Sta biblija kaze o spasenju?

Црква је осудила како његова дела, тако и њега самога. Таквој одлуци је претходио едикт Светог императора Јустинијана, који лежи као темељ одлуке помесног Константинопољског Сабора из 543. године. Посебно је на том Сабору било објављено: “Ко говори или мисли да је кажњавање демона и злих људи привремено и да ће се након одређеног времена завршити, или да ће после бити поновног успостављања демона и злих људи – нека буде анатема” (девети анатемизам).
Inace za Justinijana je keva izjavila da mu je calo bio demon :kafa:
Procopius quotes Justinian's mother who once confessed to her confidantes that Justinian was not her husband, Sabbatius', son, nor that of any other man, but that he was sired by a demon.
 
Ovde ti rusim tu tvoju teoriju moj pradeda doziveo 107 s jedno srce a bio sirotan
Da je imao puno para "mozda" bi nagurao na 117 ili 127 god a ziveo bi lagodnije, bolje i kvalitetnije.
Desava se, ima i sad stogodisnjaka a parama mozes samo da produzis zivot.
Nikako da ga skratis [osim ako se ne drogiras].

p.s.ako imas para tj ako zelis da budes sirotan uplati ih komotno meni.
Ja volim pare, necu a i ne mogu kroz iglene usi a ti pohitaj u carstvo nebesko :lol:
 
Da je imao puno para "mozda" bi nagurao na 117 ili 127 god a ziveo bi lagodnije, bolje i kvalitetnije.
Desava se, ima i sad stogodisnjaka a parama mozes samo da produzis zivot.
Nikako da ga skratis [osim ako se ne drogiras].

p.s.ako imas para tj ako zelis da budes sirotan uplati ih komotno meni.
Ja volim pare, necu a i ne mogu kroz iglene usi a ti pohitaj u carstvo nebesko :lol:
A ovaj sto je bogat mislis dobio to bogatstvo s neba.I noc i dan glava mu puca od posla a moj pradeda ovcu svez vazduh priroda i mobilni u dzepic .Tu mu baba u mobilni haha.I ko je lepse doziveo starost.
 
Ti baš nikada nisi imala neke unutrašnje sukobe?
ili ti neko pravi diverzije, sabotaze, zavadja te samu sa sobom da bi ovladao sa tobom, ili prosto sama sebi pridajes vecu vaznost, kao sukob se neki desava u tebi, wow
Znaš one dve što će da budu u mlinu? E, jedna je višak.
pitanje je samo jel si ti ta, ili nisi, tj, sa kojom ces se TI poistovetiti

jel su dve, ili su to tvoje dve polovine? koju polovinu sebe zadrzavas, spasenu? pola ega? a druga polovina, opet naraste kao kvasac, i tako te ego zeza vecno
 

Back
Top