Kako ga natjerati da govori "Volim te"

Dal da ovo shvatim ko uvredu ili kompliment? :think:
sama si rekla, mnogi te vole
ja rekoh odavno da imaš, baš onako, zgodno i lepo telo, nogice nisu loše, dosta jebozovne ali ne i najbolje
želja za nekim, ne uključuje ljubav ako ne želi da bude u vezi sa tobom, već samo sex
tako i sa tobom, siguran sam da te mnogi muškarci sa foruma žele ali pitanje je koji bi te uistinu i voleo ali iskreno
za sebe, jedino mogu da ponovim da si cura zgodna, za nešto više ne mogu jer ovo nije način da se neko upozna ( na forum mislim )
 
To "volim te" je tako precenjeno pod uticajem bljutavih ljubavnih filmova i serija.
Kao i klechanje kad zenu pitaju da li ce da se uda za njih.
Ne mogu da shvatim opterecenost da se to stalno ponavlja, ako postupci govore da vas neko voli i ako vam bar nekad to kaze.
Valjda su dela bitnija od reci.
Evo i chika doktor je mnogo puta izjavio da me woli pa ja ne padam na to :mrgreen:

:ok::ok::ok:
(П.С. Падни... ;))
 
znam osobe oba pola koje nece da kazu volim te nikad. u smislu, to je slabost, to je ****** palac. a to je meni vec patologija. kao, volis nekog do daske al ti problem da kazes to. gluposti. a verujem da rade svakakve stvari iz ljubavi ali verbalno to formulisati je sad kao apokalipsa. srranje. (a mozda prave otirace od sebe grcajuci u ljubavi i slicno, al nece da kazu da ne ispadnu slabi. sije mi ga djura)
istovreneo olako ponavljanje te dve reci je preterivanje koje vodi u svoju suprotnost.
to je nesto dragoceno, ljubav se kaze onda kad se zaista oseti i kad zaista treba reci.
 
znam osobe oba pola koje nece da kazu volim te nikad. u smislu, to je slabost, to je ****** palac. a to je meni vec patologija. kao, volis nekog do daske al ti problem da kazes to. gluposti. a verujem da rade svakakve stvari iz ljubavi ali verbalno to formulisati je sad kao apokalipsa. srranje. (a mozda prave otirace od sebe grcajuci u ljubavi i slicno, al nece da kazu da ne ispadnu slabi. sije mi ga djura)
istovreneo olako ponavljanje te dve reci je preterivanje koje vodi u svoju suprotnost.
to je nesto dragoceno, ljubav se kaze onda kad se zaista oseti i kad zaista treba reci.
kada me zena voli, osetim to i znam
jeste besmisleno govoriti kada ne treba
ali treba reci zeni Volim te, u pravim momentima
a pravo i iskreno i sa jedne i sa druge strane Volim te, rezultuje decom
 
sama si rekla, mnogi te vole
ja rekoh odavno da imaš, baš onako, zgodno i lepo telo, nogice nisu loše, dosta jebozovne ali ne i najbolježelja za nekim, ne uključuje ljubav ako ne želi da bude u vezi sa tobom, već samo sex
tako i sa tobom, siguran sam da te mnogi muškarci sa foruma žele ali pitanje je koji bi te uistinu i voleo ali iskreno
za sebe, jedino mogu da ponovim da si cura zgodna, za nešto više ne mogu jer ovo nije način da se neko upozna ( na forum mislim )

:lol: Brajane, ovo da bi me jeb... mogu ti i oprostim, al' ovo da mi noge nisu bas najbolje tesko :lol::mrgreen:
 

Back
Top