Kako prepoznati lažova?

Ja nisam lazljiva osoba,ali ponekad se desi da lazem zbog nekih jadnih razloga,ali ponosna sam na sebe sto sam iskrena i ne lazem kada su u pitanju velike stvari.
Sto se lazova tice,nepoznate ljude ne mogu da provalim,ali zato mogu meni poznate i bliske.Po telu,licu.Kontam po pogledima,brzom pricanju,mucanju,prevelikom radu rukama i nogama...
 
obicno ljudi oko mene koji lazu, dok govore laz budu mnogo ozbiljniji nego inace...i uvjek prave one `dramske pauze`....al ja sam profesionalni lazov!!:mrgreen:
vjezbala sam sa glupostima..dok nisam izradila potpunu taktiku...:lol:
oce ko da se takmici?:p;)

Ocu, ali ne znam kako si postala profesionalac ako si vezbala na glupostima.
I sta ce ti ovaj mr.green kao da ne zelis da ti neko zameri sto se hvalis sto si profi,
profesionalce boli uvo sta drugi misle o njima, cak se cesto prave gluplji nego sto jesu
zato sto se nikad ne odaju,sama uspesna laz im je dovoljna nagrada, nije im potrebna
potvrda od trecerazrednih pocetnika u laganju,dorucku.:rtfm::heart:
 
Prepoznavanje lažova se najbolje nauči (a i trajno je znanje) kada ti istina pukne pred očima ( kada te istina pukne po očima). Više nemaš dileme.

Шта је истина?
Није ли то једном просвећени човек послат из једне античке империје упитао неуког пастира?! И ко је после побио више људи - рекао бих да Истина води над Империјом са бар 4:2

А лажов се једноставно распознаје - тако што зине ;)
 
Ja u zivotu ne bih mogla nikoga da slazem a da isti to ne provali za 10 sekundi. I ne mora covek da me poznaje da bi primetio ili pomislio da mozda lazem. Jednostavno, sopstveni obrazi me odaju, automatski se zacrvenim kao bulka, cak i kada zelim da slazem iz ciste pristojnosti ( najcesce na nekom rucku, kad me neko od rodbine recimo pita kakvo je bilo neko jelo a ja odgovorim da je odlicno iako mi je u stvari pomalo muka od istog, i samo osetim kako obrazi pocinju da gore...).
 
Ja u zivotu ne bih mogla nikoga da slazem a da isti to ne provali za 10 sekundi. I ne mora covek da me poznaje da bi primetio ili pomislio da mozda lazem. Jednostavno, sopstveni obrazi me odaju, automatski se zacrvenim kao bulka, cak i kada zelim da slazem iz ciste pristojnosti ( najcesce na nekom rucku, kad me neko od rodbine recimo pita kakvo je bilo neko jelo a ja odgovorim da je odlicno iako mi je u stvari pomalo muka od istog, i samo osetim kako obrazi pocinju da gore...).
U pravu si,uvek se provali lazov,ako to hoces da kazes.
 

Back
Top