Kako doci u idealnu vezu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NE MOGU DA VERUJEM DA JOŠ TRIPUJETE DA POSTOJI IDEALNA VEZA.KOGA LJUDI TO JOŠ ZANIMA, ŠTO REČE SAMANTHA TO BILO KAD SU NAŠI MATORCI BILI KLINCI,KAD JE ŽIVOT IMAO NEKI SMISAO,OVO BRE DANAS NI SEBI NE MOŽEŠ DA VERUJEŠ A KAMOLI ŽENI,UH!!
 
pa sad owo je wrlo diskutabilno......osobno smatram da je bolja duza weza jer onda imas wremena upoznati osobu onakwu kakwa jest,prohwatiti swe njene mane(ako mozes) i wrline a i super je kad se potpuno oslobodis,ispricate si kakwe perwerzije wolite pa onda isprobawate swasta.
To se narawno moze i s osobom s kojom si u kratkoj wezi ali owako je nekako intimnije(bar meni).......jedini je bed sto se u dugim wezama moras ponekad potruditi oziwiti wezu ako zapadne u monotoniju a kod kratkih se to ni ne stigne desiti
 
Shiwa:
ista stwar......u potpunosti se slazem......ne treba je ni traziti jer je neces naci


Moje iskustvo kaze ovako...Imaao sam tri veze duze i nishta..Upoznam devojku koja mi je sad zena bez i jendog dana zabavljanja i slazemo se super....nadopunjujemo i nema nekih
razmirica , svadja sve funcionishe besprekorno vetj 6 godina...Neshto postoji ja bih rekao
sudbina zato onaj pravi ili ona prava negde cheka..samo je treba natji...
 
Psihologue:
Moje iskustvo kaze ovako...Imaao sam tri veze duze i nishta..Upoznam devojku koja mi je sad zena bez i jendog dana zabavljanja i slazemo se super....nadopunjujemo i nema nekih
razmirica , svadja sve funcionishe besprekorno vetj 6 godina...Neshto postoji ja bih rekao
sudbina zato onaj pravi ili ona prava negde cheka..samo je treba natji...


I ja vise verujem da se treba ozeniti s nekom koju ne poznajes. To uvek bolje funkcionise od ovih zamlata s kojima si godinama.
 
Psihologue:
Moje iskustvo kaze ovako...Imaao sam tri veze duze i nishta..Upoznam devojku koja mi je sad zena bez i jendog dana zabavljanja i slazemo se super....nadopunjujemo i nema nekih
razmirica , svadja sve funcionishe besprekorno vetj 6 godina...Neshto postoji ja bih rekao
sudbina zato onaj pravi ili ona prava negde cheka..samo je treba natji...



E......pozlatile ti se rijeci.......
 
idealne veze postoje, samo trebas realizovati ljubav sa kompatibilnom osobom.
no nije lako prepoznati kompatibilnu osobu a jos je manje lako realizovati ljubav sa njom.

sto se tice prepoznavanja, ja to pokusavam na osnovu sitnica i to kad se potencijalna simpatija ne nada da je pod prismotrom.
npr da li devojka ima smisao za asistenciju na basketu. mislim da to mnogo govori o zeni.
jednostavno, dobacim joj loptu a zatim trcim sva moguca otvaranja bez lopte i pratim da vidim da li ce se setiti da mi doda bez da verbalno potrazim.
i dok je ona recimo totalno zaokupljena da odrzi loptu u svom posedu, nema pojma da dok ja trcim slozene algoritme otvaranja bez lopte istovremeno i procenjujem kako bi, ako se uzmemo, funkcionisala nasa veza kad nam deca krenu na studije kroz dvadeset godina.
Ukratko, sve je dobroj proceni, sebe, nje i realnosti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top