Kako se to Hrvati nikad ne zapitase „ A jel', sto da se mi ”zamajavamo„ sa Krajinom?

ili , da se posluzim izjavom Mesica "katarza"
a i bez sve psiholiogije u samo dvije opcine u RH su Srbi bili apsolutna vecina, u cetiri slijedece relativna vecina...i od toga su ucinili "vekovna ognjista" protjeravsi sve nesrbsko...

Auuuu, nemoj više molim te.
Gde su sada ti proterani, a gde su ti Srbi o kojima govoriš?
Hajde, ne lupetaj više...
 
нема потребе се упустати у неки дијалог око тога са крватима

Олуја легална акција ХВО-а, у Јасеновцу страдало 80 000 Срба

а све остало се "банује" или закључа као тема

U pravu si. Pogledaj samo koliko glupih komentara su naredali samo na jednoj stranici. Ali ni u jednom da priznaju neku grešku, nepravdu prema Srbima ili makar da pokušaju da se izvinu...
Strašno je koliko je kod njih jak taj ustašoidni karakter koji je proklamovao njihov veliki vođa: "Prilikom oslobađanja svoje zemlje (od domaćeg stanovništva) nije moguće napraviti zločin i Hrvati to nisu činili"...
 
Očekivao sam glupu reakciju, ali baš ovoliko glupu nisam.
A jesi li ti ikada čula da neko dolazi da radi iz okolnih sela.
Ili su svi zaposleni u Zagrebu - Zagrepčani...
E, hajde sada se lepo umij i izvini forumašima što je tvoj antisrpski stav rezultirao ovakvom brzopletošću :)

ako se negdje pokusava nesto argumentirati, iliti dokazati, kao sto si ti cinio tvojim postom, onda si ucinio greske koje nijedana nauka ne priznaje...
uporedio si kruske i jabuke...da bi potvrdio navode iz teksta(koji su smijesni jer netocni) naveo si brojke, bez da si precizirao na sto se odnose...
ako zelis da te se shvati i uzme za ozbiljno, onda se ponasaj i pisi tako...u tekstu tvrdis o broju Srba u Kninu (sto je vjerojatno tocno) 1991 i danas i prilazes brojke o zaposlenosti tada i danas...ako su se te brojke odnosile na cijelu kninsku opcinu, trebao si to reci (tada i danas) ovako si svaKOME IOLE OZBILJNOM CITACU ostavio dojam (svjesnoga)demagoga ili lazova...i pri tome ucinio gresku vecine srpskih demagoga da ne poznaju osnovnu tablicu zbrajanja...uvidi gresku, priznaj je i mozemo dalje nastaviti ozbiljnu diskusiju, jer peroblem sa drustvenim stanovima vidim i ja..
 
U Krajini su Srbi bili VEĆINA, kao i Albanci na KiM.
S tim da Srbi nisu bili većina u Krajini zato što su izvršili etničko čišćenje (inače neprihvatljivo u međunarodnom pravu), a danas su Srbi manjina i u Krajini i na KiM nakon ETNIČKOG ČIŠĆENJA.

Pre nego nastaviš da iznosiš laži, raspitaj se malo... ili pročitaj nešto.

Srbi su u Krajini bili većina, ali Krajina u okviru Hrvatske i Kosovo u okviru Srbije - nisu isto...

Btw... Jel ti ono 968 godište?
 
ako se negdje pokusava nesto argumentirati, iliti dokazati, kao sto si ti cinio tvojim postom, onda si ucinio greske koje nijedana nauka ne priznaje...
uporedio si kruske i jabuke...da bi potvrdio navode iz teksta(koji su smijesni jer netocni) naveo si brojke, bez da si precizirao na sto se odnose...
ako zelis da te se shvati i uzme za ozbiljno, onda se ponasaj i pisi tako...u tekstu tvrdis o broju Srba u Kninu (sto je vjerojatno tocno) 1991 i danas i prilazes brojke o zaposlenosti tada i danas...ako su se te brojke odnosile na cijelu kninsku opcinu, trebao si to reci (tada i danas) ovako si svaKOME IOLE OZBILJNOM CITACU ostavio dojam (svjesnoga)demagoga ili lazova...i pri tome ucinio gresku vecine srpskih demagoga da ne poznaju osnovnu tablicu zbrajanja...uvidi gresku, priznaj je i mozemo dalje nastaviti ozbiljnu diskusiju, jer peroblem sa drustvenim stanovima vidim i ja..

