Glasanje Da li muškarci kada kupuju poklone za 8.mart troše više para na ženu ili ljubavnicu?!

Da li muškarci kada kupuju poklone za 8.mart troše više para na ženu ili ljubavnicu?!


  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
Pa, kad bi bilo obrnuto, kad bi muškarci imali svoj dan, razmišljam što bi uopšte išta kupovala ljubavniku? dobija već to što dobija, a može da ode kad hoće. Sa druge strane, mužu nešto novo za garderobu, cipele, novčanik, tašna, šta god. Prioritet svakako ima muž jer sam izabrala da živim sa njim. deluje mi to logično?
 
Pa, kad bi bilo obrnuto, kad bi muškarci imali svoj dan, razmišljam što bi uopšte išta kupovala ljubavniku? dobija već to što dobija, a može da ode kad hoće. Sa druge strane, mužu nešto novo za garderobu, cipele, novčanik, tašna, šta god. Prioritet svakako ima muž jer sam izabrala da živim sa njim. deluje mi to logično?

Е, Стварно, ко је тај твој муж ? :lol:
 
Nisam imala puno veza. A i one koje sam imala uvek sam ja više ulagala, pa i poklona. No ne mogu iz toga da zaključim da muškarci ne poklanjaju.
Izuzimam se iz rasprave o tom pitanju 😊

Šalim se malo, naravno. :) Nego sam više puta ovde viđao narativ kako muškarci ovo i ono, pa rekoh kako sad ovo odjednom :)
 
mene cudi kako feministkinje do sad nisu ugasile 8.3..taj dan je cista diskriminacija prema zenskom rodu..

8. mart je Međunarodni dan žena. Slavi se više od 100 godina. Na Međunarodni dan žena (koji se naziva Dan borbe ili jednostavno Dan žena), žene širom sveta demonstriraju za jednaka prava i protiv diskriminacije žena.


E sad sto u nekim delovima sveta muškarci poklanjaju karanfilitj i čipkaste gatjice a žene sretne i spreme suprise njemu jer je to društveno tako normalno nema neke veze sa opet tamo nekim drugim delovima sveta gde će žene nositi transparente i vikati glasno uzdignute pesnice ukazivajuci na propuste npr zašto žena ipak manje zaradjuje od muškarca


Nisam htela da komentarišem ali bilo je jače od mene

Happy Taylor Swift GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
 
Pa, kad bi bilo obrnuto, kad bi muškarci imali svoj dan, razmišljam što bi uopšte išta kupovala ljubavniku? dobija već to što dobija, a može da ode kad hoće. Sa druge strane, mužu nešto novo za garderobu, cipele, novčanik, tašna, šta god. Prioritet svakako ima muž jer sam izabrala da živim sa njim. deluje mi to logično?
Imaju i muškarci taj jedan dan, 19. novembar, kao i žene 8. mart. Samo se to manje zna i nije popularno kao međunarodni dan žena.
 
8. mart je Međunarodni dan žena. Slavi se više od 100 godina. Na Međunarodni dan žena (koji se naziva Dan borbe ili jednostavno Dan žena), žene širom sveta demonstriraju za jednaka prava i protiv diskriminacije žena.


E sad sto u nekim delovima sveta muškarci poklanjaju karanfilitj i čipkaste gatjice a žene sretne i spreme suprise njemu jer je to društveno tako normalno nema neke veze sa opet tamo nekim drugim delovima sveta gde će žene nositi transparente i vikati glasno uzdignute pesnice ukazivajuci na propuste npr zašto žena ipak manje zaradjuje od muškarca


Nisam htela da komentarišem ali bilo je jače od mene

Happy Taylor Swift GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
Zarada zavisi od učinka.
Na onlifansu žene zarađuju neuporedivo više.
 

Back
Top