Како навести мужа да се поново заљуби у вас?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima tu bash dosta opcija:
-Maskirash se u svoju najbolju prijateljicu......
-Maskirash se u njegovu koleginicu sa posla....
- Maskirash se u sebe od pre nekoliko godina( ovo nije bash najsigurnije)...
_Odesh kod neke babe Vracare..ali se za svaki slucaj opet maskirash u neku od navedenih opcija...
- Ili najbolje da dignesh ruke od svega i probash da zavedesh nekog ko te ne poznaje dobro...
 
Ima tu bash dosta opcija:
-Maskirash se u svoju najbolju prijateljicu......
-Maskirash se u njegovu koleginicu sa posla....
- Maskirash se u sebe od pre nekoliko godina( ovo nije bash najsigurnije)...
_Odesh kod neke babe Vracare..ali se za svaki slucaj opet maskirash u neku od navedenih opcija...
- Ili najbolje da dignesh ruke od svega i probash da zavedesh nekog ko te ne poznaje dobro...

ili se maskiras u medicinsku sestru ....ops on treba da se zaljubi :mrgreen:

ili u kauboja :D
 
Mislim da samo mislis da te voli......mozda ima pogled pun grize saveti ali ne i pun ljubavi.....pa se tebi tako cini.........nema tamo ljubavi ...zbog necega se udaljio pa je onda sreo norvezanku .... ...bar ja nemogu da volim dvoje ljudi na isti nacin u isto vreme .......neznam .....

upravo tako..nije to ljubav..to je sazaljenje..

a nista gore od sazaljenja umesto ljubavi..

u stvari ima nesto gore - a to je kad isti nema petlju da ti kaze da je prestao da te voli i da je poceo da te zali..

pa te zarobljenu drzi u zabludi..:besan2: dok se j.ebucka okolo..
 
Evo mali savjet,kako je rjesena moja 7.god(uhvatila sam muza u porukicama,sa poznanicom,al na pocetku) Napravila sam mu takav haos,spakovala se i otisla na odmor,danima nije znao gde sam i sto je sa mnom.To mi je posluzilo,da se saberem i odlucim,sto dalje i kako..Da sam saznala da je u pitanju sex,verujem da danas nebi bili u braku,jer preko toga moj ego ne bi prosao.Savetujem,nikako ne zavodi ti njega,on je muskarac,koji je k tome i usrao stvar,pa je red da se pomuci da to i ispravi..uglavnom ignorisala sam ga,bila mrtva ladna(tako sam se i osecala),i gle ,sad je on taj koji je ljubomoran,smara me pozivima-ugl.mora znati svaki moj korak-priustim si vreme posveceno samo meni,vise cenim sebe,a samim tim me cjene vise i on i djeca...Ja ti predlazem odredenu distancu,nikako njakanje njemu-udaljit ces ga preteranim emocijama,za promenu okreni se sebi,a resenje ce se pojaviti samo od sebe.Na kraju,ti si zrtva a ne krivac,pa se tako i ponasaj,dostojanstveno glavu gore-jedna lavica
 
Meni se čini iz prvog posta da postavljčica sve radi kako treba. Verovatno se radilo o običnoj avanturi koja se završila. Bilo, pa prošlo. Što se više frke pravi oko toga, tome se više daje na važnosti toj avanturi, a akcenat treba staviti na njihovu vezu i odnos, lepe trenutke koje su proveli zajedno, a ne stalno se vraćati na gorčinu prevare. Postavljačica mi deluje kao žena koja ne pravi veliku dramu i scene, govori mu šta joj je na duši trenutno, pa ako vredi veza, opstaće. Pravljenje scena i ignorisanje iako bi možda moglo da upali trenutno, na duže staze ne verujem da bi donelo neki dobar rezultat. Vreme će pokazati da li je veza među njima dovoljno jaka da opstane.
 
