Ja sam dobar/dobra momak/devojka, a niko me nece

Ma, šta se ti sada istresaš na meni, koji ti je? :confused:

Žene neće da budu sa nesposobnjakovićima i sisama, pomirite se sa tim više, smorili ste. I može da pali gde god hoće, svugde je tako.

Meni se sve cini da momci koji su u fazonu da ne mogu da nadju devojku traze ne znam koju lepoticu.
Ako ne mozes da nadjes spustis malo kriterijume i naci ces bez problema.

Medjutim, Kristofer na primer mi deluje kao iskren i ozbiljan covek tako da ne sumnjam da je tacno sve sto kaze.


A sto se tvog posta tice, nemoj misliti da nesposobnjakovicki i sisica nema i medju zenama tako da svaka krpa ima zakrpu.

U Kristoferovom slucaju je verovatno do sredine i mozda njegovih drustvenih aktivnosti.
 
Haha a vi ste sposobne u piiii,ne znate kafu da skuvate,spavate sa sminkom, ne znate osnove stvari u zivotu, ne radite nista a ocekujete NESTO GRANDE u zivotu,bar vecina vas,koji ste vi bakalarke k....,sta ste vi,kraljice,madam Pompadur,princezice?Jesi li cula za svetsku ekonomsku krizu,da je opsta besparica,da nije lako naci bilo kakav posao danas, da milioni ljudi sirom sveta ostaju bez posla zbog isplainirane vestacke svetske ekonomske krize,mojne da seres,malo same zaradite finansijske resurse,mojne da parazitirate i ocekujete od drugih lagodan zivot,ETENDIDO.Budite stvarno nezavisne i emancipovane kao sto se zalazete a vas nepozitam i zenski sovinizam pricajte nekom drugom.Ne istresam se,vec govorim ISTINU a ISTINA boli.

Dečače, istina je da ti je nejebica udarila u glavu.
 
Što? Jel ne umeš da im priđeš ili šta?

Ne.Tako mi se zalomilo.A i nisam ni vise u tom fazonu da im nesto kao prilazim.Proslo je to vreme.


Ne,nego verovatno Christopher nema nesto kesa da bi vas finansirao na svakom tu puta izlasku,jer danas nije nista za dzabe,pobogu gde ce da vas vodi da se setate po ovakvom jos uvek hladnom i zimskom vremenu.Skoro sve vi danas ocekujete taj tu puta materijalni aspekt kod momka-muskaraca a sa druge strane serete o nekom feminizmu i nekoj nezavisnosti i stavljate to na drustveni piedestal danas,kako ste u fazonu bolji pol od muskog,na kraju se svodi da zavisite od muskaraca u svakom pogledu,pogotovo finansijskog -materijalnog,kontradiktornost na kub.

- - - - - - - - - -



Tebra jedino da palis odavde,ako mozes,ja ozbiljno planiram posle faksa, otislo sve ovde u k.... odavno,jbg.

Ma proslo je moje vreme za paljbu.Da sam palio kad sam trebao i kad sam mogao ne bi sve bilo tako kako jeste.Ali,sta ces,niko mi nije kriv.A i nije stvar samo u paljbi.Da bi danas opstao moras da znas dobro da "plivas" a ja to ne znam i tako...Cas posla prodje vreme.I ne okrenes se a vec si tri banke sprcao u guzicu a gde si bio,sta si radio nemas blage veze.
 
Meni se sve cini da momci koji su u fazonu da ne mogu da nadju devojku traze ne znam koju lepoticu.
Ako ne mozes da nadjes spustis malo kriterijume i naci ces bez problema.

Medjutim, Kristofer na primer mi deluje kao iskren i ozbiljan covek tako da ne sumnjam da je tacno sve sto kaze.


A sto se tvog posta tice, nemoj misliti da nesposobnjakovicki i sisica nema i medju zenama tako da svaka krpa ima zakrpu.

U Kristoferovom slucaju je verovatno do sredine i mozda njegovih drustvenih aktivnosti.

