kao vjerojatno zadrti SRS, nema sanse da ce im biti dosadno....znaci nas ce ostaviti na miru....
hurrrrrra
 
da, znam...
mislim da je Kir-a sredio Glavas, ali nisam sigurna...u svakom slucaju bitno je da je ubojica uhapsen i osuden...prema sudskim dokazima (uz promatrace MZ pri postupku) sredila ga je hrv.-srpska mafija zbog smetnji pri krijumacarenja oruzja

E ovo je novi momenat...
Do sada se moglo čuti samo to da ga je ubio tj. naredio da se ubije Branimir Glavaš zbog toga što je hteo da se sukob između Hrvata i Srba reši mirno i civilizovano, kad eto ti Slavonije i teze kako su ga ubili ni manje ni više nego hrvatsko-SRPSKA mafija zbog...
E, ne mogu da verujem...
 
Kaže "desno ako si mislio na šahovnicu", pa se onda upitaj ako tako razlikuje levo i desno kako tek razlikuje položaj Srba u Hrvatskoj od položaja Albanaca u Srbiji :)

али ипак она нека дође код мене:arrow: мислим што је сигурно сигурно је :twisted:

одакле ја знам да се она не забавља са комплет поставом Торцида+БедБлу Бојс
па после опет опет фрка Вуковар Овчара и на крају ја у Хагу нека.
ипак нека дође у БГ:heart::heart:
 
E ovo je novi momenat...
Do sada se moglo čuti samo to da ga je ubio tj. naredio da se ubije Branimir Glavaš zbog toga što je hteo da se sukob između Hrvata i Srba reši mirno i civilizovano, kad eto ti Slavonije i teze kako su ga ubili ni manje ni više nego hrvatsko-SRPSKA mafija zbog...
E, ne mogu da verujem...

TEZA je MNOGO VISHE NEGO DOBRA!



Obrati paznju zasto sam mu postavio pitanje gdje se ubistvo dogodilo !
 
...naravno da smo uvek bili na pravoj strani i sad smo - vi samo sluzite privremenim "pobednicima"
... znas li da je Marija Terezija naselila Srbe u toj Krajini da bi joj branili carstvo od Turaka posto ste vi bili neupotrebljivi...zapravo nacionalni sport u Austrougarskom carstvu vam je bio da nocu koljete komsije a onda pricate da to rade vampiri...e sad ti Srbi su zbog svojih zasluga dobili autonomiju a vi niste dobili nista dok se nama niste uvalili...bili vampiri ostali vampiri...ne pise bez veze na katedrali u Kelnu: sacuvaj me Boze kuge, rata i Hrvata

ja sudjeljujem samo u ozbiljnim razgovorima, a nebuloze koje pises pricaj nekome drugome...ipak ponovit cu ti, navodni napis koji citiras ne postoji nigdje, ni na jednoj katedrali, a najmanje u Njemackoj...ja mislila to doprlo i do vasih radikalskih mozgova, ali nazalost nije...
 
dogovoreno...:D
moja mama kao zadrta HDZ-ovka i tvoj tata kao vjerojatno zadrti SRS, nema sanse da ce im biti dosadno....znaci nas ce ostaviti na miru....
hurrrrrra

'значи моји и твоји се познају ауууууууу

а где ти је тата и дечко,чисто информативно да ли да понесемо у гепек зољу и М21
или бомбоњеру и мало свежег свежег цвећа:heart::heart:
 
Eto odgovora za "gdzd968"

Ali nigde se ne pominje šverc oružja i hrvatsko-srpska mafija, već isključivo Branimir Glavaš koji je dobio zadatak da ga ukloni kako ne bi bilo pregovora koji tada nisu odgovrali Hrvatskoj, nego rata...
Tako piše u optužnici, tako je svedočio svedok koji ga je ubio.

A što me to slavonija izbegava nego odgovara preko posrednika :)
 
Ali nigde se ne pominje šverc oružja i hrvatsko-srpska mafija, već isključivo Branimir Glavaš koji je dobio zadatak da ga ukloni kako ne bi bilo pregovora koji tada nisu odgovrali Hrvatskoj, nego rata...
Tako piše u optužnici, tako je svedočio svedok koji ga je ubio.

