Kako da otvorim treće oko?

smanji malo laganje, ili si svestan ili si nesvestan, a izgleda si sve samo sanjao
Probaj, dao sam ti istinu, nije rekla kazala kao tvoja bilbija. Nema laži nema prevare, informiši pre nego što pričaš o nečemu o čemu prvi put čuješ, što je veoma žalosno.

sve sto si ti nama ovde ispricao je plagiranje, prepricavas nam bruce-a, tako da nije lepo da tudje predstavljas kao svoje, da kopiras druge a nas mazes da kopiras samog sebe... i satana ako se razdeli, ne moze opstati, pa kako ces ti u bezbroj kopija? kao falsifikata, laznjaka... kako da znamo da sad jedna tvoja kopija laznjak falsifikat ne pise ovde da vara posten svet na forumu>? ko je lud da veruje kopiji, ili kopiji da nesto objasnjava?

preporuci ljudima, i cao, kao da si ti jedini koji je sanjao da putuje, pa se probodio na podu, spao sa kreveta... stvarno si saljivdzija
ja sam jednom umalo pao sa stolice kada sam meditirao

Od Roberta sam učio, od čoveka sa 30 ak godina iskustva u ovom polju, ne predstavljam ništa kao svoje, pričam isključivo iz svog iskustva. Nisi ukapirao, astralno telo se vraća u fizičko. Osećam neki bes iz tebe jer ne želiš da probaš i uveriš se, znam i zašto nećeš, ego i ponos ti ne dozvoljavaju jer veruješ bilbiji kao 90% ljudi. Nikakve snove o putovanju ne pominjem, pominjem svest/dušu/energetsko telo/astralno telo kako napušta fizičko i biva svesno od samog početka u tom putovanju i natrag u fizičko. Jednom si meditirao i pričaš nešto. Jadno koliko malo znamo o spiritualnom uzdizanju i napredovanju. Mnogo je teško ubediti nekoga da proba nešto novo ili pročita o nečemu što ne razume. Ali dok ne probaš i uveriš se sam, molim te ne pričaj nešto što pojma nemaš.
 
Meni se recimo uvek prispava kad meditiram, tesko je drzati glavu pravo kad se opustas i izbacujes sve misli
ja sam sada protiv meditacije i svega sto navodi ovaj @Gorlock... eto, samo sam hteo da vidim koliko zna, dokle je stigao, i po svoj prilici kopira, plagira sta je procitao, sto sada i priznaje...

pre neki dan pise o poroku droge, cini mi se, ne mogu sad da nadjem taj njegov post, sto znaci da tripuje, ili bi samo voleo
 
ja sam sada protiv meditacije i svega sto navodi ovaj @Gorlock... eto, samo sam hteo da vidim koliko zna, dokle je stigao, i po svoj prilici kopira, plagira sta je procitao, sto sada i priznaje...
Plagira/kopira? Po tebi treba da steknem znanje ni iz čega? Ti plagiraš sve što su te roditelji naučili, sve ono što si u školi naučio, celu bilbiju koju si navodno pročitao, svog spasitelja isusa plagiraš...je l kontaš sada koliko je glupo to što izjavljuješ. Jednostavno prežalosno.

pre neki dan pise o poroku droge, cini mi se, ne mogu sad da nadjem taj njegov post, sto znaci da tripuje, ili bi samo voleo

Drogu sem trave nikad konzumirao nisam, rekao sam da bih probao DMT, i prvom prilikom hocu.
 
Probaj, dao sam ti istinu, nije rekla kazala kao tvoja bilbija. Nema laži nema prevare, informiši pre nego što pričaš o nečemu o čemu prvi put čuješ, što je veoma žalosno.



Od Roberta sam učio, od čoveka sa 30 ak godina iskustva u ovom polju, ne predstavljam ništa kao svoje, pričam isključivo iz svog iskustva. Nisi ukapirao, astralno telo se vraća u fizičko. Osećam neki bes iz tebe jer ne želiš da probaš i uveriš se, znam i zašto nećeš, ego i ponos ti ne dozvoljavaju jer veruješ bilbiji kao 90% ljudi. Nikakve snove o putovanju ne pominjem, pominjem svest/dušu/energetsko telo/astralno telo kako napušta fizičko i biva svesno od samog početka u tom putovanju i natrag u fizičko. Jednom si meditirao i pričaš nešto. Jadno koliko malo znamo o spiritualnom uzdizanju i napredovanju. Mnogo je teško ubediti nekoga da proba nešto novo ili pročita o nečemu što ne razume. Ali dok ne probaš i uveriš se sam, molim te ne pričaj nešto što pojma nemaš.
A koja je svrha tog astralnog putovanja eto da se stvarno na primer moze.
 