Tvoje pisanje deluje prilicno ravnodusno, mlako. Recimo da te prevario zbog nedostatka strasti i nastale monotonije. I on sve prizna kao iz topa, a ti si opet puna jebenog razumevanja.
A da mu polupas kompjuter, pokazes da te je povredio kroz malo besa, mislim da bi mu to mnogo vise znacilo.

tako je, divlja....stvarno mi nije jasno, kaže ''kresnuli se samo dva puta'' :eek: koliko puta treba da se to desi?
jao, živote, kakvih žena ima...:confused:
 
Meni se čini iz prvog posta da postavljčica sve radi kako treba. Verovatno se radilo o običnoj avanturi koja se završila. Bilo, pa prošlo. Što se više frke pravi oko toga, tome se više daje na važnosti toj avanturi, a akcenat treba staviti na njihovu vezu i odnos, lepe trenutke koje su proveli zajedno, a ne stalno se vraćati na gorčinu prevare. Postavljačica mi deluje kao žena koja ne pravi veliku dramu i scene, govori mu šta joj je na duši trenutno, pa ako vredi veza, opstaće. Pravljenje scena i ignorisanje iako bi možda moglo da upali trenutno, na duže staze ne verujem da bi donelo neki dobar rezultat. Vreme će pokazati da li je veza među njima dovoljno jaka da opstane.

:ok:
Lepo receno i tacno.
Na forumu zena postavi pitanje sta da ucini da je muz zavoli, to znaci da zeli brak, njega, zivot kakav nju cini srecnom, a mi svi pocnemo da pricamo kako treba da se razvede, ocita mu lekciju, ode...
Mi sebe uvek stavljamo na prvo mesto pa je vaznije da napisemo sta MI mislilmo o njoj ili njemu ili sta bi MI uradili u takvoj situaciji nego da odgovorimo na ono sto nas pita.
Cak ni jednu jedinu temu ne mozemo a da svoje JA ne stavimo ispred svega drugog.
 
Razumem te u potpunosti, Ja sam prosle godina "izgubila"muza i brak a jednu noc posle 26 godina braka i 3 godine zabavljanja.I zamisli zbog koga , zbog prijateljice sa kojom se godinama druzimo, ona i muz nisu imali decu, a mi cerku od 25 i sina od 15 godina,dete sa posebnim potrebama. Sve sam pokusala i lepo, izlasci, doterivanja, i svadje, pretnje, ali on je bio najveca kukavica na svetu, okrenuo je ledja nije hteo da razgovaramo i sve smo izgubili.Moras da se boris ali najvise da razgovaras sa njim i uvek budi doterana, raspolozena, nemoj da vidi da patis i tako.Ova je mog muza pritiskala 24 sata, njemu je bilo lakse da zgazi porodicu nego da se odupre njoj , atako je pocelo sa porukicama pa nadalje....Zelim ti srecu i nemoj da odustajes.....
 
al' meni nije jasno kako može da bude srećna pored čoveka koji joj kaže da je vara? to je kao u onom odvratnom ''trenutku istine'' kada žene gutaju javno gomna koja im serviraju muževi.

Pa prihvati cinjenicu da ona nije kao ti i da joj za srecu nisu potrebne iste stvari kao tebi. Ti imas svoje shvatanje srece, ona svoje.
Kad prihvatimo da mi nismo merilo svega drugog onda cemo lakse razumevati zasto neko zivi ovako, zasto neko onako, zasto je neko nesrecan tamo gde bi mi bili presrecni a neko srecan tamo odakle bi mi pobegli glavom bez obzira.
 
ovde i jesmo zato sto svako daje svoje subjektivno misljenje..

neko je isto proziveo..neko samo pokusava da se stavi u situaciju..

prevara nije samo fizicko je.buckanje..pa desilo se, ***..

to je muski klise..

da bi se desilo mora da postoji namera, pa zelja..

stvar ide iz centra..prijatelj im se ne dize iz gaca, nego iz glave..

a to vec, da se razumemo nije - desilo se..pa jos ako je par puta.:roll:

i za isto ne treba kriviti `prijateljicu`..da nije ona, bila bi neka druga..
 
