Kako da otvorim treće oko?

Rising star

Zainteresovan član
Poruka
374
Ajd sad iskreno, jel neko pokušao da otključa čakre i kako to ide? Jel se menja nešto kod pojedinca nakon što ih otključa? Kad otvoriš treće oko jel ti se menja nešto u životu? Jel postaješ moćniji u nekom smislu ili su to samo gluposti? Mnogo mi komplikovani ovi Gurui da ih shvatim pa pitam ovde konkretno. Jedino što znam za meditaciju i jogu jeste da mogu da služe kao sredstva za opuštanje i ništa više od toga.
 
Ajd sad iskreno, jel neko pokušao da otključa čakre i kako to ide? Jel se menja nešto kod pojedinca nakon što ih otključa? Kad otvoriš treće oko jel ti se menja nešto u životu? Jel postaješ moćniji u nekom smislu ili su to samo gluposti? Mnogo mi komplikovani ovi Gurui da ih shvatim pa pitam ovde konkretno. Jedino što znam za meditaciju i jogu jeste da mogu da služe kao sredstva za opuštanje i ništa više od toga.
Sad će neko očas da ti objasni sve to...
 
Ajd sad iskreno, jel neko pokušao da otključa čakre i kako to ide? Jel se menja nešto kod pojedinca nakon što ih otključa? Kad otvoriš treće oko jel ti se menja nešto u životu? Jel postaješ moćniji u nekom smislu ili su to samo gluposti? Mnogo mi komplikovani ovi Gurui da ih shvatim pa pitam ovde konkretno. Jedino što znam za meditaciju i jogu jeste da mogu da služe kao sredstva za opuštanje i ništa više od toga.
Ako želiš da postaneš moćniji, učlani se u neku političku stranku ili u masone.
 
Ajd sad iskreno, jel neko pokušao da otključa čakre i kako to ide? Jel se menja nešto kod pojedinca nakon što ih otključa? Kad otvoriš treće oko jel ti se menja nešto u životu? Jel postaješ moćniji u nekom smislu ili su to samo gluposti? Mnogo mi komplikovani ovi Gurui da ih shvatim pa pitam ovde konkretno. Jedino što znam za meditaciju i jogu jeste da mogu da služe kao sredstva za opuštanje i ništa više od toga.
Једноставно, само се вакцинишеш:


:D
 
Ajd sad iskreno, jel neko pokušao da otključa čakre i kako to ide? Jel se menja nešto kod pojedinca nakon što ih otključa? Kad otvoriš treće oko jel ti se menja nešto u životu? Jel postaješ moćniji u nekom smislu ili su to samo gluposti? Mnogo mi komplikovani ovi Gurui da ih shvatim pa pitam ovde konkretno. Jedino što znam za meditaciju i jogu jeste da mogu da služe kao sredstva za opuštanje i ništa više od toga.

Узни ради нешто паметно.
 
Ajd sad iskreno, jel neko pokušao da otključa čakre i kako to ide? Jel se menja nešto kod pojedinca nakon što ih otključa? Kad otvoriš treće oko jel ti se menja nešto u životu? Jel postaješ moćniji u nekom smislu ili su to samo gluposti? Mnogo mi komplikovani ovi Gurui da ih shvatim pa pitam ovde konkretno. Jedino što znam za meditaciju i jogu jeste da mogu da služe kao sredstva za opuštanje i ništa više od toga.
Lepo, isprovociras nekoga sa preko 100 kila i jakom rukom, taj otvara sve cakre.
 
mani se toga to ti je demonizam
Smisao otvaranja trećeg oka je sticanje duhovnih očiju i ušiju koje je
Isus pominjao. Šija i vrat su isto, bez obzira što su reči različite. Pa
ako je otvaranje trećeg oka demonizam, onda se i ti demonizmom
baviš.

Ono što je zajedničko nju ejdž pokretima, bilo da su hrišćanski ili
hinduistički, jeste to da se izmišljaju neke prečice. Nešto što se u
ozbiljnim religijama stiče decenijama, kroz predani rad, tu se dobija
čas posla. Koliko ja vidim, to je obično samozavaravanje.
 
Okultisti uče da otvaranjem trećeg oka možete pristupiti povećanom nivou intuicije. Demoni, anđeli, duhovni putevi, vrata, nebeska mjesta i demonska mjesta mogu se pristupiti kada je cijeli mozak u upotrebi. U svom članku, Kako razbiti pinealnu žlijezdu, Joshua Eagle je rekao, "kada se secira, epifiza zapravo sadrži fotoreceptore baš kao naša dva vida oka i zapravo se aktivira svjetlošću koja se prenosi kroz naša dva vida oka."