Ne znam dečka, zato sam pitala kakav nastup ima, problem je ako je povučen lik, a sviđaju mu se isto tako povučene devojke. Onda nije ni čudo što nije našao nekog.

A da brdo je i onih nerealnih što tripuju da su extra, pa kao niko nije dovoljno dobar za njih, a to veze s pameću nema. Oni su tek posebna priča.
 
Ne.Tako mi se zalomilo.A i nisam ni vise u tom fazonu da im nesto kao prilazim.Proslo je to vreme.

Ma proslo je moje vreme za paljbu.Da sam palio kad sam trebao i kad sam mogao ne bi sve bilo tako kako jeste.Ali,sta ces,niko mi nije kriv.A i nije stvar samo u paljbi.Da bi danas opstao moras da znas dobro da "plivas" a ja to ne znam i tako...Cas posla prodje vreme.I ne okrenes se a vec si tri banke sprcao u guzicu a gde si bio,sta si radio nemas blage veze.

Nemaš sto godina čoveče. Tridesete su najbolje godine za muškarca. Opusti se malo.

- - - - - - - - - -

Hahaha a ISTINA je da si ti nesposobna materijalna bakalarka,kojoj je najbitniji aspekt CONTO i bankovni racun kod nekog momka. ;) . Zaradi i sama ucini nesto u zivotu,ne ocekuj od momka ili decka da to ucini za tebe,ako si zenska osoba naravno,ako nisi onda je to druga prica.

Nema ništa gore od muške sponzorušice. :(((
 
Ne.Tako mi se zalomilo.A i nisam ni vise u tom fazonu da im nesto kao prilazim.Proslo je to vreme.




Ma proslo je moje vreme za paljbu.Da sam palio kad sam trebao i kad sam mogao ne bi sve bilo tako kako jeste.Ali,sta ces,niko mi nije kriv.A i nije stvar samo u paljbi.Da bi danas opstao moras da znas dobro da "plivas" a ja to ne znam i tako...Cas posla prodje vreme.I ne okrenes se a vec si tri banke sprcao u guzicu a gde si bio,sta si radio nemas blage veze.

Nazalost tako je tebra,ma nikada nije kasno,moras da se boris,nemoj da klones duhom.Plemenitost i emocije se nikako ne isplate danas nazalost u svakom pogledu,skoro svi gledaju tu puta INTERES,ka tome stremi ovo globalizovano dekadentno liberalno-kapitalisticko drustvo,mada verujem da ipak nece jos dugo biti ovako sumorno stanje,jer je sve to vestacki a sve sto je vestacki ima svoj vremenski rok trajanja.

- - - - - - - - - -

acemakedonski
a zasto si ti uzeo moj stari avatar

Nije to tema,pa ako si gledao SF seriju Farscape a verujem da si gledao,onda znas i moj odgovor na tvoje pitanje, nisam uzeo od tebe i to nema ama nikakve veze sa tobom Derer.
 
Ne znam dečka, zato sam pitala kakav nastup ima, problem je ako je povučen lik, a sviđaju mu se isto tako povučene devojke. Onda nije ni čudo što nije našao nekog.

A da brdo je i onih nerealnih što tripuju da su extra, pa kao niko nije dovoljno dobar za njih, a to veze s pameću nema. Oni su tek posebna priča.

Nemaš sto godina čoveče. Tridesete su najbolje godine za muškarca. Opusti se malo.

- - - - - - - - - -



Nema ništa gore od muške sponzorušice. :(((

Moram da ti otkrijem jednu tajnu - tridesete su najgore godine za muskarca!Mozes slobodno da mi verujes po tom pitanju.Ja sam pre 15 dana zasao u tridesete i vec sam to uvideo.
A nisam bas nesto povucen.Cak bih mogao i da kazem za sebe da sam prilicno komunikativan nego su pitanju neke druge stvari.Sad kad bih poceo o tome verovatno bi ova tema otisla u nekom drugom pravcu.Gluposti.
I nervira me kada neko,recimo za mene,kaze kako nemam devojku jer mi nijedna nevalja i kako trazim neku savrsenu lepoticu.Cak me i vredja.
 