Poslednja izmena:
Razumem te u potpunosti, Ja sam prosle godina "izgubila"muza i brak a jednu noc posle 26 godina braka i 3 godine zabavljanja.I zamisli zbog koga , zbog prijateljice sa kojom se godinama druzimo, ona i muz nisu imali decu, a mi cerku od 25 i sina od 15 godina,dete sa posebnim potrebama. Sve sam pokusala i lepo, izlasci, doterivanja, i svadje, pretnje, ali on je bio najveca kukavica na svetu, okrenuo je ledja nije hteo da razgovaramo i sve smo izgubili.Moras da se boris ali najvise da razgovaras sa njim i uvek budi doterana, raspolozena, nemoj da vidi da patis i tako.Ova je mog muza pritiskala 24 sata, njemu je bilo lakse da zgazi porodicu nego da se odupre njoj , atako je pocelo sa porukicama pa nadalje....Zelim ti srecu i nemoj da odustajes.....

:think: ja bih se ipak upitala....dokle neko moze da me ponizava i gazi, pa makar tu bilo i gomila dece u prici...jer, kakav sam ja to primer svome detetu kad dozvoljavam da me neko tretira kao krpu.....
 
:think: ja bih se ipak upitala....dokle neko moze da me ponizava i gazi, pa makar tu bilo i gomila dece u prici...jer, kakav sam ja to primer svome detetu kad dozvoljavam da me neko tretira kao krpu.....

Ne ponizava on nju, on ponizava sebe (AKO je neko ponizen u toj prici). Ziveti sa jednom zenom toliko dugo, imati dvoje dece, i na kraju se smuvati sa prijateljicom... ne znam zasto je ONA ta koja je ponizena u prici...
A i to ponizenje je relativna kategorija. I ponos. To su super stvari u romanima, koji diskutuju o idejama a onda kada ti se desi u zivotu, cesto ne osecas ni ponizenje, ni ponos, nego to posmatras kao konkretan problem: volis nekoga i naisao si na prepreku... i onda samo zavisi kakav si tip osobe, i koliko ti je stalo do doticnog... I koliko je, posle 30 godina tuc.anja sa tom istom osobom, seksualni aspekat zaista vazan...
 
Ne ponizava on nju, on ponizava sebe (AKO je neko ponizen u toj prici). Ziveti sa jednom zenom toliko dugo, imati dvoje dece, i na kraju se smuvati sa prijateljicom... ne znam zasto je ONA ta koja je ponizena u prici...
A i to ponizenje je relativna kategorija. I ponos. To su super stvari u romanima, koji diskutuju o idejama a onda kada ti se desi u zivotu, cesto ne osecas ni ponizenje, ni ponos, nego to posmatras kao konkretan problem: volis nekoga i naisao si na prepreku... i onda samo zavisi kakav si tip osobe, i koliko ti je stalo do doticnog... I koliko je, posle 30 godina tuc.anja sa tom istom osobom, seksualni aspekat zaista vazan...

:) i mislila sam na subjektivni osecaj a ne na sta drugi misle....a merila su nam razlicita...a ja jesam osecala ponizenje, uzasno....jer kad ti partner popljuje po svom tvom trudu koji ulazes godinama, slaba je uteha da je on taj koji je radio protiv ineresa porodice....
 
Ne ponizava on nju, on ponizava sebe (AKO je neko ponizen u toj prici). Ziveti sa jednom zenom toliko dugo, imati dvoje dece, i na kraju se smuvati sa prijateljicom... ne znam zasto je ONA ta koja je ponizena u prici...
A i to ponizenje je relativna kategorija. I ponos. To su super stvari u romanima, koji diskutuju o idejama a onda kada ti se desi u zivotu, cesto ne osecas ni ponizenje, ni ponos, nego to posmatras kao konkretan problem: volis nekoga i naisao si na prepreku... i onda samo zavisi kakav si tip osobe, i koliko ti je stalo do doticnog... I koliko je, posle 30 godina tuc.anja sa tom istom osobom, seksualni aspekat zaista vazan...

