Jelincic koji kaze da su Hrvati stoka ostvario dobar rezultat u Sloveniji :-)

E baš tako.:wink:

A kakvo oduševljenje vlada ovde zbog Zmagove izjave. :oops: Zaboravili radikali kako su olajavali Slovence zbog JNA i onih užasa s početka rata.


pa popljuvao je Hrvate...a to je razlog za slavu...kratka pamet, jer sljedeci put ce pljuvati po nekom drugom, ovisi o dnevnoj politici...;)
dosada su slovenci u EU proplazili prilicno neprimjetno, nigdje se ne cuje o njima, ni dobro ni lose (bar evropsko-mediski nije pracena); pocelo se da mjenja...FAZ se prvi put osvrnuo na rezultate izbora i visko postotak ovoga idiota...i to u izrazito negativnom konteksu..
 
"mali zuti" su pravi problem
Ako ih hristijanizujemo, neće biti.Katolička Crkva već čini korake u tom pravcu, već, tj.od vremena Marka Pola.....Bilo je i ranije ''velikih naroda'' nisu ovi ništa posebno.....Mada jesu opasnost,pre svega jer se CRVENE na kosmičku milju.....Treba raz*ebendisati komunizam tamo i mnogo toga će se razrešiti samo od sebe........Makar će prestati da beže ko muve bez glave ili će nestati izgovori kojima se koriste.....
A kakvo oduševljenje vlada ovde zbog Zmagove izjave
Ako ne možemo mi da ''im'' ''naudimo'', svaki napor nekog tuđinca pa bio i Lucifer će biti pozdravljen.....Samo, mač je oštar sa dve strane, kao i ranije kada smo zbog crvenog đavola na prestolu, sad u kući cveća, podržavali Palestince na uštrb Izraela, jesmo dugo čekali na KAZNU,ali kad je došla mnogo je bolela:cool:
 
Neke od Jelinčičevih izjava koje su posebno šokirale hrvatsku javnost jesu stavovi da "Hrvatska nije postojala do Drugog svetskog rata", da je Istra "oduvek bila slovenačka", a zahtevao je i organizovanje međunarodne konferencije na kojoj "treba podeliti Jadran, koji nikad nije pripadao Hrvatskoj".

Najveće zgražavanje u Hrvatskoj Jelinčič je izazvao kada je u jednom televizijskom nastupu uoči izbora izjavio da se "Hrvati moraju pogledati u ogledalo i sami sebi reći da su stoka".

Pametan ovaj Zmago ima srpske krvi. Ma čovek je vidovnjak. Svaka mu čast. Srbija do Slovenije!Lahko prihajamo.:wink:
 
Pametan ovaj Zmago ima srpske krvi. Ma čovek je vidovnjak. Svaka mu čast. Srbija do Slovenije!Lahko prihajamo.:wink:
Ma bre slovenci su p*****.........Narod koji nikad nije prolio ni KAP KRVI za odbranu hrišćanstva, tj. katoličanstva, čak ni za vreme opsade beča od strane turkelja, kad su morali Česi i Poljaci da dolaze i ginu ko ''nemci'':evil:, se već vekovima šepuri izigravajući neku VELIČINU:roll::roll::roll:
Uvek sam ih gledao kao mutante između Austrijanaca, Italijana i nekih zapadno-slovenskih plemena.Nisu ni Česi ni 'Rvati.Šta su bre:idea:....Kao švajcarci:-)......Dobri za biznis, hladni ko led za sve drugo.....Hrvati su mi bliži i po mentalitetu a i istoriji........
 
Ma bre slovenci su p*****.........Narod koji nikad nije prolio ni KAP KRVI za odbranu hrišćanstva, tj. katoličanstva, čak ni za vreme opsade beča od strane turkelja, kad su morali Česi i Poljaci da dolaze i ginu ko ''nemci'':evil:, se već vekovima šepuri izigravajući neku VELIČINU:roll::roll::roll:
Uvek sam ih gledao kao mutante između Austrijanaca, Italijana i nekih zapadno-slovenskih plemena.Nisu ni Česi ni 'Rvati.Šta su bre:idea:....Kao švajcarci:-)......Dobri za biznis, hladni ko led za sve drugo.....Hrvati su mi bliži i po mentalitetu a i istoriji........

