Jel Biblija izmenjena?

A oni pre toga što ispisali nebrojane strane o liku kojeg niko nikada nije video niti znaju odakle se stvorio?
Taj lik im je rekao da je postojao oduvek, nije stvoren (ako misliš na Jahvea). Videli su ga tek kroz Isusa (Bog kad se utelovio u čoveku). Bog otac beše rekao da njega niko nije video a da je ostao živ 🤔, pa s toga ako je Bog trojstvo (Bog otac, zatim sveti duh kojim deluje kroz sve vidljivo i nevidljivo i Bog sin koji je materijalna manifestacija oca koji je takođe sam po sebi duh ali ljudima ne sme tako da se prikaže jer bi ih pobio nego kroz sina (bogočoveka)
 
Bog je samo jedan. Ko bi se drznuo da promeni išta tu, sam sebi na glavu pada.
Mislim da se Božiji zakon nije nikad promenio, a da su oni koji su pokušali to da izmene, pali pod najstrašniju kaznu.
Boga jednog imamo-Bog jedan jedini postoji. Mi smo tako mali, a tako velika je moć Boga.
Ništa niko nije značajno uspeo da promeni, samo je pao i pogrešio-a priča koju je Bog zacrtao-nema sile da se ne ispuni.
Versatilnost je u samo u tumačenju-a što piše-biće.
 
Mozes ti da smisljas sada svasta
nesto . Dva boga i to jevrejska a razlicita Ili je sve istina ili sve laz.E tako samo.Nista izmedju.
Prvo i osnovno, jevreji ne priznaju ovog drugog. Što se njih tiče, prvi se još nije pojavio, osim ono onda kad je hteo da ih sve pobije jer su se popišmanili i hteli da se vrate u staru dobru religiju.
 
Au nesam znao da Tolkin pise suvu istinu, ja mislio to njegova masta. :D
Ma nee, bog svemoguće ultimativno biće sišao na tamo neku nebitnu planetu oko koje se ceo multiverzum vrti i napisao bilbiju mastilom i menjao je kroz vekove i opisivao robstvo i ubistva i da veruju u sina isusa inače će goreti u paklu. Stvarno, kako možeš i da pomisliš da je sve izmišljotina auu...:dash:
 
Ma nee, bog svemoguće ultimativno biće sišao na tamo neku nebitnu planetu oko koje se ceo multiverzum vrti i napisao bilbiju mastilom i menjao je kroz vekove i opisivao robstvo i ubistva i da veruju u sina isusa inače će goreti u paklu. Stvarno, kako možeš i da pomisliš da je sve izmišljotina auu...:dash:
Mada po Bibliji ceo svemir je stvoren zbog coveka i da pokaze Boziju velicinu. Ovo za pakao je izmislio papa kako bi reketirao ljude, takodje i za cistiliste jer se nigde ne pominje u Bibliji.
 
Ovo za pakao je izmislio papa kako bi reketirao ljude, takodje i za cistiliste jer se nigde ne pominje u Bibliji.
63742350.jpg
 

Back
Top