A što me to slavonija izbegava nego odgovara preko posrednika :)
zar ce KRININOGENE STRUKTURE u vlasti reci zbog cega se nesto radi?
Zar je taj Arkan bio sposoban ? Zar je mogao tek tako da izadje iz zatvora u Zegrebu ili gdje vec da nije bilo saradjne KRIMINALACA u vlasti?
Ko je tog Arkana postavio za vodju navijacha Zvijezde? Svaki navijac iz tog vremena ce POSTENO RECI da ga nikada nisu vidjeli na utakmicama.
Ko mu je davao zadatke?
 
]...ja bih ipak Kosovo ostavila Amerima[/B]...samo oni imaju i sredstva i mogucnosti da ih "dovedu u red"... ono sto ne bih volela je da se to desi i nama, pa da i nas neko dovodi u red... a nece nam se desiti samo ako uspemo da sacuvamo dostojanstvo...samo nezreo narod moze da se deli i medjusobno optuzuje za zlo koje im se desilo

Ovo je novi nacin borbe.....da amerikanci donesu americki nacin zivota na KiM....pa da malo droge koju naprave ostane tamo da se oni malo navuku i urokaju sami sebe....
 
zar ce KRININOGENE STRUKTURE u vlasti reci zbog cega se nesto radi?
Zar je taj Arkan bio sposoban ? Zar je mogao tek tako da izadje iz zatvora u Zegrebu ili gdje vec da nije bilo saradjne KRIMINALACA u vlasti?
Ko je tog Arkana postavio za vodju navijacha Zvijezde? Svaki navijac iz tog vremena ce POSTENO RECI da ga nikada nisu vidjeli na utakmicama.
Ko mu je davao zadatke?

Ako očekuješ da ja sada branim Arkana ili da kažem bilo šta pozitivno o njemu, varaš se... :)
Nisam ja slavonija da pišem kako je Gotovina heroj...
 
ajme....cak ni moja prababa ne izgleda tako...
malo respekta molim lijepo...

пусти ти прабабу и остале Недићевце и ове ту:arrow: Вуковар ослобођен још пре 16 година него пређимо ми на главно ти си

са капом или без


x102140137256083531.jpg
[/QUOTE]
 
Ako očekuješ da ja sada branim Arkana ili da kažem bilo šta pozitivno o njemu, varaš se... :)
Nisam ja slavonija da pišem kako je Gotovina heroj...
ma ne...

ja samo zelim da kazem da su HOHSHTAPLERI i jedan i drugi i da su po nalogu svojih predpostavljenih - KRIMINALACA, a opet i ti kriminalci po nalogu od nekog iz OBAVJESHTAJNIH SLUZBI KGB-a, CIA-e i MI6 (bash ovim redom) uradili to sto su uradili SAMO ZBOG NOVCA.

a i ona izjava onog bosanskog generala Durakovica koji je od prilike rekao punu istinu o saradnji Alije Izetbegovica sa SRPSKIM PARAVOJNIM FORMACIJAMA i o kupovini municije i naoruzanja.
 
ja sudjeljujem samo u ozbiljnim razgovorima, a nebuloze koje pises pricaj nekome drugome...ipak ponovit cu ti, navodni napis koji citiras ne postoji nigdje, ni na jednoj katedrali, a najmanje u Njemackoj...ja mislila to doprlo i do vasih radikalskih mozgova, ali nazalost nije...

...ni Ducic nikad nije napisao da su Hrvati najhrabriji narod na svetu ali ne zato sto se nicega ne boje nego zato sto se nicega ne stide
...u tridesetogodisnjem ratu, jednom od najkrvavijih u inace krvavoj istoriji Evrope upamceni ste kao najkrvolocniji narod...iz tog perioda je ta izreka... a zadrzala se do danas kod nemaca protestanata

...i jos jednom - imas li ti svoju drzavu...imamo mi dovoljno svojih problema ovde ne trebaju nam i virtuelni vampiri iz okolnih rezervata
 

Back
Top