Jesu li oni stvarno sa druge planete ?

Odavno sam prestala da razmišljam o muškarcima na taj način. Ne treba im pridavati značaj koji nemaju. Neke uloge u životu su nam definisane polovima, neke vaspitanjem i u tom smislu su i moja očekivanja - da me poštuje i voli kao ženu. Ako nije sposoban za to, neko drugi jeste, ako ja nisam žena po njegovim vrednosnim merilima - neka druga jeste.
Ono u šta sam sigurna je da muškarce treba uposliti, treba im obezbediti da uvek imaju neku aktivnost jer ako se dosadjuju postaju gori od najgore usedelice :lol:
 
Moje pitanje odnosilo se na one odnose koji se ticu nasih uzajamnih emocija .
Dale , kad dodjemo do onog ja te volim, ti me volis, lepo nam je zajedno i aj da uzivamo - gde nastaje komplikacija ? :dontunderstand:

Ako ja njega volim i voli on mene i ako zajedno imamo iste ciljeve i isti put zasto se ne razumemo???
TO vas ja pitam , jer TO ja ne kapiram .
Bilo da je u pitanju veza ili brak il prosto drugarski odnos - uvek je isto.

Da li se razlikujemo u tom poimanju ljubavi il u poimanju uzivanja , i kako oni uzivaju a kako mi ?
 
Razumem u potpunosti problem koji te muči... Muči i mene... Ali prosto nikada ne dođoh do nekog konkretnog rešenja... Što sam više razbijala glavu na datu temu, to mi više stvari nije bilo jasno.... :think:

Sada sam samo to pustila, ne tražim objašnjenja, već samo prihvatam date činjenice kao takve... I za sada je lepše, lakše i manje komplikovano... Videćemo dokle.... :lol:
 
Moje pitanje odnosilo se na one odnose koji se ticu nasih uzajamnih emocija .
Dale , kad dodjemo do onog ja te volim, ti me volis, lepo nam je zajedno i aj da uzivamo - gde nastaje komplikacija ? :dontunderstand:

Ako ja njega volim i voli on mene i ako zajedno imamo iste ciljeve i isti put zasto se ne razumemo???
TO vas ja pitam , jer TO ja ne kapiram .
Bilo da je u pitanju veza ili brak il prosto drugarski odnos - uvek je isto.

Da li se razlikujemo u tom poimanju ljubavi il u poimanju uzivanja , i kako oni uzivaju a kako mi ?

ovo podvučeno je ženski line..a nepodvučeni muški......i u tome je problem.. pitanje je: šta ti (i slične) u stvari pitate..ako je sve okej, ako postoji mđsobna ljubav, ako imamo iste ciljeve... šta pitate??
dakle, apsurd.."dobro je, ali da te ja pitam nešto, čisto da pitam da nam više ne bude lepo" ..e, to su te trovačice i smaračice, brži jezik od pameti, a nije spontano nego je glupo..
 
nego o tome da neke zene(mi tu) ocekuju da im se ta ljubav pokaze na neki drugaciji nacin u odnosu na onaj na koji im On pokazuje

da, a što je teško izgovoriti, baš tako kao što si napisala??

mirka...
nije to stihija i od danas ćemo do sutra, nego treba da uživaš u nekome i u odnosu koji je lep. i ako imaš nekog dobrog pored sebe- nemoj da ga truješ. to je iracionalno i to nezadovoljstvo ne tiče se ni ljubavi, partenrstva, nego, najčešće je stvar ličnog nezadovoljstva, al vi žene uvek volite da udarate tako da budete nerazumljive. samo je potrebno da se kaže oni što se želi: hoću manolo cipele, oću da me češkaš po glavi, neću da spavaš sada jer hoću da se šetamo i pričamo..al tako i reci...a ne "šta kod nas ne štima"..to neke žene stalno rade... "mene je teško razumeti"...da poludiš...

postoje realni problemi, dok se ne dese, nemoj da kvariš ono što je lepo.... ( : nemo si besna.. ( :
 
Moonjo ako sam razumela dobro ...predlazes da budemo glupe i ne pitamo nista ???
Da prekinemo da mislimo i da pustimo da nas stihija vodi ???

Jel ?