Idi na link pa pročitaj celi tekst. Ja nisam ništa navodio nego sam prepisao tekst.
U tekstu jasno stoji o broju stanovnika Knina i posebno o broju zaposlenih u KNINU, a da se nigde ne naglašava da zaposleni moraju biti iz Knina, već da SU RADILI ili DA RADE u Kninu.
I nisam ja mešao kruške i jabuke, nego si ti u svom antisrpskom maniru i raspoloženju odmah popljuvao na podatke koji ne idu u prilog Hrvatima i Hrvatskoj.
Zato bi ako imaš obraza i kulture, umesto da se pravdaš, trebao da mi se izvineš zbog brzopletosti i gluposti koju si napisao.
 
U pravu si. Pogledaj samo koliko glupih komentara su naredali samo na jednoj stranici. Ali ni u jednom da priznaju neku grešku, nepravdu prema Srbima ili makar da pokušaju da se izvinu...
Strašno je koliko je kod njih jak taj ustašoidni karakter koji je proklamovao njihov veliki vođa: "Prilikom oslobađanja svoje zemlje (od domaćeg stanovništva) nije moguće napraviti zločin i Hrvati to nisu činili"...

немој да их вређаш они су на овом форуму заштићени као бели медведи:twisted:
 
Srbi su u Krajini bili većina, ali Krajina u okviru Hrvatske i Kosovo u okviru Srbije - nisu isto...

Btw... Jel ti ono 968 godište?

Jesu isto što se tiče prava na otcepljenje. Nisu ga imali ni jedni ni drugi.
A sada se lepo vrati nazad i pročitaj još jedanput šta si napisao, pa onda ispočetka :)
P.S. da, ja sam upravo to godište. Smeta ti nešto?
 
U Krajini su Srbi bili VEĆINA, kao i Albanci na KiM.
S tim da Srbi nisu bili većina u Krajini zato što su izvršili etničko čišćenje (inače neprihvatljivo u međunarodnom pravu), a danas su Srbi manjina i u Krajini i na KiM nakon ETNIČKOG ČIŠĆENJA.

Pre nego nastaviš da iznosiš laži, raspitaj se malo... ili pročitaj nešto.

razumijem tvoju emotivnost...ali procitaj jos jednom sto si napisao...
skaces sam sebi u usta i kontradiktoran si
u RH ne postoji i nije nikada postojala nekakva krajina...
u dvije opcine u RH su Srbi 90-ih bili apsolutna vecina, u cetiri daljne relativna vecina, a na ostalom prostoru samoproglasene rsk bili su, prema svim relevantnim popisima, manjina....samo to treba stici do vasih glava...
i u RH, iliti ako ti je draze, na hrvatskim podrucjima bili su oduvijek manjina...
 
немој да их вређаш они су на овом форуму заштићени као бели медведи:twisted:

Znam, probao sam bezbroj puta i stalno su me banovali.
Tamo su nick-name-ovi tipa: Ustaša, Koljač Srba, Thompson, Srbe na vrbe, Ante Pavelić, fra Filipović-Majstorović...
Zato i dolaze na naše forume jer mogu raspravljati sa nekim, tamo je sve isto i vlada totalno jednoumlje.
Kao uostalom i u njihovim medijima i javnosti.
Nije ni čudo što oni još govore kako su oslobodili Krajinu (od domaćeg stanovništva) i kako su Srbi "organizovano otišli" a nisu proterani...
Strašno...
 
