Како навести мужа да се поново заљуби у вас?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma covek je provalio da može da te dribla, da ces ti uprkos svemu da ostanes sa njim, a to sto ces u sebi da se kidaš to nema veze; tebi šatro jedan vikend i maženje a s tom drugom ko zna šta. a i retki su oni koji prevare samo jedanput. a i ako postoje ti su najgori - pič.ke. riča stara koliko i čovek.

ili jesi, ili nisi LAV :mrgreen:
 
ako je neko srećan svojim brakom, zašto pita za savet....:mrgreen:

Nigde nisam napisala da je ona srecna (ti to znas ali hajde malo ) vec da veruje da ce naci srecu ako povrati ljubav svog muza, na sta vi skoro svi iskazujete cudjenje kako moze biti uz takvog coveka u takvom braku.
Pa eto ona moze i hoce i to je za nju jedina nada da bude srecna, sad ako ti mislis drugacije ako si ti ponosna i ne oprastas to je tvoja stvar jer ona uopste nije pitala da li ti je cudna ili ne, da li bi ti oprostila ili ne, pitala je kako povratiti ljubav muza, pa ako neko ima iskustvo ili veruje da zna da li se ljubav i kako vraca bilo bi lepo da odgovori a onaj ko je tu da bi se iscudjavao i "ibretio" ima milion tema o preljubi pa moze i tamo da 18768 put govori o sebi a ne da otezava zeni ionako tesku situaciju.

:bye:
 
Poslednja izmena:
Mislim da ste ti i tvoj dragi malo zamenili uloge, i nije mi jasno zasto optuzujes sebe kao zapostavila si ga, nisi bila uz njega bla,bla,bla... Izvini ali on je taj koji treba da povrati TVOJU ljubav, i on je taj koji treba ponovo da ti udje pod kozu, jer on je tebe prevario a ne ti njega. I sta ako se ona vraca za Norvesku, sta ako posle nje nadje neku drugu koja je tu gdeste vi i nema gde da se vrati...Sta onda? Da li ti imas vise poverenje u njega? Sta ako njemu opet "zafali" tvoja paznja i razumevanje i on opet "krene" neku? Tesko da ces ovde naci savet... a mislim da savet u ovakvoj situaciji ne postoji...Ja bi "ubila" skota, i da mu oprostim, proklinjao bi dan kada je rodjen a ne bi razmisljala kako da se ponovo zaljubi u mene...
 
prvu sansu treba dati svakome, drugu nekome, trecu- NIKOME!

presaberi se.
ne mislim ni da si glupa ni luda ves samo zaljubljena..
nisam tip covjeka koji odma ostavlja nakon jedne greske ..ponekada se i nakon ruznog moze nastaviti jos jace i ljepse..
ja sam pogrijesila na pocetku svoje sadasnje veze, dobila drugu sansu i nikada vise nisam pomislila na nesto slicno!
sve se moze ako ljubav i zelja postoje.
nacitaces se kliseja ovdje ali svako je jedinstven i drugacije reaguje tako da poslusaj sebe.
 
Poslednja izmena:
Evo mali savjet,kako je rjesena moja 7.god(uhvatila sam muza u porukicama,sa poznanicom,al na pocetku) Napravila sam mu takav haos,spakovala se i otisla na odmor,danima nije znao gde sam i sto je sa mnom.To mi je posluzilo,da se saberem i odlucim,sto dalje i kako..Da sam saznala da je u pitanju sex,verujem da danas nebi bili u braku,jer preko toga moj ego ne bi prosao.Savetujem,nikako ne zavodi ti njega,on je muskarac,koji je k tome i usrao stvar,pa je red da se pomuci da to i ispravi..uglavnom ignorisala sam ga,bila mrtva ladna(tako sam se i osecala),i gle ,sad je on taj koji je ljubomoran,smara me pozivima-ugl.mora znati svaki moj korak-priustim si vreme posveceno samo meni,vise cenim sebe,a samim tim me cjene vise i on i djeca...Ja ti predlazem odredenu distancu,nikako njakanje njemu-udaljit ces ga preteranim emocijama,za promenu okreni se sebi,a resenje ce se pojaviti samo od sebe.Na kraju,ti si zrtva a ne krivac,pa se tako i ponasaj,dostojanstveno glavu gore-jedna lavica

upravo to!
 
Жене потребна ми је ваша помоћ, савети, искуства...

У браку сам већ пет година, а муж и ја смо заједно већ седам. И некако нас стигла та критична седма година...

