Како навести мужа да се поново заљуби у вас?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
uh tesko pitanje...
ali eto, ja sam misljenja
da kad veza ili brak pukne
oboje su krivi, na neki nacin, za to.
razmisli sta bi to navelo njega da potrazi neku drugu?
sta nije imao kod tebe, a trazi kod druge?
mora da postoji nesto...i sama kazes da ga nisi podrzala u nekim teskim trenutcima.
ne opravdavam to sto radi, samo mislim da mora da postoji neki dublji razlog.
otvoreno popricajte o svemu.
ako ti je stalo do njega i ako mislis da sve nije izgubljeno,
pa cak i da jeste, vredi pokusati...
dajte sebi neko vreme i radite na tome da poboljsate vas odnos.
sto vise price, bliskosti, neznosti, sexa...:)
a ako ipak ne ide, onda ces bar znati da si dala sve od sebe...
al' nekad ljubav jednostavno prodje, bez razloga
i onda, na zalost, nema pomoci.

Ти си некако највише погодила. Заиста отворено причамо о свему ових дана. О свему што нас мучи и смета. И ја сам њему рекла где је он грешио према мени.
 
Мало смо се изгледа удаљили једно од другог, не страшно, али довољно, да у неким тренуцима када је он кризирао због губитка доброг посла и неке боље перспективе, ја то не приметим и подржим га. И он се окренуо старом добром интернету. И упозна неку, нашу, која живи у Норвешкој. Старија од њега 13 год. (ја сам само 6 старија :)) Удата, у неком несрећном браку. И из дописивања се јавило интересовање, па су се видели једном пре пар месеци и нажалост креснули.


...stari dobri internet, :rotf:...savet, ne plaćaj struju da ti je isključe pa se možda i smiri...:mrgreen: :dash:
 
Ти си некако највише погодила. Заиста отворено причамо о свему ових дана. О свему што нас мучи и смета. И ја сам њему рекла где је он грешио према мени.

da, prica je veoma bitna...
i treba da kazete sve jedno drugom, otvoreno, bez uvijanja
ili nekog srama.
stvari se jedino mogu popraviti, ako oboje uvidite svoje greske.
al' nemoj da ostane sve samo na prici,
radite i na intimnosti, sexu...to je veoma vazno.
ja nekako verujem da mnogi problemi krecu iz spavace sobe. :)
 
Pa isto sam joj rekla tri posta iznad tebe :ok: Da zavodi ona njega a ON zgresio.. Kako da ne :roll:
dobro bre,izvinjavamo se,peglam i forumasim,pa moram negde da zeznem:lol:

Ок, то стоји, али како да га наведем да он мене заведе. Нисам баш никад била вична тим стварима :(

hm,mislim samo razgovorom,ne bas bukvalno da mu kazes ali da mu provuces kroz razgovor info
i vicna si,sve zene jesu:)
a onda pozitivno odgovaras na njegovo zavodjenje
 
Mislim u celoj temi ne vidim nigde da se ON trudi..

Па труди се, цео викенд смо били заједно стално, није било ни интернета, искључен мобилни...

da, prica je veoma bitna...
i treba da kazete sve jedno drugom, otvoreno, bez uvijanja
ili nekog srama.
stvari se jedino mogu popraviti, ako oboje uvidite svoje greske.
al' nemoj da ostane sve samo na prici,
radite i na intimnosti, sexu...to je veoma vazno.
ja nekako verujem da mnogi problemi krecu iz spavace sobe. :)

Па нема више срама, заиста смо открили неке ствари једно другом, које нисмо знали.
Радимо и у соби :), мада је то некад само обично мажење
 
a, jesi li bas sigurna da je tu stvarno bilo sexa?
...jedan moj bivsi me je izludjivao pricama "bio sa ovom...ili skoro da je bio...ali mene voli..."
to je znak nesigurnosti...:evil:
sto je najgore, ja sam se bila primila na te price :rumenko: ...pa sam se onda pitala "sta te druge imaju, a ja nemam" :dash:
...bas te briga sta "ta iz Norveske" ima...imas i ti svasta :zper:

...u braku ste vec dugo...ne mozes ti sad nesto mnogo novo da mu ponudis, pa da ga opet zavedes
idete na more uskoro...iskoristi priliku...naci ce se neko na plazi sa kim ces moci da ocijukas ...kad tvoj muz vidi da i njegova stolica moze da se klima, batalice internet i Norvesku i gledace da sacuva ono sto ima pored sebe :whistling:
 
Па труди се, цео викенд смо били заједно стално, није било ни интернета, искључен мобилни...