A koja je svrha tog astralnog putovanja eto da se stvarno na primer moze.
Nesvesno putuješ svaki put kada zaspiš i sanjaš, snovi postoje u astralnoj ravni, kao i tvoje misli, tvoje fizičko telo postoji u 3D dimenziji, duša ili energetsko telo postoji u svim dimenzijama u ovom trenutku. Mnogo je kompleksno objasniti 4. dimenziju i bića iz iste, a kamoli neku višu.
Jednostavno svrha je spoznaja, bez ega, straha, sa beskrajnim osećajem ljubavi utoneš u novu dimenziju gde je sve moguće. Mogućnosti su beskonačne, jer ti si kreator sa beskonačnom ekspanzijom svesti. Postoji beskonačno mnogo paralelnih univerzuma, svaka sitiacija koju možeš da zamisliš dešava se, postoji univerzum u kome sam ja gay. itd. Svi ti univerzumi su isprepletani jedan na drugom i ni jedan ne smeta drugom jer nisu na istoj frekvenciji, kao ti kada gledaš prvi program i prebaciš daljinskim na drugi, je l prvi prestaje da postoji? Naravno da ne, samo si podesila frekvenciju na drugi. Mnogo je kompleksno, zato je ljudima lakse da veruju u bilbiju i kako tamo piše ali realnost je skroz drugačija. Ti si bog/univerzum koji iskušava i proživljava samog sebe kroz ovo telo.
 
Nesvesno putuješ svaki put kada zaspiš i sanjaš, snovi postoje u astralnoj ravni, kao i tvoje misli, tvoje fizičko telo postoji u 3D dimenziji, duša ili energetsko telo postoji u svim dimenzijama u ovom trenutku. Mnogo je kompleksno objasniti 4. dimenziju i bića iz iste, a kamoli neku višu.
Jednostavno svrha je spoznaja, bez ega, straha, sa beskrajnim osećajem ljubavi utoneš u novu dimenziju gde je sve moguće. Mogućnosti su beskonačne, jer ti si kreator sa beskonačnom ekspanzijom svesti. Postoji beskonačno mnogo paralelnih univerzuma, svaka sitiacija koju možeš da zamisliš dešava se, postoji univerzum u kome sam ja gay. itd. Svi ti univerzumi su isprepletani jedan na drugom i ni jedan ne smeta drugom jer nisu na istoj frekvenciji, kao ti kada gledaš prvi program i prebaciš daljinskim na drugi, je l prvi prestaje da postoji? Naravno da ne, samo si podesila frekvenciju na drugi. Mnogo je kompleksno, zato je ljudima lakse da veruju u bilbiju i kako tamo piše ali realnost je skroz drugačija. Ti si bog/univerzum koji iskušava i proživljava samog sebe kroz ovo telo.
Ali da bi bio Bog moras skroz da unistis ego, valjda onda samo duh ostaje 🤔
 
Ništa ti nisi rekao. Ko zna šta se tebi desilo..
ti samo koketiras sa dalekoistocnim religijama, vidimo i 3. oko je za tebe samo crtani film,
ako hoćeš da se unapređuješ, najbolje je da ideš u nindže..
znaci zezas se, ubijas vreme, a u sustini ne verujes ni u sta, ili ni sama ne znas sta bi verovala, samo merkas oprezno, ne zaleces se, ali zivot ide... a to sto se meni desilo/izdesavalo bese pre 25-30 godina
 
Poslednja izmena:
Nesvesno putuješ svaki put kada zaspiš i sanjaš, snovi postoje u astralnoj ravni, kao i tvoje misli, tvoje fizičko telo postoji u 3D dimenziji, duša ili energetsko telo postoji u svim dimenzijama u ovom trenutku.
Moze li da se putuje konkretno u Ameriku npr. i vidi nesto tamo, sta vredi od snova u kojima nemamo pojma a osim toga sanjamo ono sto je aktuelno i tokom dana dakle svodi se na reciklazu prozivljenog.
Kako funkcionise npr. astralna spijunaza i koje tehnike koriste agenti koji se bave time.
Od Roberta sam učio, od čoveka sa 30 ak godina iskustva u ovom polju,
Moze neko da proucava 30 godina bilo sta i opet ostane duduk za tu oblast, trebalo bi bar 100 za kvalitetno znanje
 
Moze li da se putuje konkretno u Ameriku npr. i vidi nesto tamo, sta vredi od snova u kojima nemamo pojma a osim toga sanjamo ono sto je aktuelno i tokom dana dakle svodi se na reciklazu prozivljenog.
Kako funkcionise npr. astralna spijunaza i koje tehnike koriste agenti koji se bave time.
Može, zove se remote viewing (gledanje na daljinu). Postoje ljudi u većim obaveštajnim službama koji decenijama obavljaju špijunažu za državu. Ima negde intervju jednog generala koji je "radio" kao remote viewer za Ameriku čini mi se, i on je 2015. pogledao malo dalje u budućnost, ima video iz te godine na YT, rekao je da od 2020. sve kreće nizbrdo, da će na s trovati nečime iz vazduha radi smanjenja populacije i do 2050. će nas biti znatno manje, i znatno manje gradova će biti.

Moze neko da proucava 30 godina bilo sta i opet ostane duduk za tu oblast, trebalo bi bar 100 za kvalitetno znanje
Može naravno, ali onda probaš i vidiš da ti ljudi pričaju istini u nisu duduci.
Ja sam npr. moj posao naučio za mesec dana i isto ga obavljam evo nakon 7 godina. Hoćeš da kažeš da isus krisos je duduk bio?
 

Back
Top