Мало смо се изгледа удаљили једно од другог, не страшно, али довољно, да у неким тренуцима када је он кризирао због губитка доброг посла и неке боље перспективе, ја то не приметим и подржим га. И он се окренуо старом добром интернету. И упозна неку, нашу, која живи у Норвешкој. Старија од њега 13 год. (ја сам само 6 старија :)) Удата, у неком несрећном браку. И из дописивања се јавило интересовање, па су се видели једном пре пар месеци и нажалост креснули. Онда су наставили интензивније дописивање, честе поруке, а ја сам почела да примећујем његово склањање телефона и кликтање мишем кад год уђем у собу а он за компјутером. Није се он према мени нимало променио. И даље је био нежан, пажљив, поглед пун љубави. Али ја сам почела да сумњам, док случајно нисам видела поруку "сјајан си и мислим на тебе". Наравно да ми је одмах признао о чему се ради, колико то траје, и да је секса било само двапут. И да се заљубио. Али и да мене воли, да не жели да ме остави, да му је лепо са мном, да није желео да ме повреди, да се некако надао да ће се то ускоро решити, јер и она се ускоро враћа у Норвешку.

И сад ми каже да му треба времена, да га не пожурујем, да ће се то решити. Идемо заједно на море, чак смо га уплатили након што сам то све сазнала.

Велику подршку ми пружа његова мама, иако он не зна да сам јој се поверила.

И шта радити? Ја га стварно много волим и знам да и он мене воли, јер би ме сигурно оставио да није тако. А како се понашати? Да ли га притискати или пустити да га то прође, уз моју наравно пажњу и љубав. И како га навести да се поново заљуби? Ја му сад стално шаљем поруке, чак и нека писамца која сам му послала тотално су га слудела и померила, заиста му је тешко. Чак сам и њој послала поруке, што ју је уплашило, али желела сам да зна да постоји његова жена (што је знала) којој је стало до њега (што није знала).

Ето, то је укратко моја прича, а сад жене ХЕЛП :)

Ja se uopste ne bih vise bahcala sa ovakvim muskarcem,iskreno...ja da ga navedem da se ponovo zaljubi u mene,kada me on vara sa tamo nekom? Mora da se salite...Ma,dajte...On je samo jedan sonja,kojem odgovara da sedi na dve stolice..Kuci fino ispeglano,skuvano,a tamo zabava sa strane...Ne mogu da verujem.Ja bih to po kratkom postupku...Gud baj i srecno ti bilo sa njom u Norveskoj,pa kada te ispali,nemoj meni da se vracas....:rtfm:
 
ti bi sve istrpela i precutala samo da si s njim...i nisi ti zaljubljena njega, u koliko nisi mazohista, vec u tu neku iluziju koju si sama napravila u svojoj glavi o njemu...probudi se ili mozda nemoj,neko lakse odrobija ovaj zivot pod anestezijom...
licno ne razumem ovakve stavove...ja sam previse vatrena, strastvena, osvettoljubiva...razbila bi mu komp za pocetak...to je ta moja impulsivnost...ali kad se smirim i kazem puklo je, kazem i dobro je sto je puklo to je s nekim razlogom...
 
Vidim da ste skoro svi nekako protiv opraštanja prevare, još gore truda oko tog ko je prevario, ali stvarno šta uraditi kada tu osobu još uvek voliš? Nije to tako lako okrenuti se i otići kad nekoga još uvek voliš.

nije lako, al` je pametno.
u suprotnom - njega je vec izgubila..odavno oni ne zive u istoj prici, ostalo joj je da izgubi jos sebe..:roll:

ljubav mozes da das, al ` nikog ne mozes da nateras da je uzme.

da kod njega postoji kajanje, pa ne bi sad njoj delili savete kako da ga zavede, vec bi njemu savetovali kako da vadi fleke.
al on je zbunjen i smoren..od zivota sa njom.
a ja njoj savetujem - cuvaj svoju energiju za nekog ko to zasluzuje i ko ce umeti da ti vrati.
ne treba biti toliki altruista u zivotu.
 
О томе шта ја осећам не желим да говорим. Довољно је што сам смршала 5 кг за 7 дана. Да ли сам луда или глупа и то је моја ствар. Мени само требају савети у складу са насловом теме. Ако неко има нешто паметно да ми каже хвала му, а ако нема, нека ме зове како хоће, то нит ми помаже, нит ме интересује.
jedno znaj : LJUBAV POBEDJUJE SVE !!!

o savetima kako da ga vratis ne mogu nista da kazem,svaka zena ima svoj nacin i trik ali ako ga dobro poznajes onda ces sama znati sta je to sto treba da mu pruzis.

Ne odustaj !
 
jedno znaj : LJUBAV POBEDJUJE SVE !!!

o savetima kako da ga vratis ne mogu nista da kazem,svaka zena ima svoj nacin i trik ali ako ga dobro poznajes onda ces sama znati sta je to sto treba da mu pruzis.

