Kako ga natjerati da govori "Volim te"

Eh, pa sad...meni moj Jimmy svakodnevno govori : Voliš te ja...:D
A nije pod prinudom, OnO da moram da ga nagazim da mi TO kaže...
Zna se svako jutro pre nego što krene na posao big kiss i voliš te ja, i uveče pre spavanja :per: opet ista stvar...:lol:
Mislim stvar je uzajamna da se razumemo...:rtfm:
 
a el ste videli u filmovima one srednjevekovne sprave za mucenje? ono kad ih privezu za nesto a ovamo okrecu neki tocak i istezu ga tako da mu puca kicma i prsljenovi se odvajaju jedan od drugog i rebla isto, iskacu iz lezista i sve to, ruke i noge iskacui iz zglobova i sve to uz onaj logicni zvuk krckanja kostiju.
pa ondak kad ih okace o zid sa onim siljcima a ovamo ono sto ih gnjeci na te siljke pa krv i urlici i to...
e te metode nisu bile lose.:think:

Eržebet je vladala...
(tu je, medju nama :) )

A čitala sam samo priče Markiza De Sada :mrgreen:
taj već nije bio ženskog roda, mogla bih da se kladim ...
 
Sta vi mislite i ovome i kako vidite svog partnera u svemu tome? Govori li vam koliko vas voli ili je ipak jedan od onih koji vise voli nego govori?

Немам ја проблем са тим.
Знам кад ме воли а кад је онако...
То се види и осећа.
Нису ми потребне те две речи. ;)

А баш ми је безвезе ситуација кад треба да кажем – и ја тебе. :roll:
 
Nisam pročitala ceo tekst ali slutim da je i ovo jedna od priča tipa "muškarci su mLogo grubi i ne iskazuju osećanja blablabla..."

Našla sam neku grupu na fejsbuku gde je na sličnu foru puštena priča "muškarci su lovci i ne treba ih startovati jer ih time odbijate..... blablabla..."

Ne bih da lupam procente, ali u suštini je reč o različitim karakterima, a koji nemaju veze sa polom.

Neki muškarci vole da ih startujete i vole da skrećete pažnju na sebe. Zaljubiće se.

Neki muškarci daaaaave svojim izjavama ljubavi. Neke žene to niti umeju niti vole da rade.

Sklonija sam pripisati to horoskopu :roll: nego polu.

Jednostavno, nema pravila. I nisu svi muškarci lovci. Niti su to sve žene.
 
Ееее, сад мораш да чекаш...
Прво се не спава бар три ноћи да би се то дубоко проанализирало. :rtfm:
Ондак иде саветовање са најбољим другарицама, опет најмање три послеподнева. :confused:
Малко детаљније ће се поверити и мами и тетки и колегиницама, па ако се још задеси да је викенд... :mrgreen:
Ае, није ту крај...
Уз то иду и подпитања:
Шта то сад значи? :eek:
Хоће ли наша веза прећи на виши ниво? :per:
Је л’ то рекао тек онако (да узврати) или за озбиљно... :sad2:

Е мој ти дечко са лепим полицама, није то тако једноставно... :manikir:
:lol:
 
Nisam pročitala ceo tekst ali slutim da je i ovo jedna od priča tipa "muškarci su mLogo grubi i ne iskazuju osećanja blablabla..."

Našla sam neku grupu na fejsbuku gde je na sličnu foru puštena priča "muškarci su lovci i ne treba ih startovati jer ih time odbijate..... blablabla..."

Ne bih da lupam procente, ali u suštini je reč o različitim karakterima, a koji nemaju veze sa polom.

Neki muškarci vole da ih startujete i vole da skrećete pažnju na sebe. Zaljubiće se.

Neki muškarci daaaaave svojim izjavama ljubavi. Neke žene to niti umeju niti vole da rade.

Sklonija sam pripisati to horoskopu :roll: nego polu.

Jednostavno, nema pravila. I nisu svi muškarci lovci. Niti su to sve žene.

Ovim nisi ni$ta rekla. Puno teksta, a gomila mala :)
 
Ееее, сад мораш да чекаш...
Прво се не спава бар три ноћи да би се то дубоко проанализирало. :rtfm:
Ондак иде саветовање са најбољим другарицама, опет најмање три послеподнева. :confused:
Малко детаљније ће се поверити и мами и тетки и колегиницама, па ако се још задеси да је викенд... :mrgreen:
Ае, није ту крај...
Уз то иду и подпитања:
Шта то сад значи? :eek:
Хоће ли наша веза прећи на виши ниво? :per:
Је л’ то рекао тек онако (да узврати) или за озбиљно... :sad2:

Е мој ти дечко са лепим полицама, није то тако једноставно... :manikir:
:lol:

udaj se za mene :rumenko:
 
udaj se za mene :rumenko:
А тек си сад надрљао, шта те све чека.
Ако си ондак чекао 7 до 10 дана, сад чекаш 7 до 10 месеци.
Елем, прво је ту оно чувено – рааазмислииићу.
И ако хоће и ако неће.
Ако хоће – да не помислиш да си је лако добио (мислим, мушки не воле лако да добију, па се тако мора, научиле нас стрине и комшинице :))
А ако неће – не зна како да се извуче а да те не повреди.
У сваком случају чекаш и немаш појма оће ли бити. :D
Е ако хоће (требало је прво да направим алгоритам :confused:, ал нема везе, сви се ионако завршавају са енд, само је питање броја петљи) – на.ебо си ко жути.
Припреме, питања, потпитања, савети, договори, уговори, преговори...
Мој ти је савет, седи, отвори новчаник, ћути и трепћи... :lol:

Најлепше молим модераторе да ми не бришу ове спамове, толико сам се трудила... :rumenko:
 
А тек си сад надрљао, шта те све чека.
Ако си ондак чекао 7 до 10 дана, сад чекаш 7 до 10 месеци.
Елем, прво је ту оно чувено – рааазмислииићу.
И ако хоће и ако неће.
Ако хоће – да не помислиш да си је лако добио (мислим, мушки не воле лако да добију, па се тако мора, научиле нас стрине и комшинице :))
А ако неће – не зна како да се извуче а да те не повреди.
У сваком случају чекаш и немаш појма оће ли бити. :D
Е ако хоће (требало је прво да направим алгоритам :confused:, ал нема везе, сви се ионако завршавају са енд, само је питање броја петљи) – на.ебо си ко жути.
Припреме, питања, потпитања, савети, договори, уговори, преговори...
Мој ти је савет, седи, отвори новчаник, ћути и трепћи... :lol:

Најлепше молим модераторе да ми не бришу ове спамове, толико сам се трудила... :rumenko:

i lijepa i pametna
i stas i glas :rumenko:
 

Back
Top