Kako prepoznati lažova?

Na žalost ne znam da ih prepoznam :confused:

ТО ЈЕ ЛАХКО...;):lol:

Питаш " дотичног " нешто ..за шта је потребан " конкретан одговор ".

Кроз месец дана, питаш га ...то исто питање?...;)

Ако ти одговори исто или слично - није те лагао, али ако одговори нешто " сасвим различито " - онда те је пре месец дана ..ЛАГАО...:hehe:

- - - - - - - - - -

Мушкарци врло слабо памте шта су изрекли пре недељу дана, а камо ли после месец дана..:confused:
Ако се " нечега " и сете...то не могу да понове " од речи до речи "...:(...:aha2:

За разлику од мушкараца ...жене могу да понове .." од речи до речи " оно што су изрекле пре годину дана, а ако је нешто.. значајно..и после више година...:aha2: :aha:

Зато је посао секретарице ко " Измишљен за Жене "...:D;):lol:

- - - - - - - - - -

Професионални лажови ...користе посебне технике да би " упамтили суштину изречених лажи ", а они којима то не успева ..записују...:hehe:
 
Додатак

Поред памћења својих изречених речи ...као " магнетофон " :lol: бележе ( памте ) све из директне комуникације ..као и оно што им " привуче пажњу " са стране...:per:..:aha2:
 
Tako što priča neke stvari u koje ti je teško da poveruješ, ili svi tvrde drugačije, a npr. znaš da ima neke svoje lične interese da te navlači na nešto što mu odgovara. Npr da se na taj način udvara svojoj ženi (žena bolesna kao i on :hahaha: )
 
Poslednja izmena:
Svako ko tvrdi da nikada ne laže, sasvim sigurno laže. Svi mi lažemo samo su razlozi za to različiti. Neko laže jer je prevario devojku / dečka, ili zato što kasni ili iz nekog trećeg razloga...
Kako prepoznajete laz? :?:
Samo kad ga znas u dusu, ovako nikako, ne znam, nekako, tesko.
Ja samo svoje lazi prepoznajem jer je sramotno i jezivo koliko nemam pojma da lazem tako da u roku od 10 minuta kazem da sam slagala. Znaci kad ni u pubertetu nisam roditelje lagala, ozbiljan sam otpad od drustva.
Pitajte upravnika vodovoda ako ne verujete

Al zato imam vise patoloskih lazova oko sebe, ko ih ne zna veruje im [emoji38] kleptomaka, narkoman, narcisoidna. Svi su patoloski lazovi, doduse to im i ide uz dijagnoze.

To je morbidno koliko mrtvi ozbiljni ili opusteni zavisi kako im ide da tad odglume - uspeju da slazu. Cak i mene koja znam da lazu za totalno nebitne stvari, za totalno usput stvari, pa im poverujem jer su pro

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
 

Back
Top