Ne odustaj !

komarac ;), ne ljuti se..ali ne slazem se.

ljubav kad postoji na obe strane - pobedjuje sve.

tu pricam npr.o porodicama koje imaju na zalost decu sa posebnim potrebama. medjusobna ljubav partnera pobedjuje sve..nesrecne okolnosti u kojima su se nasli, bolest - ostaju zajedno. ne postavlja se uopste pitanje.
oni se vole i sa teskocama se zajedno bore..i dalje se vole.

a kad on okrene ledja zato sto je depresivan zbog nazovi gubitka dobrog posla, i ode da se j.ebucka i okolo trazi podrsku..o kakvoj tu ljubavi govorimo?
i borbi za sta?
 
Poslednja izmena:
o kakvoj tu ljubavi govorimo?
pa o jednostranoj,njenoj,,,,sta god mi ovde pricali dok ona njega voli nece ga ostaviti,to valjda shvatate.Tako da je bolje da joj kazem da je u pravu,da ljubav pobedjuje sve i da joj lakne jer postoji bar neko ko se slaze sa njom.

;)

a za ono komarac dobices ukor na roditeljskom sastanku od predsednika odeljenske zajednice,i to ovakav : :rtfm:
 
Жене потребна ми је ваша помоћ, савети, искуства...

У браку сам већ пет година, а муж и ја смо заједно већ седам. И некако нас стигла та критична седма година...

Мало смо се изгледа удаљили једно од другог, не страшно, али довољно, да у неким тренуцима када је он кризирао због губитка доброг посла и неке боље перспективе, ја то не приметим и подржим га. И он се окренуо старом добром интернету. И упозна неку, нашу, која живи у Норвешкој. Старија од њега 13 год. (ја сам само 6 старија :)) Удата, у неком несрећном браку. И из дописивања се јавило интересовање, па су се видели једном пре пар месеци и нажалост креснули. Онда су наставили интензивније дописивање, честе поруке, а ја сам почела да примећујем његово склањање телефона и кликтање мишем кад год уђем у собу а он за компјутером. Није се он према мени нимало променио. И даље је био нежан, пажљив, поглед пун љубави. Али ја сам почела да сумњам, док случајно нисам видела поруку "сјајан си и мислим на тебе". Наравно да ми је одмах признао о чему се ради, колико то траје, и да је секса било само двапут. И да се заљубио. Али и да мене воли, да не жели да ме остави, да му је лепо са мном, да није желео да ме повреди, да се некако надао да ће се то ускоро решити, јер и она се ускоро враћа у Норвешку.

И сад ми каже да му треба времена, да га не пожурујем, да ће се то решити. Идемо заједно на море, чак смо га уплатили након што сам то све сазнала.

Велику подршку ми пружа његова мама, иако он не зна да сам јој се поверила.

И шта радити? Ја га стварно много волим и знам да и он мене воли, јер би ме сигурно оставио да није тако. А како се понашати? Да ли га притискати или пустити да га то прође, уз моју наравно пажњу и љубав. И како га навести да се поново заљуби? Ја му сад стално шаљем поруке, чак и нека писамца која сам му послала тотално су га слудела и померила, заиста му је тешко. Чак сам и њој послала поруке, што ју је уплашило, али желела сам да зна да постоји његова жена (што је знала) којој је стало до њега (што није знала).

Ето, то је укратко моја прича, а сад жене ХЕЛП :)

I sta kazes...voli te ,a ?:roll:
Ako nekoga volis ne kreses se okolo sa drugima.
Aj da shvatim jednom pogresio,ziv covek..ali on to radi proracunato i kaze zaljubio se ..a satro voli i tebe:confused:
Ja bih to odmah nasamarala i najurila.
 
Očigledno je da muž postavljačice teme mulja i laže odnosno da u njegovoj priči postoji još nešto.Ja bih ga ostavila svakako i to ne iz razloga zvanog prevara već iz razloga što ne zna šta hoće.Prezirem neodlučne i nestabilne muškarce.Kada on potpuno otvori sve karte rešiće se i vaša situacija na ovaj ili onaj način.Za početak ako imaš mogućnosti udalji se od njega i neka on sam rešava svoj problem jer to zaista jeste isključivo njegov problem.Poverenje više nikad nećeš povratiti uvek će u tebi postojati onaj crv sumnje ma kako god se on ponašao prema tebi.Zar želiš tako da živiš?Off topic muka mi je od saveta iz loših kvazi časopisa tipa sexy veš pa zar smo mi žene toliki retardi da se svodimo tek na sexy veš.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top