Kako je Topalko postao neprijatelj države

Nisam u sistemu druze i politika me ne interesuje.
Ja sve ovo ovako usput......
Добро, али да знаш само коју страну честити комунисти подржавају.

IMG_20240310_040228.jpg


;) :)
 
Добро, али да знаш само коју страну честити комунисти подржавају.
Druze, rekao sam ti da nisam u sistemu i ne razumem se u politiku.
A i ne interesuje me, pricamo o Topalku tj o incidentu sa Vucicem koji ga je prekinuo.
Ne intesesuje me ni Vucic ali da nije u redu - nije
 
srpska struja komunizma koje je Srbiju isekla na komade... dobro.
Није. Крцун није ништа мање био националиста од Драже. Чак шта више. Он је једном Титу рекао ,,Ја сам узо пушку да се борим за Србију а не за чупсвог Маркса"!

Комунисти су обновили Србију која у Монархији није ни постојала. Зато, кажемо,,Слободне, наше росно цвеће, Србија те заборавит неће"!

Али, нажалост, српски комунисти су изгубили битку, убиство Друга Пенезића и уклањање Леке су довеле до дезинтеграције и распарчавања државе.
 
Није. Крцун није ништа мање био националиста од Драже. Чак шта више. Он је једном Титу рекао ,,Ја сам узо пушку да се борим за Србију а не за чупсвог Маркса"!
I onda se uselio u stan i zaboravio na Srbiju
Комунисти су обновили Србију која у Монархији није ни постојала.
Na papiru. Komunisti su od Srbije pretvorili "SR Srbiju, SAP Kosovo i SAP Vojvodinu"
Зато, кажемо,,Слободне, наше росно цвеће, Србија те заборавит неће"!
To ne kaže niko ispod 85.
Али, нажалост, српски комунисти су изгубили битку, убиство Друга Пенезића и уклањање Леке су довеле до дезинтеграције и распарчавања државе.
Ne može se oprati nacionalboljševik nikako.
 
I onda se uselio u stan i zaboravio na Srbiju
Никада није он заборавио Србију, због ње је и страдао. Убила га антисрпска струја у партији.

Na papiru. Komunisti su od Srbije pretvorili "SR Srbiju, SAP Kosovo i SAP Vojvodinu"
У вољеној монархији није постојала ни на папиру, али зато јесте Бановина Хрватска која је имала све атрибуте државности.

Елем, Србија је под чврстом управом српских комуниста била унитарна. Управо су те покрајине биле само на папиру.
Зато су уклоњени српски комунисти, Крцун и Лека, и онда донет Устав из 1974 који цепа Србију.
To ne kaže niko ispod 85.
Немаш појма колико има социјалистичке омладине у Србији.
Ne može se oprati nacionalboljševik nikako.
Може. Па и Дража је био близак томе, само монархисти и грађански политичари га одведоше у пропаст. Ставили су своје класне интересе изнад националних.
 

1715183536330.png

SRBIJANSKI PJEVAČ O PREKIDU EUROSONGA ZBOG DOLASKA KINESKOG PREDSJEDNIKA: "Džabe sam pričao"


To što je program Evrovizije prekinut, pored svoje velike gledanosti, zbog dolaska Xi Jinpinga, njega nije začudilo.


1715174243-topalko-lazanja-900x506.jpg


Prije 7 min
Prenos sinoćnjeg polufinala Evrovizije prekinut je na RTS1 zbog dolaska predsjednika Kine Xi Jinpinga neposredno pred nastup hrvatskog predstavnika Baby Lasagne, što je mnoge korisnike društvenih mreža podsjetilo na situaciju sa Milanom Topalovićem Topalkom, kojem je nastup u emisiji Žikina Šarenica na RTS-u svojevremeno prekinut zbog obraćanja Vučića.

Upitan da prokomentariše prekid najvećeg muzičkog takmičenja koje je gledala većina građana Srbije zbog aktivnosti političara, kao i poređenje sa njegovim slučajem, Topalko kaže za Danas da je sve što je mislio o prekidanju emisija zarad pojavljivanja Aleksandra Vučića rekao, te da ako se to ponavlja, znači da je za džabe pričao.


"Nije više na meni kao pevaču da ponavljam, to je sad na ljudima koji će se u politici boriti protiv toga, da jednog dana dovedu zemlju u neki normalan red, da bude kako treba“, navodi Topalko za pomenuti medij.

To što je program Evrovizije prekinut, pored svoje velike gledanosti, zbog dolaska Xi Jinpinga, njega nije začudilo.

„To se događa svakog dana. Mogao je da bude bilo koji drugi izvođač, nebitno ko je u pitanju, program bi bio prekinut“, kaže Topalko.

Dok je trajao program sa aerodroma u Beogradu, RTS 2 je preuzeo emitovanje Evrovizije, a tada je nastupao predstavnik Hrvatske.

Topalko je prije dva mjeseca na Instagram profilu objavio story pun kritike usmjerene ka predsjedniku Srbije jer je njegov nastup u emsiji Šarenica Vučić prekinuo svojim obraćanjem.

„I dođe čovek koji je 24/7 na svim televizijama i prekine mi emisiju jer ima nešto važno da kaže... što sam čuo jedno 23453244323 puta... Nije moglo da sačeka makar da se završi emisija koja je mnogo lepa. Neka mu neko kaže da otvori svoj kanal, pa ko voli i hoće da ga gleda - neka gleda“ napisao je pjevač na svom Instagram profilu.
 

Back
Top