Ko je pominjao slovence. Ja sam pričao o Zmagu Srbinu.
A ustaše su ti bili najbliži verovatno kad su ubijali Srbe.
 
Opet u malu školicu:wink. Nekima mora tako:lol:
Hrvati=Slovenski Narod katoličke vere
Ustaše=Kvislinška formacija iz Drugog Svetskog Rata
Četnici=Kvislinška formacija iz Drugog Svetskog Rata

Hrvati=Slovenski Narod katoličke vere=Ustaše=Kvislinška formacija iz Drugog Svetskog Rata

Četnici=srpska formacija iz Drugog Svetskog Rata
 
povuć crtu jednakosti između HDZ-a i SRS-a je blago rečeno glupo.
niti se HDZ zalaže da pripoji komadić srbije hrvatskoj niti govore da su srbi popravoslavljeni hrvati, .... da ne nabrajam dalje.
+ što su u koaliciji sa najvećom srpskom strankom u hrvatskoj (SDSS)
ajde sada zamisli SRS sa recino SDHR (samostalna demokratska hrvatska stranka).
i jos nesto...usporedi odnos EU, SAD-a i MZ prema hrvatskoj na čelu sa HDZ-om. za vladavine HDZ-a hrvatska je postala kandidat za EU i postala je članica vijeća sigurnosti UN-a.

:roll:

usporedba SRS-a i HDZ-a nema veze s mozgom

Вала да знаш да и нема.
 
Zmago je obično go..vno. ALi je problematično da je dobio toliki udeo na izborima.

Nije problematično to što je dobio toliko glasova već je problem u onima koji to ne mogu da shvate a i poruku koju nosi takav izbor. Slovenci žele takve i to je ono što treba poštovati. Ista situacija je u Srbiji gde narod hoće SRS na vlasti a ne DS ali teror demokratije potpomognut od novog svetskog poretka se nastavlja kršenjem svih zakona pa i ustava i tako .....dokle?
 
E baš tako.:wink:

A kakvo oduševljenje vlada ovde zbog Zmagove izjave. :oops: Zaboravili radikali kako su olajavali Slovence zbog JNA i onih užasa s početka rata.

U odnosu na to koliko su nam ustaše pobili Srba i proterali iz njihove lepe, ono što se desilo u Sloveniji je kao incident na fudbalskoj utakmici.
 
..;););)..pametan čovjek..otisao....;););)

pa da i ja kažem

prepametan, dok su 90ih jedni se borili za Hrvatsku, a drugi pošteno radili (npr.moji roditelji)....neki poput rojsa su ratno profitirali švercali oružje:roll: da moš mislit da je bilo samo oružje.....:roll: i lijepo se obogatili a ni srednju završili....a za svoj lopovluk vjerojatno nikad neće ni odgovarati:roll:

i ja kažem prepametan.....da sam na njegovom mjestu otišao bi na neke djevičanske otoke i uživao do kraja života
 
Nije problematično to što je dobio toliko glasova već je problem u onima koji to ne mogu da shvate a i poruku koju nosi takav izbor. Slovenci žele takve i to je ono što treba poštovati. Ista situacija je u Srbiji gde narod hoće SRS na vlasti a ne DS ali teror demokratije potpomognut od novog svetskog poretka se nastavlja kršenjem svih zakona pa i ustava i tako .....dokle?

Eto, imam onda problem oko toga, što nemogu shvatiti da jih ima toliko, koji pruže podržku nekom klovnu, seronji. Ipak se nadam da Slovenci ne želu takvog za predsednika, treba je poštovati rezultat, ali ne one koji su glasali za njega.
 

Back
Top