Kako kanalisete svoj bes?

postoji ženski box i kažu da je extra baš za izbacivanje negativne energije ili besa, kako
god da to nazoveš....znači eto ti usput ćeš još i da dovedes svoje telo u extra formu..pa
jednim udarcem rešiš više problema, a može i plivanje....ali ne brčkanje u bazenu ili femkanje oko bazena...nego baš onako zadaš sebi da isplivaš, 2,3 do 5 dužina bazena i kad izađeš sve ti lepo i osećaš se super.....a takođe nisi više nabijena negativnom energinom i opet sređuješ i telo...pa šta bi još bolje od toga......:D:D:D;);):super:

e pa super... Za pocetak sam vec predvidela fitnes centar; prvo malo na one sprave za trcanje, i dr. A onda usput i plivanje (jedino sto juce krenuh na plivanje, ajde rekoh nedeljom ujutro nema nikog) kad ono neko takmicenje... pih, propao mi plan, ali dobro.... od sutra moze..

ozbiljno, treba covek da se kontrolise, pogotovo kad ti neko s kim zivis kaze da si nepodnosljiv :(
 
e blago tebi! mene kad neko iznervira ja bi ga najradje pojela...:shock:

hm...

evo danas sam baš prekinula svoju ''apstinenciju'' bijesa.
radila sam nešto vrlo važno...a budala se glupirala,smijala i počela da me dodiruje po ramenu.
skočila,viknula i tri puta lupila šakom o sto...
sve je stvar vježbe...A JA koja sam veoma živčana ,ućutim i počnem da grizem usnu...uspijem da se smirim.
ILI ...počnem nekontrolisano da argumentujem...onda neka budala shvati da je izgubila bitku i ...ućuti.
ali danas mi je dan bio katastrofalan...
 
Bloody_Knife_by_UchihaVenger-1.jpg
 

Back
Top