Kako cete potrositi pare od akcija?

Danas je Vlada Srbije obnarodovala da ćemo svi da dobijemo po 5
akcija NIS-a. S obzirom da ćemo gospođa i ja da udružimo akcije, već smo počeli da gledamo šta ćemo da kupimo.

Žene k'o žene, ona je za nekretnine

A ja sam oduvek znao da bih bio dobar u pokeru, i to onom teksaškom, pa predložio da investiramo.



A vi, na šta ćete ih potrošiti?

http://blog.b92.net/text/11839/Kako ćete potrošiti pare od akcija?/

-----------------------

Mogli bi da ih ulozite u novi zajam Tadicu za privredni preporod Srbije? :think: Vlast nam i onako zbog nedostatka svezeg kesha za trosenje opasno trokira....
Ja ću za te pare da kupim 5 litara bezolovnog i da se navozam celih 35-40km po Novom Sadu. Taman će do tada da poskupi benzin na 500 kinti po tvojoj proceni.
 
ja ipak mislim da je prava sramota shto chovek koji je obmanjivao javnost nije u zatvoru
nema veze shto je vecina ljudi s nechim u glavi znala da laze chim je otovorio usta pred izbore o besplatinim akcijama
problem je shto mu se dozvoljava da i dalje laze javno i za to ne snosi nikakvu konsekvencu
 
ja ipak mislim da je prava sramota shto chovek koji je obmanjivao javnost nije u zatvoru
nema veze shto je vecina ljudi s nechim u glavi znala da laze chim je otovorio usta pred izbore o besplatinim akcijama
problem je shto mu se dozvoljava da i dalje laze javno i za to ne snosi nikakvu konsekvencu
Tačno. Ta njegova laž je u ravni sa onim da će hleb biti 3 dinara.
 
Tačno. Ta njegova laž je u ravni sa onim da će hleb biti 3 dinara.

jel izdat neki sertifikat da ce leb biti 3 dinara?
jel slata potvrda na kutju svima da ce se to desiti?
jel stala chitava drzavna aparatura iza te lazi?
kad lazesh i izmislish neshto pred izbore je individualan lopovluk,
kada iza tvoje lazi stoji chitava vlast i chinovnichka aparatura to je organizovan kriminal
kako ono lepo reche vash dragi zoki: ovo je mafija koja ima drzavu:mrgreen:
 
jel izdat neki sertifikat da ce leb biti 3 dinara?
jel slata potvrda na kutju svima da ce se to desiti?
jel stala chitava drzavna aparatura iza te lazi?
kad lazesh i izmislish neshto pred izbore je individualan lopovluk,
kada iza tvoje lazi stoji chitava vlast i chinovnichka aparatura to je organizovan kriminal
kako ono lepo reche vash dragi zoki:ovo je mafija koja ima drzavu:mrgreen:
Individualan lopovluk predizborno obećanje? :lol:

Ćuti. Idi!
 

Back
Top