Da, i ja sam sigurna da me niko ali bas niko cak ni rodjena deca ne mogu ni poniziti ni osramotiti sve dok ja to sama sebi ne ucinim. Ne smem ni pomisliti sta bi bilo da nisam u to verovala.
 
:) i mislila sam na subjektivni osecaj a ne na sta drugi misle....a merila su nam razlicita...a ja jesam osecala ponizenje, uzasno....jer kad ti partner popljuje po svom tvom trudu koji ulazes godinama, slaba je uteha da je on taj koji je radio protiv ineresa porodice....

Ne primam platu za tudji rad, ne trosim tudja nasledstva, ne zaposljavam se pomocu tudjih diploma, nisam ja ponosna na uspehe dece koju su drugi vaspitali pa zasto bih se onda osecala ponizeno zbog tudjih losih postupaka. Taj luksuz ne dopustam sebi ili ga mozda samo ne priznajem naglas.:think:
 
Ne primam platu za tudji rad, ne trosim tudja nasledstva, ne zaposljavam se pomocu tudjih diploma, nisam ja ponosna na uspehe dece koju su drugi vaspitali pa zasto bih se onda osecala ponizeno zbog tudjih losih postupaka. Taj luksuz ne dopustam sebi ili ga mozda samo ne priznajem naglas.:think:

nije tada bio tudj....bili smo zajedno.....sramotio je i mene i sebe.....:).....samo kad se setim kako smo isli ulicom, neko nepoznat mu se javio, a mene je bilo stamota sto idem sa njim.....i tako....davno bilo.....i ne ponovilo se :D
 
Pa prihvati cinjenicu da ona nije kao ti i da joj za srecu nisu potrebne iste stvari kao tebi. Ti imas svoje shvatanje srece, ona svoje.
Kad prihvatimo da mi nismo merilo svega drugog onda cemo lakse razumevati zasto neko zivi ovako, zasto neko onako, zasto je neko nesrecan tamo gde bi mi bili presrecni a neko srecan tamo odakle bi mi pobegli glavom bez obzira.

ti to mene kao kritikuješ?
ne želim nikome da budem merilo, nego se samo pitam i kažem da mi nije jasno....kao, tebi je uvek sve jasno.
peace, sister.
 
ti to mene kao kritikuješ?
ne želim nikome da budem merilo, nego se samo pitam i kažem da mi nije jasno....kao, tebi je uvek sve jasno.
peace, sister.

Da meni je uglavniom dosta toga jasno, jer ne cuditi se nicemu znak je velike pameti,:mrgreen: a da se nicemu ne cudimo potrebno je samo prihvatiti cinjenicu da nisu svi ljudi isti i da nismo na ovom svetu da sudimo, osudjujemo i iscudjavamo se svakom ko se razlikuje od nas. Ako je neko srecan svojim zivotom, brakom, shvatanjem ko sam ja da mu namecem svoje vidjenje njegovog zivota i njegove odluke, posebno ako me uopste nije ni pitao nista o tome.
I ne kritikujem te uopste, zasto bih to radila,:dontunderstand: ima mnogo tvojih postova koji mi se svidjaju.

Tema lici na neku u kojoj bi neki djak pitao da li neko od nas zna postupak za upis u vojnu skolu i koji prosek ocena je potreban a mi svi redom poceli pisati o tome kako mu je bolje da upise poljoprivrednu skolu. :(
 
Ima tu bash dosta opcija:
-Maskirash se u svoju najbolju prijateljicu......
-Maskirash se u njegovu koleginicu sa posla....
- Maskirash se u sebe od pre nekoliko godina( ovo nije bash najsigurnije)...
_Odesh kod neke babe Vracare..ali se za svaki slucaj opet maskirash u neku od navedenih opcija...
- Ili najbolje da dignesh ruke od svega i probash da zavedesh nekog ko te ne poznaje dobro...

:zcepanje:

A da proba sledeću opciju.

- Maskira se u forumašicu iz švedske/švajcarske/danske/poslobodnomizboru... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top