Па нема више срама, заиста смо открили неке ствари једно другом, које нисмо знали.
Радимо и у соби :), мада је то некад само обично мажење

e super, samo radite...;)
pa i samo mazenje, po neki put, moze da bude dovoljno,
ono, uz pricicu, sta ko voli...pa mic po mic, odluta ruka malo nize...:p
 
a, jesi li bas sigurna da je tu stvarno bilo sexa?
...jedan moj bivsi me je izludjivao pricama "bio sa ovom...ili skoro da je bio...ali mene voli..."
to je znak nesigurnosti...:evil:
sto je najgore, ja sam se bila primila na te price :rumenko: ...pa sam se onda pitala "sta te druge imaju, a ja nemam" :dash:
...bas te briga sta "ta iz Norveske" ima...imas i ti svasta :zper:

...u braku ste vec dugo...ne mozes ti sad nesto mnogo novo da mu ponudis, pa da ga opet zavedes
idete na more uskoro...iskoristi priliku...naci ce se neko na plazi sa kim ces moci da ocijukas ...kad tvoj muz vidi da i njegova stolica moze da se klima, batalice internet i Norvesku i gledace da sacuva ono sto ima pored sebe :whistling:


Сигурна сам, нажалост. Али сам сигурна да му то није био главни мотив. А и сигурна сам да она нема шта више да понуди. Само је била у правом тренутку на правом месту :(
 
a, jesi li bas sigurna da je tu stvarno bilo sexa?
...jedan moj bivsi me je izludjivao pricama "bio sa ovom...ili skoro da je bio...ali mene voli..."
to je znak nesigurnosti...:evil:
sto je najgore, ja sam se bila primila na te price :rumenko: ...pa sam se onda pitala "sta te druge imaju, a ja nemam" :dash:
...bas te briga sta "ta iz Norveske" ima...imas i ti svasta :zper:

...u braku ste vec dugo...ne mozes ti sad nesto mnogo novo da mu ponudis, pa da ga opet zavedes
idete na more uskoro...iskoristi priliku...naci ce se neko na plazi sa kim ces moci da ocijukas ...kad tvoj muz vidi da i njegova stolica moze da se klima, batalice internet i Norvesku i gledace da sacuva ono sto ima pored sebe :whistling:

:lol:pa ljudi bre posle 7 godina braka vi savetujete ko da su tinejdzeri..ona je u sve sigurna samo ne u sebe i njegove bajke..neka ona lepo pozove i nju u jednu trojku..sa sve bicevima i vibratorima..gutanje obavezno..da vish kako ce se iznenadi sto vise ne gasi svetlo pre sexa:lol:
 
a, jesi li bas sigurna da je tu stvarno bilo sexa?
...jedan moj bivsi me je izludjivao pricama "bio sa ovom...ili skoro da je bio...ali mene voli..."
to je znak nesigurnosti...:evil:
sto je najgore, ja sam se bila primila na te price :rumenko: ...pa sam se onda pitala "sta te druge imaju, a ja nemam" :dash:
...bas te briga sta "ta iz Norveske" ima...imas i ti svasta :zper:

...u braku ste vec dugo...ne mozes ti sad nesto mnogo novo da mu ponudis, pa da ga opet zavedes
idete na more uskoro...iskoristi priliku...naci ce se neko na plazi sa kim ces moci da ocijukas ...kad tvoj muz vidi da i njegova stolica moze da se klima, batalice internet i Norvesku i gledace da sacuva ono sto ima pored sebe :whistling:

eh, vockice...ne pitas se sta druge imaju, a ti nemas...
to je glupo i veoma nezrelo,
ali se zapitas sta je to sto ga je navelo da posle 7 godina veze, braka
potrazi neku drugu?
ljudi sednu pa razgovaraju. razumni su i zreli ljudi,
pa ako moze nesto da se popravi
u odnosima, ponasanju, sexu...onda se radi na tome,
ukoliko ljubavi jos ima.
da je sve bilo kako treba i da su oboje bili srecni
ne bi ni doslo do prevare.
 
Жене потребна ми је ваша помоћ, савети, искуства...

У браку сам већ пет година, а муж и ја смо заједно већ седам. И некако нас стигла та критична седма година...

Мало смо се изгледа удаљили једно од другог, не страшно, али довољно, да у неким тренуцима када је он кризирао због губитка доброг посла и неке боље перспективе, ја то не приметим и подржим га. И он се окренуо старом добром интернету. И упозна неку, нашу, која живи у Норвешкој. Старија од њега 13 год. (ја сам само 6 старија :)) Удата, у неком несрећном браку. И из дописивања се јавило интересовање, па су се видели једном пре пар месеци и нажалост креснули. Онда су наставили интензивније дописивање, честе поруке, а ја сам почела да примећујем његово склањање телефона и кликтање мишем кад год уђем у собу а он за компјутером. Није се он према мени нимало променио. И даље је био нежан, пажљив, поглед пун љубави. Али ја сам почела да сумњам, док случајно нисам видела поруку "сјајан си и мислим на тебе". Наравно да ми је одмах признао о чему се ради, колико то траје, и да је секса било само двапут. И да се заљубио. Али и да мене воли, да не жели да ме остави, да му је лепо са мном, да није желео да ме повреди, да се некако надао да ће се то ускоро решити, јер и она се ускоро враћа у Норвешку.

