Како навести мужа да се поново заљуби у вас?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
О томе шта ја осећам не желим да говорим. Довољно је што сам смршала 5 кг за 7 дана. Да ли сам луда или глупа и то је моја ствар. Мени само требају савети у складу са насловом теме. Ако неко има нешто паметно да ми каже хвала му, а ако нема, нека ме зове како хоће, то нит ми помаже, нит ме интересује.

Posteno:)Tvoja odluka je tvoja ,makar i pogresna.Resila si da ostanes sa njim i to je to.Zato prihvati da ce se on tako ponasati neko vreme .Nije ti lako ali ljubav i zaljubljenost se ne "navodi".Ona se desi ili ne.Nje ima ili nema:)Zelim ti da uspes...
 
bila u takvoj situaciji..
znam kako izgleda kad se boris za nesto sto mislis da vredi..kad su emocije jake..
godinu dana sam bila u agoniji..
nisam dobila nista..samo sam izgubila sebe..
ne bih to vise nikad uradila..
ako imam korektan odnos prema nekome..ako sam otvorena za svaku informaciju, svaku stvar koja se desava..a neko o fazi kroz koju prolazimo radije prica sa nekim drugim - pa se jos i kresne..cisto gimnastike radi..nema tu vise sta da se trazi..
ne zato sto je tu bilo fizickog kontakta..vec zato sto je doslo do emotivne izdaje..podmuklo.

nikad vise.
ali to sam ja..i moje iskustvo..


najgora stvar koju sebi mozes da uradis je da SEBE krivis i u sebi trazis razlog za njegovu nekorektnost i slabost.
on je taj koji je od vas digao ruke onog momenta kad je upao u krizu.
hoces da kazes da te niko nije pogledao sa strane za ovih sedam godina/ da ti nikad nisi bila u iskusenju da te hemija navuce na tanak led?

postoje osobe koje su prosto takve..lazu, varaju..i za takav stav uvek nadju neko opravdanje..
ok to prihvatam.

ali vise nikad zbog takvih u svojim postupcima necu traziti uzrok.
lepse ti na drugom mestu?
cao, dovodjenja..bice lepse i meni bez tebe..
necu po sebi da gazim.
i imam o sebi najbolje misljenje.
znam koliko vredim i znam koliko dajem.
pored mene ubuduce moze da bude sam onaj ko bude vredeo podjednako i vise..
a ovakvi - sluze samo za kres seme..
za bolje nisu.
 
Poslednja izmena:
Meni je ruzno nekom ko je inace povredjen i to stahovito retji da je glup i da mu trebaju batine - pod uslovom da je prica autenticna, zaista mislim da ovoj zeni najmanje treba osuda.

zena je trazila savete i misljenja a ne jednoumlje.
postoji nesto sto se zove terapeutski samar
moje misljenje je- samo vi znate sta je dobro za vas, niko vam ne moze dati takav savet zato sto samo vi zivite vas zivot, ne forumasi
 
Slazem se, trazila je savete i misljenje, ne uvrede. Ne znam gde ste vi videli da sam zagovarala jednoumlje, a ako cete mi reci da terapeuti lece uvredama i ponizavanjem pacijenta, onda cu vam odgovoriti da ja takve ne poznajem, a ne bih ni zelela da upoznam jer bi se takva vrsta lecenje zavrsila terapeutovom slomljenom vilicom najverovatnije, barem sto se mene tice.
Sa poslednjom recenicom se slazem, samo ce ona i doneti odluku, ovde je svako pozvan da iznese svoj stav koji je rezultat svacijeg pojedinacnog iskustva u zivotu.
Poucena svojim iskustvom ja bih joj savetovala da coveka koji je lagao i koji je prevario ostavi bez razmisljanja. Takodje poucena svojim iskustvom znam da je to mnogo lakse reci nego uciniti. I jos jedna isksustvena "mudrost" - retko cemo delovati na osnovu tudjih iskustava, covek mnogo radje uci na spopstvenim. Zato ce i udariti glavom o zid, radije no da to ne ucini jer mu je neko rekao da ce ga boleti. Volimo sve sami na svojoj kozi da osetimo i tako saznamo pa to ti je :lol:
 