Znaci pajserom otvaraj trece oko haha
 
Okultisti uče da otvaranjem trećeg oka možete pristupiti povećanom nivou intuicije. Demoni, anđeli, duhovni putevi, vrata, nebeska mjesta i demonska mjesta mogu se pristupiti kada je cijeli mozak u upotrebi. U svom članku, Kako razbiti pinealnu žlijezdu, Joshua Eagle je rekao, "kada se secira, epifiza zapravo sadrži fotoreceptore baš kao naša dva vida oka i zapravo se aktivira svjetlošću koja se prenosi kroz naša dva vida oka."

Znaci pajserom otvaraj trece oko haha
tacno to je okultizam ili demonizam

svako ko se malo razume u religiju to zna
 
Ajd sad iskreno, jel neko pokušao da otključa čakre i kako to ide? Jel se menja nešto kod pojedinca nakon što ih otključa? Kad otvoriš treće oko jel ti se menja nešto u životu? Jel postaješ moćniji u nekom smislu ili su to samo gluposti? Mnogo mi komplikovani ovi Gurui da ih shvatim pa pitam ovde konkretno. Jedino što znam za meditaciju i jogu jeste da mogu da služe kao sredstva za opuštanje i ništa više od toga.
Ima nekih koji kazu da mogu pomoci neke supstance.
 
Hoću sebe da unapredim a čuo sam da se hinduisti ugledaju na Šivu koji meditira na tamo nekoj planini (dal se Kalaš zove navodno) prema verovanju kad otvori treće oko onda njim prži sve oko sebe jer je u sebi putem meditacije sagoreo sve želje i emocije.
Ali je sagoreo i onoga ko želi da se unapredi. :lol:
Pogledaj objašnjenje koje je Sadhguru dao. Ja njega baš nešto ne
lolim, ali ovde je lepo objasnio.
 
Ajd sad iskreno, jel neko pokušao da otključa čakre i kako to ide? Jel se menja nešto kod pojedinca nakon što ih otključa? Kad otvoriš treće oko jel ti se menja nešto u životu? Jel postaješ moćniji u nekom smislu ili su to samo gluposti? Mnogo mi komplikovani ovi Gurui da ih shvatim pa pitam ovde konkretno. Jedino što znam za meditaciju i jogu jeste da mogu da služe kao sredstva za opuštanje i ništa više od toga.
E moj brate, pitaš ljude koji veruju u bilbiji o čakrama i trećem oku, vidiš kakve odgovore od njih dobijaš, to je kao da pitaš bubašvabu da ti priča o fudbalu. Za njih je to zlo od sotone, a ni ne znaju tačno ko su i šta su. Ja sam o meditaciji, čakrama učio od gurua, ima dobrih snimaka na youtubu. Najviše sam naučio od Roberta Bruce-a i u knjizi Astral Dynamics, sve o Astralnoj Projekciji i manipulaciojom energije. Pročitaj promeniće ti život.
Kao što vidiš ljudi previše brane svoj identitet koji je lažan, kada se rodiš dobiješ ime, veru, religiju i to braniš ceo život umesto da se ljudi okrenu ka unutrašnjosti i istraže tu beskrajnu dubini u spiritualno se uzdignu.
mani se toga to ti je demonizam
Jeste demonizam, drži se ti tvoje bilbije i spasi dušu.

Ima nekih koji kazu da mogu pomoci neke supstance.
Mogu itekako, psylobicin može pomoći, ima ga u pečurkicama. Dimethyltryptamine iliti DMT, nisam probao ali bih, ljudi su doživljavali prejaka iskustva konzumiranjem/inhaliranjem DMT-a, probaću prvom prilikom, sasvim je bezbedan i nije štetan uopšte.
 
E moj brate, pitaš ljude koji veruju u bilbiji o čakrama i trećem oku, vidiš kakve odgovore od njih dobijaš, to je kao da pitaš bubašvabu da ti priča o fudbalu. Za njih je to zlo od sotone, a ni ne znaju tačno ko su i šta su. Ja sam o meditaciji, čakrama učio od gurua, ima dobrih snimaka na youtubu. Najviše sam naučio od Roberta Bruce-a i u knjizi Astral Dynamics, sve o Astralnoj Projekciji i manipulaciojom energije. Pročitaj promeniće ti život.
Kao što vidiš ljudi previše brane svoj identitet koji je lažan, kada se rodiš dobiješ ime, veru, religiju i to braniš ceo život umesto da se ljudi okrenu ka unutrašnjosti i istraže tu beskrajnu dubini u spiritualno se uzdignu.

Jeste demonizam, drži se ti tvoje bilbije i spasi dušu.


Mogu itekako, psylobicin može pomoći, ima ga u pečurkicama. Dimethyltryptamine iliti DMT, nisam probao ali bih, ljudi su doživljavali prejaka iskustva konzumiranjem/inhaliranjem DMT-a, probaću prvom prilikom, sasvim je bezbedan i nije štetan uopšte.
brini ti za svoju dusu
suoci se sa time sta radis sebi
droga pomaze da demoni lakse deluju na psihu
a Biblija naravno da omogucava spasenje
 

Back
Top