И сад ми каже да му треба времена, да га не пожурујем, да ће се то решити. Идемо заједно на море, чак смо га уплатили након што сам то све сазнала.

Велику подршку ми пружа његова мама, иако он не зна да сам јој се поверила.

И шта радити? Ја га стварно много волим и знам да и он мене воли, јер би ме сигурно оставио да није тако. А како се понашати? Да ли га притискати или пустити да га то прође, уз моју наравно пажњу и љубав. И како га навести да се поново заљуби? Ја му сад стално шаљем поруке, чак и нека писамца која сам му послала тотално су га слудела и померила, заиста му је тешко. Чак сам и њој послала поруке, што ју је уплашило, али желела сам да зна да постоји његова жена (што је знала) којој је стало до њега (што није знала).

Ето, то је укратко моја прича, а сад жене ХЕЛП :)



Prvo ti treba vremena da se priviknes na novonastalu situaciju i ne prisiljavaj se ni na kakav korak, ostavi kako jeste, dok se ti ne odlucis na promene sebe i svoje licnosti kao zene, voljene i zavodljive, i po svemu navedenom, nije ti lako da se otkida tvoja polovina jabuke... Ne zaglibljuj i dalje u mulj da se trudis oko njega, jer ga odbijas tim pokusajima, pokazi mu da te situacija pogodila i da si odlucila da ga kaznis indiferentnoscu,za pocetak, kao malo dete koje je bilo neposlusno, jer on, draga moja , nije ni bio zreo za brak, i zvuci grozno, ali te nije dovoljno ni voleo da bi ti bio veran. Neko pomenu da si i ti delom kriva za njegov lov po internetu, po mom misljenju jeste oboje, jer si dozvolila da upadnes u ucmalost godina i navika, kao, to sve ide u rok sluzbe... Nisi jedina i nisi sama na ovome svetu, samo sto si ti hrabro istupilana internetu a mnogi kriju svoje muke i kao vukovi, lizu svoje rane cuteci i praveci se da se to ne desava njima ili njihovim bracnim partnerima... Otputuj negde sama, ako si u mogucnosti,i sredi misli, prikupi i to malo dostojanstva sto ti je ostalo i vrati se jaca i svezija, pomoci ce. Moj savet za dalji nastavak sa istim covekom je - nemoj! Ako je uradio jednom, i vidi decko da si mu oprostila, uradice ponovo i znace da si ti tu uvek uz njega, ma sta uradio i ma koliko te povredio... njemu , duso moja, treba uzbudjenja da bi mu adrenalin funkcionisao, a kod tebe ima svu sigurnost ususkanog muza. Zelim ti da sto pre osetis onu narodnu poslovicu " .. Sto te ne ubije , to te ojaca " i ne posustaj u nameri da okrenes zivot u svoju korist! On ,po svoj prilici, u zeni trazi sigurnost majke,jer se i vezuje za starije zene i nemoj ovo da shvatis kao negativan stav prema zenama koje se vezuju za mladje muskarce, izadji iz te njegove senke i pocni sebe da cenis kao zenu i sa tim izgledom koji imas i godinama koje nosis...Oduzih ja, ali sve u nastojanju da pomognem i svojim malim savetima...ako ce da posluze.. Pozzic, draga, i nedaj se, nije sramota pokleknuti, pa sa i dostojanstvom, sramota je ne ustati...
 
Ја бих волела да је лаж и да се зезам, јер немам паметнија посла на послу, али нажалост није.

Evo rastužih se..

Znaš šta.. razlupaj kompijuter i mobilne telefone..

prodajte stan, kupite stado ovaca i u planinu... tamo će biti samo tvoj...:zper:
 
Sve ima svoj pocetak i svoj kraj. Mozda je ovo momenat da se, posle svih razgovora i dogovora, zapitas sta zelis i sta ti odgovara da cinis dok njemu treba vremena da vidi sta ce.

Niko nam ne garantuje da nam se jos neko nece dopasti u zivotu bez obzira da li smo u vezama/brakovima/slobodni...stari/mladi...

Tesko ces nekoga naterati da cini ono sto ne zeli. Ako to i uradi, kad tad bice nezadovoljan.

Mozda nije lose dati sebi neki rok u pokusaju spasavanja braka/veze, ako se tu vidi smisao. Ako uspe - dobro. Ako reanimacija ne uspe - postoje i druge lepe stvari u zivotu, a nikad se ne zna sta mogu doneti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top