:lol: Mirka, ako je sve OK i funkcioniše, onda je besmisleno zavirivati i pitati se kakvo je naličje. To je bespotrebno trošenje energije i unosi nervozu.
Prilagodjavanje je neophodno ali do stepena koji ne ugrožava autonomiju ličnosti.
Muškarci (bar oni koje ja poznajem) nisu skloni bespotrebnim analizama, ali kada je potrebno znaju i to :)

mislim munjo da se ne radi o tome
nego o tome da neke zene(mi tu) ocekuju da im se ta ljubav pokaze na neki drugaciji nacin u odnosu na onaj na koji im On pokazuje

Pa, sad i očekivanja :D. Ne treba On da ispunjava naša očekivanja već potrebe koje su normalne u partnerskom odnosu.
 
da, a što je teško izgovoriti, baš tako kao što si napisala??

mirka...
nije to stihija i od danas ćemo do sutra, nego treba da uživaš u nekome i u odnosu koji je lep. i ako imaš nekog dobrog pored sebe- nemoj da ga truješ. to je iracionalno i to nezadovoljstvo ne tiče se ni ljubavi, partenrstva, nego, najčešće je stvar ličnog nezadovoljstva, al vi žene uvek volite da udarate tako da budete nerazumljive. samo je potrebno da se kaže oni što se želi: hoću manolo cipele, oću da me češkaš po glavi, neću da spavaš sada jer hoću da se šetamo i pričamo..al tako i reci...a ne "šta kod nas ne štima"..to neke žene stalno rade... "mene je teško razumeti"...da poludiš...

postoje realni problemi, dok se ne dese, nemoj da kvariš ono što je lepo.... ( : nemo si besna.. ( :

tesko je munjoslave, tesko je
jer to onda kanda kvari dozivljaj
nije isto kad On to nesto uradi/kaze/pokaze sam
i kad mu se rekne

ali
ne mogu da kazem da nema istine u ostatku tvog posta
tj.
kako da ti kazem...
nekad si u pravu:neutral:
 
Kad se dogodi da ne prepozna trenutak i potrebu onda mu kažeš. Treba mi to i to, danas sam njanjava pa budi nežan i neguj me, ..... ne osećam se dovoljno voljeno zato što si odsutan, a ja umorna ..... da ne nabrajam dalje. Oni tako funkcionišu. Krajnje su jednostavni za održavanje :lol:
 
Kad se dogodi da ne prepozna trenutak i potrebu onda mu kažeš. Treba mi to i to, danas sam njanjava pa budi nežan i neguj me, ..... ne osećam se dovoljno voljeno zato što si odsutan, a ja umorna ..... da ne nabrajam dalje. Oni tako funkcionišu. Krajnje su jednostavni za održavanje :lol:
nije bas tako
ne poslusaju uvek,vec te cesto tako napenale da ne znas gde si
a ti otvorila dusu
a ne ne ne
vise ne nasedam
 
Kad se dogodi da ne prepozna trenutak i potrebu onda mu kažeš. Treba mi to i to, danas sam njanjava pa budi nežan i neguj me, ..... ne osećam se dovoljno voljeno zato što si odsutan, a ja umorna ..... da ne nabrajam dalje. Oni tako funkcionišu. Krajnje su jednostavni za održavanje :lol:

Pa jes
koja dobro procita uputstvo za nasu upotrebu

laki smo i za rukovanje i za odrzavanje
 
Ја имам веома лепо мишљење о мушкарцима.
Мислим да су једноставни и веома једносмерни.
И зато су нама компликованим женама тешки за употребу.

Кад год се нека жена пита ,,Шта ли он сад мисли о овом свему између нас...'' он углавном не мисли ништа! :rtfm:

Просто имају неки свој пут на којем не морамо да их пратимо, али зато знамо да им поставимо жестоке препреке.
У проблему се нађу жене које желе да промене свог мушкарца.
 
Pa jes
koja dobro procita uputstvo za nasu upotrebu

laki smo i za rukovanje i za odrzavanje

Истовремено смо писали, и врло слично мислим.
Значи, мислим да сте лаки за употребу ако се придржавамо упутства.
Пошто то ретко која жена ради, добија проблем који јој се чини нерешив.
 
ja ne mislim da sam komplikovana,i naucila sam vremenom te fore(ko ono muja i fata,ona napisala dnevnik tri strane a on napisao posle sam malo hebo,to si ti postavljala valjda)
ali nije bas tako jednostavno
umeju bre da lazu i da se foliraju,jer veruju da tako treba s zenama a nemaju pojma,i posle ti pogodi sta je mislio
zasto ne zove
aj majke ti zasto ne zove,secam se tih mozgalica
sve je ok,al on ne zove
za jedan poziv od 5-10min svako moze da odvoji vreme
ok,ne zeli da me cuje
ali zaso se onda pravi da je sve super kad se vidimo
 

Back
Top