Srbi su u Krajini bili većina, ali Krajina u okviru Hrvatske i Kosovo u okviru Srbije - nisu isto...

Btw... Jel ti ono 968 godište?

nekakva krajina na hrvatskim zemljama nije nikada postojala, niti je nema...srbi je izmislili...Vojna krajina, koja je jedno vrijeme postojala, nije ni demografski ni teritorijalno odgovarala onoj od Srba samoproglasenoj
i Srbi nisu bili nikad u toj samoproglasenoj krajini vecina ( nakon sto su pobili i protjerali sve nesrpsko-kratkorocno da) sto se popisima stanovnistva lako moze dokazati
a Kosovo i Srbi u RH nema medusobno nikakve veze
 
Idi na link pa pročitaj celi tekst. Ja nisam ništa navodio nego sam prepisao tekst.
U tekstu jasno stoji o broju stanovnika Knina i posebno o broju zaposlenih u KNINU, a da se nigde ne naglašava da zaposleni moraju biti iz Knina, već da SU RADILI ili DA RADE u Kninu.
I nisam ja mešao kruške i jabuke, nego si ti u svom antisrpskom maniru i raspoloženju odmah popljuvao na podatke koji ne idu u prilog Hrvatima i Hrvatskoj.
Zato bi ako imaš obraza i kulture, umesto da se pravdaš, trebao da mi se izvineš zbog brzopletosti i gluposti koju si napisao.

ne, nego si ti citirao nesto sto nisi dobro procitao, odnosno o cemu nisi razmislio...
u tvom tekstu dajes podatke, prenosis ih, osnovno sto bi trebao da ucinis je da ozbiljno proucis ili procitas date podatke...
i najlakse je nekome reci da je glup...
ali, ja razumijem, u pomanjkanju argumenata to je jedini nacin...
 
Znam, probao sam bezbroj puta i stalno su me banovali.
Tamo su nick-name-ovi tipa: Ustaša, Koljač Srba, Thompson, Srbe na vrbe, Ante Pavelić, fra Filipović-Majstorović...
Zato i dolaze na naše forume jer mogu raspravljati sa nekim, tamo je sve isto i vlada totalno jednoumlje.
Kao uostalom i u njihovim medijima i javnosti.
Nije ni čudo što oni još govore kako su oslobodili Krajinu (od domaćeg stanovništva) i kako su Srbi "organizovano otišli" a nisu proterani...
Strašno...

lazes i to jako providno jer svatko moze otici npr. na forum. hr i vidjeti da su tvoje tvrdnje laz
mi jesmo oslobodili 1/3 okupiranog dijela RH i Srbi (velikom vecinom) jesu pobjegli organizirano...doista protjeranih je bilo, ali ne iz tkz. krajine nego iz gradova...
 
hrvati nisu izgubili krajinu zato sto nisu imali slobu (prodanu dusu) i zato sto nisu ljubili dupe rusima nego amerima i shvabama i to je to mi smo bili na pogresnoj strani tada, a i sada bi bili da se pita manjina al hebiga menja se srbija menja hvala bogu

sta je sad pa ovo...:confused:
vi ste uvijek bili na pobjednickoj strani...
zato ste stalno u povijesti i pobjedivali...
a mi Hrvati, prema vama i vasoj novokomponiranoj povijesti, uvijek gubitnici
 
razumijem tvoju emotivnost...ali procitaj jos jednom sto si napisao...
skaces sam sebi u usta i kontradiktoran si
u RH ne postoji i nije nikada postojala nekakva krajina...
u dvije opcine u RH su Srbi 90-ih bili apsolutna vecina, u cetiri daljne relativna vecina, a na ostalom prostoru samoproglasene rsk bili su, prema svim relevantnim popisima, manjina....samo to treba stici do vasih glava...
i u RH, iliti ako ti je draze, na hrvatskim podrucjima bili su oduvijek manjina...