О томе шта ја осећам не желим да говорим. Довољно је што сам смршала 5 кг за 7 дана. Да ли сам луда или глупа и то је моја ствар. Мени само требају савети у складу са насловом теме. Ако неко има нешто паметно да ми каже хвала му, а ако нема, нека ме зове како хоће, то нит ми помаже, нит ме интересује.

e, polako...ionako ljudi vise pisase o sebi nego o...tebi : )))

nego, kazes da Gospodza Norvezanka nije znala da ti je...stalo?
hmm...meni se cini da ce se tvoja kuca vratiti
tj. da nigdje nije ni isla...al ces je neko vrijeme morati hraniti, cesljati i izvoditi redovno...
kasnije...mozete po...starom, a i ne morate...naime, moze se desiti da se
tebi kuca onako...malo smuci...kad prodje ova prva faza...tj. kad ti se "ego" skrpi i ojaca...
e, onda vidi sta ces...
mada, ja... ne bih otvarala jos jednu temu...vec bih odavno
bila kod psihijatra...znas, sve ove situacije nemaju previse veze s...drugima...sustinski...
mislim, nisu..."namjenjene" njima vec nama...ono, nekako smo dospjeli tu gdje jesmo...kako?

sretno.
 
Жене потребна ми је ваша помоћ, савети, искуства...

У браку сам већ пет година, а муж и ја смо заједно већ седам. И некако нас стигла та критична седма година...

Мало смо се изгледа удаљили једно од другог, не страшно, али довољно, да у неким тренуцима када је он кризирао због губитка доброг посла и неке боље перспективе, ја то не приметим и подржим га. И он се окренуо старом добром интернету. И упозна неку, нашу, која живи у Норвешкој. Старија од њега 13 год. (ја сам само 6 старија :)) Удата, у неком несрећном браку. И из дописивања се јавило интересовање, па су се видели једном пре пар месеци и нажалост креснули. Онда су наставили интензивније дописивање, честе поруке, а ја сам почела да примећујем његово склањање телефона и кликтање мишем кад год уђем у собу а он за компјутером. Није се он према мени нимало променио. И даље је био нежан, пажљив, поглед пун љубави. Али ја сам почела да сумњам, док случајно нисам видела поруку "сјајан си и мислим на тебе". Наравно да ми је одмах признао о чему се ради, колико то траје, и да је секса било само двапут. И да се заљубио. Али и да мене воли, да не жели да ме остави, да му је лепо са мном, да није желео да ме повреди, да се некако надао да ће се то ускоро решити, јер и она се ускоро враћа у Норвешку.

И сад ми каже да му треба времена, да га не пожурујем, да ће се то решити. Идемо заједно на море, чак смо га уплатили након што сам то све сазнала.

Велику подршку ми пружа његова мама, иако он не зна да сам јој се поверила.

И шта радити? Ја га стварно много волим и знам да и он мене воли, јер би ме сигурно оставио да није тако. А како се понашати? Да ли га притискати или пустити да га то прође, уз моју наравно пажњу и љубав. И како га навести да се поново заљуби? Ја му сад стално шаљем поруке, чак и нека писамца која сам му послала тотално су га слудела и померила, заиста му је тешко. Чак сам и њој послала поруке, што ју је уплашило, али желела сам да зна да постоји његова жена (што је знала) којој је стало до њега (што није знала).

Ето, то је укратко моја прича, а сад жене ХЕЛП :)

upoznaj ga na kratko sa nekom drugaricom koja nije udata i koja je mladja od tebe. stalno ce se motati oko tebe da mu das njen mob ili adresu ili da opet oraganizujes susret. naplati to znanje klasicno kao zene sto zene umeju
 
У браку сам већ пет година, а муж и ја смо заједно већ седам. И некако нас стигла та критична седма година...

Мало смо се изгледа удаљили једно од другог, не страшно, али довољно, да у неким тренуцима када је он кризирао због губитка доброг посла и неке боље перспективе, ја то не приметим и подржим га. И он се окренуо старом добром интернету. И упозна неку, нашу, која живи у Норвешкој. Старија од њега 13 год. (ја сам само 6 старија :)) Удата, у неком несрећном браку. И из дописивања се јавило интересовање, па су се видели једном пре пар месеци и нажалост креснули. Онда су наставили интензивније дописивање, честе поруке, а ја сам почела да примећујем његово склањање телефона и кликтање мишем кад год уђем у собу а он за компјутером. Није се он према мени нимало променио. И даље је био нежан, пажљив, поглед пун љубави. Али ја сам почела да сумњам, док случајно нисам видела поруку "сјајан си и мислим на тебе". Наравно да ми је одмах признао о чему се ради, колико то траје, и да је секса било само двапут. И да се заљубио. Али и да мене воли, да не жели да ме остави, да му је лепо са мном, да није желео да ме повреди, да се некако надао да ће се то ускоро решити, јер и она се ускоро враћа у Норвешку.

