Kako doci u idealnu vezu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinnke:
A i to te bas briga.



Iskreno i briga me......ziwim u gradu u kojem ima hrpa snobowa i odwratni su......samo gledaju koliko para imas a ne kakwa si osoba.......slusaj owo.......uletawa mi tip i upoznamo se i krene prica......pita on mene da li wozim auto i ko su mi starci i sta rade......a onda me pogledao da widi da li sam obucena u odjecu s potpisom.........prwoklasni debil........dobio je odjeb
 
Shiwa:
Iskreno i briga me......ziwim u gradu u kojem ima hrpa snobowa i odwratni su......samo gledaju koliko para imas a ne kakwa si osoba.......slusaj owo.......uletawa mi tip i upoznamo se i krene prica......pita on mene da li wozim auto i ko su mi starci i sta rade......a onda me pogledao da widi da li sam obucena u odjecu s potpisom.........prwoklasni debil........dobio je odjeb


Nisam mislila i briga me kao da mi je stalo nego kao da me bas boli k......sto drugi misle
 
Shiwa:
Iskreno i briga me......ziwim u gradu u kojem ima hrpa snobowa i odwratni su......samo gledaju koliko para imas a ne kakwa si osoba.......slusaj owo.......uletawa mi tip i upoznamo se i krene prica......pita on mene da li wozim auto i ko su mi starci i sta rade......a onda me pogledao da widi da li sam obucena u odjecu s potpisom.........prwoklasni debil........dobio je odjeb
Haha... pa o ovome mi ovde pisemo vec duze vremena... samo je kod nas to obrnuto....
 
Petar_Pan:
Pa nista bitno nisi propustila... svako se nesto pravi pametan i najlepsi/najpametniji(najkuratiji/najsisatija :lol: )... a u principu su horde isfrustriranih...

Imala si dosta tema o tom snobizmu(sponzorusama i slicnom)... potrazi...


He,he....forumi su oduwijek bili da bi si ljudi stwarali swoj alter ego.....ja sam......swe sta nisam....dobro ima i iskrenih.......a nije ni to lose.......ma forumi su smo dobra zajebancija......i da se wratimo na temu......netko tu mozda i pronađe idealnu osobu za idealnu wezu.....hehehe :p :p :p :p :p
 
Shiwa:
He,he....forumi su oduwijek bili da bi si ljudi stwarali swoj alter ego.....ja sam......swe sta nisam....dobro ima i iskrenih.......a nije ni to lose.......ma forumi su smo dobra zajebancija......i da se wratimo na temu......netko tu mozda i pronađe idealnu osobu za idealnu wezu.....hehehe :p :p :p :p :p
Da, da bi glumeli... bolje receno... Mada ima i onih koji dodju da ispucaju svoju negativnu energiju, frustracije i ostalo... ti se odmah primete... Jest umeju neki da se zahebavaju... to je cista umetnost ponekad... Samo je drugo pitanje sta oni postignu sa svojom zahebancijom... naravno nista... samo budu ispaljeni od svih... :razz:
 
da....tako sam se ja uclanila u jedan nas forum gdje je hrpa isfrustriranih ljudi i cim sam pokrenula neku zajebanciju su me popljuwali....a ja nisam htjela da wrijeđam ljude tamo koliko god da su u k.....pa sam potrazila bolji forum,otisla na beogradsku stranicu i nasla was.......
iskreno........puno ste bolja ekipa.....1000 puta bolja......i luđa.......znam se super nasmijati na neke postowe
 
Petar_Pan:
Pa da mnogi ne razumeju zezanciju... ali to su uglavnom oni koji ni ne umeju da naprave dobru... ja bi bezao od takvih...
Dobro dosla ti kod nas....


Hwala,hwala.....oduwijek sam twrdila da ste izuzetno gostoljubiw narod.......u to sam se uwjerila i porwodeci wrijeme u Beogradu.......nikad jače........sad sam nagoworila drugarice da idu samnom za Nowu Jare
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top