Jelincic koji kaze da su Hrvati stoka ostvario dobar rezultat u Sloveniji :-)

ne znam odakle ti taj zakljucak... nije mi drago, nego mi je smesno :D

ja sam generalno protiv generalizacija, jer su uvek pogresne, a i ne podrzavam vredjanje na nacionalnoj osnovi... ;-)

jedino bih se slozio sa onim da Hrvatska nikad nije postojala do Ndh, banovine se ne racunaju :wink:

Ахахахаааааааааааа.........умирем од смеха..........


 
niti govore da su srbi popravoslavljeni hrvati, .... da ne nabrajam dalje.
'Ajde nabrajaj, posto ovo sto si do sada nabrojao nema nikakve veze sa mozgom....mada nisam iznenadjen sto hrvat laze, bilo bi cudo da kaze istinu.
Ozbiljno, gde si ovo cuo? Mozda u tudjmanovim povijesnim bespucima (odmah do poglavlja u kojem Franjo negira Holokaust)
 
Ooooooo, jeb'li vas Hrvati da vas jeb'li vise. Je li ilikebg, sta si opsednut njima toliko? Je l' ti neki 'Rvat skinuo ribu u mladosti? Isprepucao te u osnovnoj?

Oladi vise....

Moram da se umešam iako nisam prozvan ali čisto da se ne zaboravi, klali srpski narod i proterali iz svojih domova mnoge Srbe i to se ne zaboravlja niti oprašta.
 
Jelinčić je prostak i budala i među 3 metiljava kandidata koji nisu imali šta da kažu, isplivao sa 1/5 glasova...
inače, Hrvati imaju sad taj problem sa Slovencima, pored ZERP-a, granica...sad ih zabrinjava i ono pismo o hitnom prijemu Srbije u EU, pa anketa gde se 3-4 % više Slovenaca izjasnilo za pomoć Srbiji nego Hrvatskoj pri pristupu EU i sad ovo prozivanje sa "stokom"
ono što je simptomatično, svi okolo Hrvatima ne valjaju...Srbi poodavno, Italija oko fojbi i one prozivke sa Mesićem, juče Janezi, danas Bošnjaci oko graničnih prelaza i mosta na Pelješcu....još ostaše Mađari:grin::grin:
posle smo samo mi "remetilački čimbenik u ovom dijelu Europe"
 
Jelinčić je prostak i budala i među 3 metiljava kandidata koji nisu imali šta da kažu, isplivao sa 1/5 glasova...
inače, Hrvati imaju sad taj problem sa Slovencima, pored ZERP-a, granica...sad ih zabrinjava i ono pismo o hitnom prijemu Srbije u EU, pa anketa gde se 3-4 % više Slovenaca izjasnilo za pomoć Srbiji nego Hrvatskoj pri pristupu EU i sad ovo prozivanje sa "stokom"
ono što je simptomatično, svi okolo Hrvatima ne valjaju...Srbi poodavno, Italija oko fojbi i one prozivke sa Mesićem, juče Janezi, danas Bošnjaci oko graničnih prelaza i mosta na Pelješcu....još ostaše Mađari:grin::grin:
posle smo samo mi "remetilački čimbenik u ovom dijelu Europe"

malo me iznenaduje tvoja neobjektivnost...
slovenci imaju problem s nama, a ne mi s njima..oni hoce nase, a ne zele medunarodni sud..
slijedece, Hrvatska je ta koja stalno trubi da Srbija mora sto prije u EU (jer je tio i u njenom interesu)
a sto se tice bosanaca, vec sam rekla, trebali smo tada poslussati Franju pa problema
nebi ni bilo
ima ih koji nesto hoce od RH, ali dobiti ce, malo morgen;)
 
pa nije postala jer su ovo bili predsednicki izbori ,mada mozda postane u buducnosti al za sada su jos minorni.

