Jesu li oni stvarno sa druge planete ?

Drage zene :)
danima vec razmisljam o ovome pa posto izgleda uludo trosim energiju resih da ukljucim i vas.

DakleM - musko zenski odnosi - hiljadu puta smo ih prezvakali a ja i dalje ne razumem i stalno sam na pocetku .

Zasto su toliko kompleksni i komplikovani ?
Razumete li muskarce ikada i da li oni ikada razumeju nas ?
Da li je zaista potrebno igrati se "ne dam ti se igre " da bi dobili sta zelimo i da li je taktiziranje zaista jedini put do uspeha ???

Pokusavama , majke mi , da razumem muskarce i da sagledam sve sto realnije al uopšte mi ne ide . :(

Zasto smo toliko komplikovani kad su ti nasi musko-zenski odnosi u pitanju , i zasto je toliko tesko prepustiti se i uzivati bez mnogo razmisljanja??

Sta vi kazete , jesmo li mi zene komplikovana stvorenja ?
Ja jesam :) al ni oni mi ne olaksavaju zivot :mrgreen:

Odavno vise ne razmisljam tako - ja devojcica, on decko i sad smo mi u suprotnim taborima. :confused:
Uopste ne mislim da smo toliko razliciti ali znam da svako ko odluci da veruje u nesto, postace takav i to ce da mu se desava. Zena koja je ubedjena da kao zena treba da bude komplikovana bas ce takva i da bude. Muskarac koji veruje da su muskarci nikad odrasle pubertetlije, tako ce i da se ponasa.
I onda se ovo dvoje nadju i savrseno funkcionisu. :D

Onaj ko veruje u sva ta sra.nja nacice bas takvog partnera da potvrdi sve to.
Zamisli mislis da si jaaaaaako komplikovana, da te niiiiiko ne razume, da ne treba mnoooogo da zamaras glavu...itd. i upoznas tipa koji te smatra za sasvim normalnu, pametnu i razumljivu osobu. E, zar ga ne bi oterala u p.m. ili mu bar rekla da je *****? :lol:

I obrnuto.
 
Odavno vise ne razmisljam tako - ja devojcica, on decko i sad smo mi u suprotnim taborima. :confused:
Uopste ne mislim da smo toliko razliciti ali znam da svako ko odluci da veruje u nesto, postace takav i to ce da mu se desava. Zena koja je ubedjena da kao zena treba da bude komplikovana bas ce takva i da bude. Muskarac koji veruje da su muskarci nikad odrasle pubertetlije, tako ce i da se ponasa.
I onda se ovo dvoje nadju i savrseno funkcionisu. :D

Onaj ko veruje u sva ta sra.nja nacice bas takvog partnera da potvrdi sve to.
Zamisli mislis da si jaaaaaako komplikovana, da te niiiiiko ne razume, da ne treba mnoooogo da zamaras glavu...itd. i upoznas tipa koji te smatra za sasvim normalnu, pametnu i razumljivu osobu. E, zar ga ne bi oterala u p.m. ili mu bar rekla da je *****? :lol:

I obrnuto.
Iako znam da misliš da si jako komplikovana, da te niiko ne razume, da ne treba mnogo da zamaraš svoju pame... svoju glavu, itd., smatram da si sasvim normalna, pametna i razumljiva osoba.
 
Muskarci su kao ...


1. Muskarci su kao… LAKSATIV …izvuku sva sranja iz tebe!

2. Muskarci su kao… BANANE …sto su stariji, to su meksi!

3. Muskarci su kao… VREME …nista se ne moze uciniti da se promene!

4. Muskarci su kao… BLENDERI …potreban ti je jedan, ali nisi bas sigurna zasto!

5. Muskarci su kao… REKLAME …ne verujes ni jednoj jedinoj reci!

6. Muskarci su kao… KOKICE… zadovolje te, ali samo na kratko!

7. Muskarci su kao… MASKARA …isceznu na prvi znak emocija!

8. Muskarci su kao… SNEG …nikada ne znas kada ce se pojaviti, koliko centimetara da ocekujes I koliko ce trajati!

9. Muskarci su kao … COKOLADICE …slatki, glatki I krecu pravo ka vasim usnama!

10. Muskarci su kao… OUTLETI … odeca im je uvek spala na pola!

11. Muskarci su kao… VLADINE ODLUKE …treba im suvise duuuugo da sazre!

12. Muskarci su kao … LAMPICA NA PRIVESKU ZA KLJUCEVE… zanimljivo izgleda, ali ne obasjava puno!

13. Muskarci su kao… PARKING MESTA …sva dobra su zauzeta, a ostala su samo ona za invalide!
 

Back
Top