Strašno...
Ne mogu da verujem...
U pravu si, stvarno nije bilo nikakve RSK i ja nisam bio tamo...
Sada ide onaj vic kada te ja milujem po glavi i govorim ti... "Toliko godina imaš, a još veruješ u deda mraza..."
:)
 
nekakva krajina na hrvatskim zemljama nije nikada postojala, niti je nema...srbi je izmislili...Vojna krajina, koja je jedno vrijeme postojala, nije ni demografski ni teritorijalno odgovarala onoj od Srba samoproglasenoj
i Srbi nisu bili nikad u toj samoproglasenoj krajini vecina ( nakon sto su pobili i protjerali sve nesrpsko-kratkorocno da) sto se popisima stanovnistva lako moze dokazati
a Kosovo i Srbi u RH nema medusobno nikakve veze

Ljubi te Ante Pavelić, Mile Budak, fra Filipović, Jure Francetić... tako pametnu... :)
 
lazes i to jako providno jer svatko moze otici npr. na forum. hr i vidjeti da su tvoje tvrdnje laz
mi jesmo oslobodili 1/3 okupiranog dijela RH i Srbi (velikom vecinom) jesu pobjegli organizirano...doista protjeranih je bilo, ali ne iz tkz. krajine nego iz gradova...

Gebels ti čuva mesto zamenika odmah pored njega. Jedino da ti ne bude suviše vruće...
 
nekakva krajina na hrvatskim zemljama nije nikada postojala, niti je nema...srbi je izmislili...

Inače, slavonijo i ostali Hrvati, u pravu ste..
RSK nije postojala :)

300px-RSK.png


mapa311.jpg


Rsk_grb.PNG


egzodu1.jpg


289.gif


8368.jpg


Croatia(Krajina)PR8-50000Dinara-1993-donatedta_b.jpg


Kninska-Tvrdjava.ani.gif


zastava.jpg
 
tuga si tu i argumenti i slike...
znaci, dogovorili smo se, odnosno priznao si da je tkzv. rsk kratkorocna izmisljotina srba...
ocekivala sam veci i pogotovo pametniji odgovor..
pozz hrabrom krajisnjiku, ma sto to bilo

Ma bitno je da si ti u pravu.
Krajina je kratkoročna izmišljotina Srba koja je imala grb, zastavu, novac, teritoriju... i koja je trajala 5 godina.
A KiM postoji mesec dana, ali nije kratkotrajna izmišljotina...
Volim objektivne Ustašice... ma šta to bilo...
Kažeš da si žensko, po stavovima znam šta si, samo mi reci da nisi neka od ove dve...
x102140137256083531.jpg
 
Ova karta je jako interesantna....
pogledajte dobro... pise i Srbija, pise i Crna Gora...Bosna i Hercegovina, a tamo gdje se nalazi Sandzak pishe YUGOSLAVIJA....


Ko zna... mozda neka nova nezavisna drzava - Sandzak

nekih 4-5 godina je bila okupacija 1/3 RH koju su Srbi prozvali rsk....
nije postojala prije, nije kasnije...nikakva krajina u RH...srbi izmislili na kratko...
 
Ova karta je jako interesantna....
pogledajte dobro... pise i Srbija, pise i Crna Gora...Bosna i Hercegovina, a tamo gdje se nalazi Sandzak pishe YUGOSLAVIJA....


Ko zna... mozda neka nova nezavisna drzava - Sandzak

:lol: s jedne strane lukavo, s druge strane veoma plitko...:lol:
Srećo, ubuduće se ne blamiraj ovakvim ispadima...
Jugoslavija je sa uvećanim slovima, što u kartografiji nešto znači - pokriva dve republike (Srbiju i Crnu Goru) koje su se tada zvale SRJ... Prema tome mislim da je natpis preko Sandžaka stavljen sasvim slučajno...


Izvini...
 

Back
Top