Jelincic koji kaze da su Hrvati stoka ostvario dobar rezultat u Sloveniji :-)

U odnosu na to koliko su nam ustaše pobili Srba i proterali iz njihove lepe, ono što se desilo u Sloveniji je kao incident na fudbalskoj utakmici.

U 5. armiji (koja je bio u akciji), je bi etnički sastav:
30% Albanci
20% Hrvati
10% Bošnjaci,
18% Slovenca
15 to 20% Srbi i Crnogorci
te neopredeljeni (Madžari, Jugosloveni, Cigani)

Tako, da reči, da su (smo) Slovenci pobijali Srbe isto tako, kao da kažeš je (su) municija (puške) imale detektor Srba i je samo njih pogodilo.

Ukupan rezultat mrtvih:
44 na strani JNA ( od toga skoro 10 Slovenaca)
18 na strani Slovenije
 
srbi imaju SRS slovenci SNS. - same sh*it.
nego... mene zanima sto se zmago ne qurči talijanima koji su im uzeli goricu, a koja je bila slovenska za razliku od istre.

PA POGLEDAJ MALO KARTO EVROPE PRIJE PRVOK SVETSKOK RATA GRANICA OD ITALIJE NA REKI POSLJE DRUGOK RATA SLOVENIJA GUBI TRST I GORICU A JUGOSLAVIJA PARDON HRVATSKA DOBIJE ISTRU I KO JE SADA NESTO DOBIO KO IZGUBIO JER ZAPAMTITE TADA JE BILO SVE JUGOSLOVANSKO (nije nista bilo ni hrvatsko ni slovensko ni srpsko itd)
 
malo me iznenaduje tvoja neobjektivnost...
slovenci imaju problem s nama, a ne mi s njima..oni hoce nase, a ne zele medunarodni sud..
slijedece, Hrvatska je ta koja stalno trubi da Srbija mora sto prije u EU (jer je tio i u njenom interesu)
a sto se tice bosanaca, vec sam rekla, trebali smo tada poslussati Franju pa problema
nebi ni bilo
ima ih koji nesto hoce od RH, ali dobiti ce, malo morgen;)
KOJE VASE??????????????????????????
 
Ovi su mi najjači :) a jedva ih ima da napune stadion

Nije to bilo primarno što sam htio reći , već ovakve izjave
kao ova gore da nešto nije bilo Hrvatsko ili općenito nije postojalo.
Pa ništa na svijetu što sad postoji, nijedna država, pokrajina
ili ne znam šta nekad nije postojalo.

Najjaci ste kad ste pobili 750.000 Srpskih civila u Jasenovcu. Majke ti ga pokatolicene nabijem. NIste postojali do drugog svetskog rata, i onda vam vatikan pomogao da stvorite ndh preko Srpskih leseva. Vukovar je Srpski bio, i bice ponovo.

Sto ja kao Srbin ne smem da pevam ubi, zakolji da hrvat ne postoji. Kad vi pevate svaki dan ustaske pesme, kao sto su ubi, zakolji da Srbin ne postoji. Krv nije voda, stize vojvoda:).
 
Najjaci ste kad ste pobili 750.000 Srpskih civila u Jasenovcu. Majke ti ga pokatolicene nabijem. NIste postojali do drugog svetskog rata, i onda vam vatikan pomogao da stvorite ndh preko Srpskih leseva. Vukovar je Srpski bio, i bice ponovo.

Sto ja kao Srbin ne smem da pevam ubi, zakolji da hrvat ne postoji. Kad vi pevate svaki dan ustaske pesme, kao sto su ubi, zakolji da Srbin ne postoji. Krv nije voda, stize vojvoda:).

kako tebe promašismo :evil::evil:

a Vukovar ćeš dobit kad milošević vaskrsne :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

pa pEvali ste po Vukovaru daj salate biće mesa klat ćemo Hrvate i ne samo pEvali već i klali


goni se u 3 pitchke materine skote
 
Ma bre slovenci su p*****.........Narod koji nikad nije prolio ni KAP KRVI za odbranu hrišćanstva, tj. katoličanstva, čak ni za vreme opsade beča od strane turkelja, kad su morali Česi i Poljaci da dolaze i ginu ko ''nemci'':evil:, se već vekovima šepuri izigravajući neku VELIČINU:roll::roll::roll:
Uvek sam ih gledao kao mutante između Austrijanaca, Italijana i nekih zapadno-slovenskih plemena.Nisu ni Česi ni 'Rvati.Šta su bre:idea:....Kao švajcarci:-)......Dobri za biznis, hladni ko led za sve drugo.....Hrvati su mi bliži i po mentalitetu a i istoriji........

JESI TI MUTANT IZMECU MEDVEDA I BUKVE
 
Koliko je meni poznato Hrvati se drze AVNOJ-a,da citiram njihovog copavog najveceg sina nacije"ko pijan plota",a po AVNOJ-u Slovenija ima izlaz na more.A ako Slovenija ima izlaz na more Hrvatska se ne granichi kopneno sa Italijom...znachi pushiona,bato.

e pa nije to baš tako jednostavno kako ti misliš ;)

granice na moru se ne "crtaju" kao na kopnu. imaš više podjela u odnosu na udaljenost od kopna itd, npr hrvatsko teritorijalno more ne graniči sa talijanskim jer su izmedju "internacionalne vode" iliti ničija zemlja.
ali graniči tim dijelom kod istre jer su tu italija i hrvatska i kopneno blizu.
u tom grmu lezi zec
 
Што рече својевремено Ђорђе Србуловић по питању усташа:
Ту није реч о нацистима јер они нису имали ама баш никакву идеологију, реч је о кољачкој хорди и ништа више од тога.
Бојим се да је Ђоле био исувише благ кад се ограничио само на усташе, биће да је дошло до апсолутне индетификације компелтног пучанства.
 
Што рече својевремено Ђорђе Србуловић по питању усташа:
Ту није реч о нацистима јер они нису имали ама баш никакву идеологију, реч је о кољачкој хорди и ништа више од тога.
Бојим се да је Ђоле био исувише благ кад се ограничио само на усташе, биће да је дошло до апсолутне индетификације компелтног пучанства.

cinjenica da si uopce poceo da se bojis je vec veliki napredak i uspijeh 8-)
 
pa pEvali ste po Vukovaru daj salate biće mesa klat ćemo Hrvate

to su neki zapadni reporteri, naravno po zadatku nasli neku grupicu od 10-15 pijanih vojnika i platili im debelo u dojche markama da otpevaju tu pesmu pred kamerom, kako bi posle to koristili i vi i oni kao nekakav argument... a ovi pijani a ratna besparica i naravno pristali... taj snimak je prilicno izolovan i jedinstven slucaj ;-)

prema tome to ti je cista namestaljka.

dok se kod vas i danas na thomsonovim koncertima peva ubij zakolji da srbin ne postoji, srbe na vrbe i ubij srbina, u capljini klaonica bila puno srba neretva nosila oj neretvo teci niza stranu nosi srbe plavome jadranu itd. i to ne 10-15 nego 50 000 ljudi... a sta je bilo u kampanji hdza pocetkom 90-ih i tokom rata i da ne pricamo...

a sto se tice klanja to je karakteristicno upravo za ustase i u ovom a pogotovo u proslom ratu, tako da sve ste samo ne pozvani da pricate o klanju,izvini molim te, cija je vojska blize milion ljudi poklala u 20. veku srpska ili hrvatska???:confused::confused:
 

Back
Top