Kada se postaje prestar za 'detinjarije'

DisMisaL:
Juce se nije radilo zbog snega, te odlucih da slobodan dan iskoristim tako sto cu otici na grudvanje. Jednostavno mi palo na pamet. I kako mi nije zanimljivo da sam gadjam stubove, setih se druga koji bi mogao da mi pravi drustvo (jer inace ne radi nista, osim sto folira da sprema ispite). Zovem ja njega par puta u toku dana, saljem SMS-ove, on se ne javlja. Tek predvece me zove, kao ocemo li na pice, i ne propusta da prokomentarise kako je on 'prevazisao' takve stvari kao sto je grudvanje. I sta sada treba da radim? Da igram domine, citam novine i budem penzioner sa 25?
Dakle zelim da pitam kada se zvanicno postaje prestar za 'detinjarije'?
Ne zelim nikada da budem prestara za "detinjarije" i nedam nikome da mi to uzme.NIKADA!
 
zavisi,nisam uvek,kad mi prodje sve zivo kroz racun(na onoj strani-debit)nacisto omatorim
bas sam sinoc nesto pricala s muzem.zasto odrasli nemaju vise toliko poleta kao deca zasto su ugaseniji,kako da se izrazim :roll:
moj primer-sve te osobe koje nedostaju meni i na ovom svetu me cine za nijansu tuznijom,ugase jedan deo mene,moj osmeh,znate onaj iz dubine duse, vise nije 100%,jednostavno ne mogu,znam da moja sreca vise nije kompletna.radjaju se novi ljudi i nove srece ali meni nedostaju i dalje
a kao dete nisam imala to,nije mi niko nedostajao.
i zato vise nikad necu biti kao dete
mada imam momente,o da,ali to vise nije to.
 
Tuzni_patak:
Znači izmotacija ,
ali nek bude bar pola/pola , znači i ozbiljan rad pola.....

Neki se ovde nikad ne uozbilje , ali nikad i ne grudvaju.....

Inače, danas je još lepši dan za grudvanje, malo sasušio sneg i dopao novi.

Pravljenje Sneška je takođe ozbiljan rad. Inače ti se klinci smeju na šta ti Belić liči. A i ne ide tek tako. Valja pripremiti: šargarepu, lulu, staru šerpu... Naći kamenčiće za dugmiće, grane za ruke...
 
batka_mija:
kad prestanes da se smejes samo za sebe...
:D Onda je sa mnom sve u redu. Samo da se zapljunem - sinoć, oko 18:40 to uradila poslednji put.


Da, ljudi se gase i postaju... dosadni? Mrtvi... Mrtvi i pre sopstvene smrti.
Mislim, nisam baš u fazonu da hoću da budem autsajder, infantilac itd, ali rešila sam da naredna dva meseca ne razmišljam samo u okviru poslovnih obaveza, odgovornosti, plaćanja računa itd. Odlučila sam da se odmorim od svog obaveznog života. Preterala sam.
 
pre ove poruke sam tela..da napisem da mi se javi dismisal ovde se osecam nekako sigurno na ovom delu foruma dok ne iskoci neko treyven vi ste svi opijeni ajd malo na muzika forum ako smete.
tj da napisem kao da ocu da mi se javi sad ne mora on i ne postoji.
itd spavamisecao ja sam romanticna neyna i dobra
 
Ja se duboko nadam NIKAD!! E sad problem u vremenu koje imas da bi se ponasao kao dete... Ne mozes na faxu, poslu, vidim ljudi imaju porodice... Treba samo naci vremena za SEBE, a ako nadjes jos nekog za "igru" tim bolje!
Ima i ona dobra da muskarci nikad ne porastu samo se kasnije igraju vecim i boljim igrackama! (il tako nesto.) :))
pozdrav
 
Kad umres, brate! A i onda je pitanje jer mozda postoji neka fora da budem mrtav detinjast. Nek' prica ko sta 'oce furaj ti svoje. Ako ti se gadjaju bandere grudvama - gadjaj.
Moj kum i ja smo proslo leto napravili zmaja i nedelju dana smo svaki slobodan trenutak vijali to cudo po ulici i po nekim livadama na kraju grada. A kako stvari stoje, ove godine cemo praviti veceg zmaja. I boli me K za to sta drugi pricaju o tome. Nama je super.
 

Back
Top