Kako prepoznati lažova?

Zavisi da li je lazov, veteran, pochetnik ili iz navike.
Veterane obichno po govoru tela i unakrsnim ispitivanjem.
Pochetnici su trapavi, vidi se da lazu iz avoina jer nisu u svom prirodnom stanishtu, istini. Skroz su pogubljeni i osecaju se krivim. Lako.
Ove shto lazu bez razloga, pa sigurno su vas vec par put sjebali oko nechega tako da i nemate razloga da im verujete vishe jer ste se vec uverili u to koliki je njihov stepen iskrenosti.

I rule.
 
Zavisi da li je lazov, veteran, pochetnik ili iz navike.
Veterane obichno po govoru tela i unakrsnim ispitivanjem.
Pochetnici su trapavi, vidi se da lazu iz avoina jer nisu u svom prirodnom stanishtu, istini. Skroz su pogubljeni i osecaju se krivim. Lako.
Ove shto lazu bez razloga, pa sigurno su vas vec par put sjebali oko nechega tako da i nemate razloga da im verujete vishe jer ste se vec uverili u to koliki je njihov stepen iskrenosti.

I rule.

Dosta koncizno receno pa deluje da znas o cemu govoris. Da li bi pojasnio ovu stvar sa govorom tela? Inace, istina da lazove nije tesko ( u vecini situacija provaliti ) - i ovi sto imaju iskustva pricaju stvari koje su cesto logicki nekonzistentne sa odredjenim cinjenicama i kroz razgovor ih provalis.
 
Zavisi da li je lazov, veteran, pochetnik ili iz navike.
Veterane obichno po govoru tela i unakrsnim ispitivanjem.
Pochetnici su trapavi, vidi se da lazu iz avoina jer nisu u svom prirodnom stanishtu, istini. Skroz su pogubljeni i osecaju se krivim. Lako.
Ove shto lazu bez razloga, pa sigurno su vas vec par put sjebali oko nechega tako da i nemate razloga da im verujete vishe jer ste se vec uverili u to koliki je njihov stepen iskrenosti.

I rule.

U rule...
P.S. Upgrade potpisa...
Ako izgleda kao istina.... To su obmane i lazi,
 
meni nekad davno neko rece da postoje crne i bele lazi..............
crne su one kad lazes sto kazu pa na Boga ne mislis i to radis u svakoj prilici, bez obzira da li je potrebno il ne
bele su kad jednostavno nekog hoces da postedis necega.......
a inace, ja samo mogu da provalim ljude koje dobro poznajem, a ovako mi ponekad uspe, al ne umem bas dobro da provalim............

i jel moze neko da mi kaze kako izgleda i ponasa se neko ko laze......... kako da uspem da prepoznam.... nekad se osecam tako glupo.......... uglavnom verujem ljudima, kad ono..... zeznem se....
 
ja sam lago zenu,kad god sam bio kod komsinice!a ona mi kaze,kako lazem,ko 3.cigana!!!ja joj kazem,bio sam na pecanje,ona kaze "LAZES",ja joj kazem,bio sam u kafanu,ona kaze "LAZES"...jedno jutro me pita,di sam bio celu noc,ja joj kazem"KOD KOMSINICE NA DOBAR SEX,JER MI TI NE DAJES REDOVNO,NEGO 3 PUT MESECNO"!!!a ona mi kaze"E SAD SI ME SLAGAO PA SI GA PRETERAO,SFINJO JEDNA BEZOBRAZNA!!!"
i od tada,ja vise ne lazem!!!a ni ona me vise ne pita(HEHEHE)!!!
a komsinicu nisam lagao da sam ozenjen!!!i ona mi zato dala 100grama,taze,one najsladje i najlepse stvarcice(mmmmmmm,njam,njam)hehehhehehehehee!!!
i zato,ljudi ne lazite vise,jer i istinu kad kazete,niko vam ne veruje!!!
 

Back
Top