И сад ми каже да му треба времена, да га не пожурујем, да ће се то решити. Идемо заједно на море, чак смо га уплатили након што сам то све сазнала.

Велику подршку ми пружа његова мама, иако он не зна да сам јој се поверила.

И шта радити? Ја га стварно много волим и знам да и он мене воли, јер би ме сигурно оставио да није тако. А како се понашати? Да ли га притискати или пустити да га то прође, уз моју наравно пажњу и љубав. И како га навести да се поново заљуби? Ја му сад стално шаљем поруке, чак и нека писамца која сам му послала тотално су га слудела и померила, заиста му је тешко. Чак сам и њој послала поруке, што ју је уплашило, али желела сам да зна да постоји његова жена (што је знала) којој је стало до њега (што није знала).

Ето, то је укратко моја прича, а сад жене ХЕЛП :)

...obuci nešto izazovno i ponovo privuci njegovu pažnju, jednostavno budi opet u njegovim očima....:mrgreen:

sexy-119.gif
 
Жене потребна ми је ваша помоћ, савети, искуства...

У браку сам већ пет година, а муж и ја смо заједно већ седам. И некако нас стигла та критична седма година...

Мало смо се изгледа удаљили једно од другог, не страшно, али довољно, да у неким тренуцима када је он кризирао због губитка доброг посла и неке боље перспективе, ја то не приметим и подржим га. И он се окренуо старом добром интернету. И упозна неку, нашу, која живи у Норвешкој. Старија од њега 13 год. ја сам само 6 старија :)) Удата, у неком несрећном браку. И из дописивања се јавило интересовање, па су се видели једном пре пар месеци и нажалост креснули. Онда су наставили интензивније дописивање, честе поруке, а ја сам почела да примећујем његово склањање телефона и кликтање мишем кад год уђем у собу а он за компјутером. Није се он према мени нимало променио. И даље је био нежан, пажљив, поглед пун љубави. Али ја сам почела да сумњам, док случајно нисам видела поруку "сјајан си и мислим на тебе". Наравно да ми је одмах признао о чему се ради, колико то траје, и да је секса било само двапут. И да се заљубио. Али и да мене воли, да не жели да ме остави, да му је лепо са мном, да није желео да ме повреди, да се некако надао да ће се то ускоро решити, јер и она се ускоро враћа у Норвешку.

И сад ми каже да му треба времена, да га не пожурујем, да ће се то решити. Идемо заједно на море, чак смо га уплатили након што сам то све сазнала.

Велику подршку ми пружа његова мама, иако он не зна да сам јој се поверила.

И шта радити? Ја га стварно много волим и знам да и он мене воли, јер би ме сигурно оставио да није тако. А како се понашати? Да ли га притискати или пустити да га то прође, уз моју наравно пажњу и љубав. И како га навести да се поново заљуби? Ја му сад стално шаљем поруке, чак и нека писамца која сам му послала тотално су га слудела и померила, заиста му је тешко. Чак сам и њој послала поруке, што ју је уплашило, али желела сам да зна да постоји његова жена (што је знала) којој је стало до њега (што није знала).

Ето, то је укратко моја прича, а сад жене ХЕЛП :)


Pa kakav savet ti trazis? On tebe voli:confused: Ali voli i norvezanku.....uplatite vi i njoj more pa da vidite kako to funkcionise u tri;).....ti ces to njemu za ljubav uciniti zar ne?
 
Ma to je i najgore u braku: ne samo sto volis coveka, nego ga i razumes.

Nemam pojma sta da ti kazem, cini se da ima samo nekoliko varijanti: odmah ga ostavis/ svetis mu se (nadjes nekoga sa strane)/ zreli ste i volite se pa posle diskusija i obostranog truda predjete na drugi nivo braka, gde se opet volite... meni se ne dopada ni jedna varijanta, ali ko me pita...
Sta god da resis, zelim ti puno srece.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top