i meni osobno je drago da je dobio toliki postotak ....prvi komentari izbora u EU tisku vraca sloveniju nazad na balkan; pokazali su se europi pravim licem...bit ce zanimljivo pratiti slovensko predsjedavanje..nekolicina novinara se vec naostrila..
 
malo me iznenaduje tvoja neobjektivnost...
slovenci imaju problem s nama, a ne mi s njima..oni hoce nase, a ne zele medunarodni sud..
slijedece, Hrvatska je ta koja stalno trubi da Srbija mora sto prije u EU (jer je tio i u njenom interesu)
a sto se tice bosanaca, vec sam rekla, trebali smo tada poslussati Franju pa problema
nebi ni bilo
ima ih koji nesto hoce od RH, ali dobiti ce, malo morgen;)

gledam pre neko veče emisiju Otvoreno i Bago doveo nekog Janeza i tema Janšino pismo oko prisupa Srbije EU
Nikad, ali nikad na RTS-u nije bila emisija isključivo u vezi sa Hrvatskom...
hoćeš da kažeš da nije bilo priče oko 11% za Hrvate, a 15% za Srbe po nekoj anketi??
i kako ih ono od milošte zovete..."alpski Srbi"...:roll:
 
gledam pre neko veče emisiju Otvoreno i Bago doveo nekog Janeza i tema Janšino pismo oko prisupa Srbije EU
Nikad, ali nikad na RTS-u nije bila emisija isključivo u vezi sa Hrvatskom...
hoćeš da kažeš da nije bilo priče oko 11% za Hrvate, a 15% za Srbe po nekoj anketi??
i kako ih ono od milošte zovete..."alpski Srbi"...:roll:


ja osobno nikad nisam cula za taj izraz..a tenzije su pocele sa Ljubljanskom bankom gdje su pokrali stedise i do danas nisu vratili...zatim sa Krsko i najnovije sa granicom a kontiunirano izbjegavaju Medunarodni sud...
ja negledam ni HRT ni RTS tako da nemogu komentirati iako mi je posve normalno da se prikazuju emisije o susjedima...tako je svugdje u svijetu...i zasto bi Hrvate smetalo da Slovenci vise vole Srbe? nekako mi je to normalno, vase trziste je puno vece od hrvatskog a i proizvodi su za sada manje konkurentni, pa je sve to OK po meni...;)
 
[/B]

ja osobno nikad nisam cula za taj izraz..a tenzije su pocele sa Ljubljanskom bankom gdje su pokrali stedise i do danas nisu vratili...zatim sa Krsko i najnovije sa granicom a kontiunirano izbjegavaju Medunarodni sud...
ja negledam ni HRT ni RTS tako da nemogu komentirati iako mi je posve normalno da se prikazuju emisije o susjedima...tako je svugdje u svijetu...i zasto bi Hrvate smetalo da Slovenci vise vole Srbe? nekako mi je to normalno, vase trziste je puno vece od hrvatskog a i proizvodi su za sada manje konkurentni, pa je sve to OK po meni...;)

nisi nikad čula za tu posprdnu floskulu "alpski Srbi"
pa imaš taj termin i na ovoj temi;)http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=5203242&postcount=9
ne vidim ni razlog da budem preterano objektivan, nisu ni Hrvati preterano objektivni prema nama, pa nikome ništa.
Što se tiče simpatija, Slovenija:Hrvatska do 100, pa recimo 95:5
 
povuć crtu jednakosti između HDZ-a i SRS-a je blago rečeno glupo.
niti se HDZ zalaže da pripoji komadić srbije hrvatskoj niti govore da su srbi popravoslavljeni hrvati, .... da ne nabrajam dalje.
+ što su u koaliciji sa najvećom srpskom strankom u hrvatskoj (SDSS)
ajde sada zamisli SRS sa recino SDHR (samostalna demokratska hrvatska stranka).
i jos nesto...usporedi odnos EU, SAD-a i MZ prema hrvatskoj na čelu sa HDZ-om. za vladavine HDZ-a hrvatska je postala kandidat za EU i postala je članica vijeća sigurnosti UN-a.

