Kad se naljutite

Кажем да сам љута. Кажем и зашто. Не свађам се. Не вређам. Понекад се расправљам, ако имам са ким. ;);)
Никад нисам ћутала. Ни минут. То ми је најстрашније.
 
na partnera...kako reagujete........ja cutim.danima, ignorisem, ne progovaram, apsolutno gledam kroz njega, nista ne pitam...stelt....nema seksa..nema nicega.....a vi?
i cekam da progovori.....tek onda....urlam:mrgreen:

ps ..ovo radim kad sam u pravu..kad nisam..cupam kestenje iz vatre:D...na razne nacine
Ух... Па прво се питам има ли заиста разлога за љутњу.
Можда се само нисмо разумели.
Али, брзо ме прође такво стање :mrgreen: и реагујем некако.
Обично пробам мирно и дипломатски.
Многи то схватају као слабост, :eek:
Ћутим кад је крај, јер тада заиста више ништа немам да му кажем.
Само онај поглед кроз њега и ... аха :neutral:
 
na partnera...kako reagujete........ja cutim.danima, ignorisem, ne progovaram, apsolutno gledam kroz njega, nista ne pitam...stelt....nema seksa..nema nicega.....a vi?
i cekam da progovori.....tek onda....urlam:mrgreen:

ps ..ovo radim kad sam u pravu..kad nisam..cupam kestenje iz vatre:D...na razne nacine

sutim pet dana, a sesti dan grmim ko Ilija Gromovnik:lol:
 
bome..ja ne mogu..kad se nadrndam...uuuuuu....to traje..treba mi puno da se nadrndam posteno...al ga onda brate i tupim:D

Da možeš da me vidiš ovako sedog bilo bi ti jasno... :rumenko: Svo to nerviranje, bes, sekiracija, svađe, ničemu ne vodi...
Meni puno treba da se naljutim na osobu koju volim, dugo ćutim, ne reagujem, tolerišem joj sve i svašta, ako primeti da se nešto dešava, tek onda odreagujem, uglavnom ne preterano burno, ali desi se da bude žuči i praskanja. Međutim to vrlo brzo prolazi. Uvek popuštam, najčešće na svoju štetu. Glupo je pokušavati da utičeš na osobe koje se ne mogu menjati sve i da žele, to je uzaludno, ne možeš preoblikovati nekog ma koliko ga voleo, neko mora prvi da se ohladi i da digne ruke, a onda sve po starom do sledećeg fajta.
 
na partnera...kako reagujete........ja cutim.danima, ignorisem, ne progovaram, apsolutno gledam kroz njega, nista ne pitam...stelt....nema seksa..nema nicega.....a vi?
i cekam da progovori.....tek onda....urlam:mrgreen:

ps ..ovo radim kad sam u pravu..kad nisam..cupam kestenje iz vatre:D...na razne nacine

ja prvo odem negde na pice ili u shoping, ljuta sam i besna na sebe:sad2: kud njega tako detinjastog i ponekad nepromisljenog izabrah :confused:

onda ga lepo postrojim pa argumentovano, step po step... ne vicem, zbog sebe:mrgreen:
a to sa postrojavanjem mi uopste ne stoji i uopste to volim:(
 

Back
Top