Владимир Путин: Русија спремна да употреби нуклеарно оружје. Надам се да ће се САД уздржати од акција које би могле да изазову нуклеарни сукоб

Ko god bubne nuklearku bit ce samo drugi u istoriji ili ce se prvi ponoviti.
Nista strasno ko jos prica o Hirosimi i Nagasaki(ju).Cak sta vise Japan kaze da su im SAD najveci prijatelji i saveznici.
 
Ko god bubne nuklearku bit ce samo drugi u istoriji ili ce se prvi ponoviti.
Nista strasno ko jos prica o Hirosimi i Nagasaki(ju).Cak sta vise Japan kaze da su im SAD najveci prijatelji i saveznici.
Oslobodili im drustvo od jedne od najksenofobicnije centralizovanije vlasti ikada u istoriji Planete, zasto im ne bi bili Saveznici?

MacArthur_Manila%20-%20Jeremy%20Collins-2_0.jpg


Zamisli tebi Ameri nisu saveznici jer danas imas 3 puta bolji standard nego u doba pre 5-og oktobra.
 
Oslobodili im drustvo od jedne od najksenofobicnije centralizovanije vlasti ikada u istoriji Planete, zasto im ne bi bili Saveznici?

MacArthur_Manila%20-%20Jeremy%20Collins-2_0.jpg


Zamisli tebi Ameri nisu saveznici jer danas imas 3 puta bolji standard nego u doba pre 5-og oktobra.
Prethodni moj post sam te zaboravio citirati.
 
Oslobodili im drustvo od jedne od najksenofobicnije centralizovanije vlasti ikada u istoriji Planete, zasto im ne bi bili Saveznici?
Што не ослободе саудијско друштво од тоталитарне диктатуре која тамо влада?
 
Hipoteticki.
Imas oca koji ti pravi neke probleme.Dodjem i ubijem ga.Ti ces me zvati prijateljem jer sam te rijesio problema?

Ako je otac alkoholicar i narkoman, sta mislis koji je odgovor na to pitanje?

Ili ti ne znas ko su alkoholicari i narkomani, i zivis u svetu brdasca od marmelade i krovova od cokolade?
 
Што не ослободе саудијско друштво од тоталитарне диктатуре која тамо влада?

Jer je MBS saveznik u borbi protiv Irana, i Saudi Aramko lepo saradjuje sa zapadom.

Prosli su oni dani kada je Amerika mogla da bude ucenjivana od strane OPEC-a
 
Jer je MBS saveznik u borbi protiv Irana, i Saudi Aramko lepo saradjuje sa zapadom.

Prosli su oni dani kada je Amerika mogla da bude ucenjivana od strane OPEC-a
Е па тако лепо кажи, брига вас капиталистичке екстремисте да ли неко режим тлачи или не тлачи свој народ, већ да ли сарађује са западом или не.
 
Е па тако лепо кажи, брига вас капиталистичке екстремисте да ли неко режим тлачи или не тлачи свој народ, већ да ли сарађује са западом или не.
Pa nije bas da je Saudi Aramko kapitalizam, oni budale su pokusali da izadju na berzu 5% , to je bila smejurija; ali je po principu manje zlo od Revolucionarne Garde.
 
Pa nije bas da je Saudi Aramko kapitalizam, oni budale su pokusali da izadju na berzu 5% , to je bila smejurija; ali je po principu manje zlo od Revolucionarne Garde.
Али битно је да сарађује са западом, а не који облик владавине имају, јел тако?
 
vise je i vreme bilo ovaj genocidni imperijatisticko-fasisticko-teroristicki zapad se mora zaustaviti kao sto je to bio slucaj sa hitlerom treba se osnovati medjunarodni sud pravde i da im se sudi za sve zlocine posle drugog svetskog rata do danas i tu treba svi da odgovoraju od onih najmanjih do onih najvecih
 

Владимир Путин: Русија спремна да употреби нуклеарно оружје, уколико би постојала претња државности, суверенитету или независности. Надам се да ће се САД уздржати од акција које би могле да изазову нуклеарни сукоб


Izvor 2 https://n1info.rs/svet/putin-rusija...learno-oruzje-nadam-se-da-ce-se-sad-uzdrzati/


Председник Русије Владимир Путин рекао је данас да је та земља спремна да употреби нуклеарно оружје, уколико би постојала претња руској државности, суверенитету или независности, али је додао да се нада да ће Сједињене Америчке Државе (САД) уздржати од акција које би могле да изазову нуклеарни сукоб, преноси Асошијетед прес.

У интервјуу за руску државну телевизију, објављеном рано јутрос, Путин је описао председника САД Џоа Бајдена као политичара ветерана који у потпуности разуме могуће опасности од ескалације и рекао је да не мисли да свет иде у нуклеарни рат.
%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD.jpg


Истовремено је истакао да су руске нуклеарне снаге у пуној приправности и да су „са војно-техничке тачке гледишта спремне“.

Руски лидер је у више наврата говорио о својој спремности да употреби нуклеарно оружје од почетка инвазије на Украјину у фебруару 2022, подсећа АП.

Упитан у интервјуу да ли је икада размишљао о употреби нуклеарног оружја на бојном пољу у Украјини, Путин је одговорио да за тим није било потребе.

Он је такође изразио уверење да ће Москва остварити своје циљеве у Украјини и оставио отворена врата за разговоре, истичући да би сваки договор захтевао чврсте гаранције Запада.

Путин је рекао да је недавни пораст украјинских напада дроновима дубоко у Русији део напора да се поремете тродневни председнички избори у земљи, који почињу у петак и на којима је скоро сигуран да ће победити.

Руске власти пријавиле су јутрос још један велики напад украјинских дронова. Један од дронова ударио је у рафинерију нафте у региону Рјазањ и изазвао пожар, при чему су најмање две особе повређене.

(Фонет)
Нажалост, тако је како је. Велике силе су криве. Ми само можемо да трпимо
 
A koja se država želi proširiti svoj Lebensraum na Rusiju, objasni nam
НАТО пакт, који је заправо за Америку исто оно што су били Вермахт и Вафен СС за Хитлера тј. Трећи Рајх.
 
НАТО пакт, који је заправо за Америку исто оно што су били Вермахт и Вафен СС за Хитлера тј. Трећи Рајх.
NATO pakt nije država.
Dakle, koja to država želi vojno okupirati i amektirati Rusiju na način kao što to radi Rusija s Ukrajinom?
 
NATO pakt nije država.
Dakle, koja to država želi vojno okupirati i amektirati Rusiju na način kao što to radi Rusija s Ukrajinom?
Не пратиш шта пишем, дакле јасно сам написао да је НАТО пакт војна машинерија једне државе а то су САД.
 
Не пратиш шта пишем, дакле јасно сам написао да је НАТО пакт војна машинерија једне државе а то су САД.
Znači SAD želi da Rusija postane 51. zvjezdica na zastavi.
Meni je začuđujuće da dišem isti zrak kao i ti
 
Znači SAD želi da Rusija postane 51. zvjezdica na zastavi.
Meni je začuđujuće da dišem isti zrak kao i ti
САД жели да распарча Русију и експлоатише њена природна богатства и ресурсе.
 

Back
Top