:roll:

usporedba SRS-a i HDZ-a nema veze s mozgom

e bas sam ejdva cekao da neko ovo kaze :D

razlika je izmedju Srsa i Hdza je u tome kao sto neko rece sto Srs kad je bila na vlasti nije proterala 250 000 Hrvata iz Srbije i pobila preko 2000 te im u vojnoj akciji na hiljade kuca opljackala, zapalila i uselila u njih srbe kako hrvati ne bi imali gde da se vrate, te im uzurpirala kuce u trajanju i do 9 godina...

A Hdz-ova vlast sve to jeste uradila 90-ih sa Srbima u Hrvatskoj...

A inace i Srs se zalaze za ulazak u EU ali pod uslovom da Eu ne podrzi nezavisnost Kosova...

prema tome Srs je odgovorna i kriva za verbalni delikt (izjave da su hrvati pokatoliceni srbi, karlovac karlobag virovitica itd) i indirektno za eventualne zlocien ako su ih pocinili dobrovoljci koej su oni slali ali te jedinice i eventualni zlocini su malobrojni u odnosu na oluju, bljesak, medacki dzep, loru, miljevacki palto itd. , dok je Hdz odgovorna direktno za masovne zlocine, ubijanje vise hiljada ljudi i etnicko ciscenje 250 000 ljudi sto je bar 100 puta gore... ;-)

moguce da je bilo pojedinacnih slucajeva zlocina, ali ne moze niko da kaze da su dobrovoljci Srsa proterali 250 000 ljudi, pobili preko 2000, gadjali migovima izbeglicke kolone itd...

dobrovoljci srsa ne verujem da su proterali i 500 hrvata a kamoli 250 000.
 
e bas sam ejdva cekao da neko ovo kaze :D

razlika je izmedju Srsa i Hdza je u tome kao sto neko rece sto Srs kad je bila na vlasti nije proterala 250 000 Hrvata iz Srbije i pobila preko 2000 te im u vojnoj akciji na hiljade kuca opljackala, zapalila i uselila u njih srbe kako hrvati ne bi imali gde da se vrate, te im uzurpirala kuce u trajanju i do 9 godina...

A Hdz-ova vlast sve to jeste uradila 90-ih sa Srbima u Hrvatskoj...

A inace i Srs se zalaze za ulazak u EU ali pod uslovom da Eu ne podrzi nezavisnost Kosova...

prema tome Srs je odgovorna i kriva za verbalni delikt (izjave da su hrvati pokatoliceni srbi, karlovac karlobag virovitica itd) i indirektno za eventualne zlocien ako su ih pocinili dobrovoljci koej su oni slali ali te jedinice i eventualni zlocini su malobrojni u odnosu na oluju, bljesak, medacki dzep, loru, miljevacki palto itd. , dok je Hdz odgovorna direktno za masovne zlocine, ubijanje vise hiljada ljudi i etnicko ciscenje 250 000 ljudi sto je bar 100 puta gore... ;-)

moguce da je bilo pojedinacnih slucajeva zlocina, ali ne moze niko da kaze da su dobrovoljci Srsa proterali 250 000 ljudi, pobili preko 2000, gadjali migovima izbeglicke kolone itd...

dobrovoljci srsa ne verujem da su proterali i 500 hrvata a kamoli 250 000.

ilke...rat nije počeo niti olujom, niti bljeskom niti medačkim džepom. počeo ke masakriranjem 12 HR policajaca u borovu selu i sravnavanjem vukovara sa zemljom od strane tvojih sunarodnjaka, a u tom klanju i sravnavanju je sudjelovao predsjedink SRS-a!

nisu bili na vlasti, ali su djelima i stajalištima pokazali šta misle o hrvatima i o RH. taj se njihov stav nije promjenio do dan danas.

pa ti pjevaj...
 

Back
Top