Moram da ti otkrijem jednu tajnu - tridesete su najgore godine za muskarca!Mozes slobodno da mi verujes po tom pitanju.Ja sam pre 15 dana zasao u tridesete i vec sam to uvideo.
A nisam bas nesto povucen.Cak bih mogao i da kazem za sebe da sam prilicno komunikativan nego su pitanju neke druge stvari.Sad kad bih poceo o tome verovatno bi ova tema otisla u nekom drugom pravcu.Gluposti.
I nervira me kada neko,recimo za mene,kaze kako nemam devojku jer mi nijedna nevalja i kako trazim neku savrsenu lepoticu.Cak me i vredja.

Drugi pasus se nije odnosio na tebe, već je bio odgovor na Smorivojev post. ;)
 
Moram da ti otkrijem jednu tajnu - tridesete su najgore godine za muskarca!Mozes slobodno da mi verujes po tom pitanju.Ja sam pre 15 dana zasao u tridesete i vec sam to uvideo.
A nisam bas nesto povucen.Cak bih mogao i da kazem za sebe da sam prilicno komunikativan nego su pitanju neke druge stvari.Sad kad bih poceo o tome verovatno bi ova tema otisla u nekom drugom pravcu.Gluposti.
I nervira me kada neko,recimo za mene,kaze kako nemam devojku jer mi nijedna nevalja i kako trazim neku savrsenu lepoticu.Cak me i vredja.

Naravno tebra,fizicki izgled je manje vise diskutabilna i relativna stvar u oku posmatraca.
 
Nisam mislio na tebe i nisam to rekao. To sam rekao uopsteno za neke X tipove, a tebe sam izostavio i rekao za tebe da si iskren i ozbiljan i da ti verujem.

Znam.To sam samo povezao sa tvojim komentarom.Nisam ni shvatio da si time mislio na mene.

- - - - - - - - - -

Drugi pasus se nije odnosio na tebe, već je bio odgovor na Smorivojev post. ;)

Da,da.
 

Rekoh ti zašto sam to napisala, nije mi bila namera da te uvredim msm uopšte nisam mislila na tebe, pričali smo uopšteno.

- - - - - - - - - -

Hahaha,lepo je kada sve placa sponzor,jel. ;) a ti samo dignes noge i sve 4 u vis. ;) . Ma milina jedna,lepo je biti zensko danas,ma ful. ;) .

A ti beše nemaš nikakav posao? Mukica :(((
 
Manje vise sve ove teme se na kraju svode na evidentne poremecene medjuljudske odnose izmedju polova a ciji uzrok sam vec ranije elaborirao i ne bi zeleo ponavljati jer iako sam bio iskren i smatram realan samo sam navukao patolosku mrznju pojedinih forumasa koji su cak dizali teme o meni ali posto vecina ljudi zeli da zivi u virtuelnoj bajci gde je sve moralno podobno dekorisano i gde ce se djubre prekriti tepihom onda je cesto i nesuvislo pricati o svemu.
 
Manje vise sve ove teme se na kraju svode na evidentne poremecene medjuljudske odnose izmedju polova a ciji uzrok sam vec ranije elaborirao i ne bi zeleo ponavljati jer iako sam bio iskren i smatram realan samo sam navukao patolosku mrznju pojedinih forumasa koji su cak dizali teme o meni ali posto vecina ljudi zeli da zivi u virtuelnoj bajci gde je sve moralno podobno dekorisano i gde ce se djubre prekriti tepihom onda je cesto i nesuvislo pricati o svemu.

Dzabe pricas izmanipulisanim robotima tebra. ;) . Nepodobno je biti dobar momak ili devojka danas i na margini si drustva,jbg. ;) .
 
Nemas verovatno ni ti a i ne treba ti,sta ce ti,kada drugi mogu da rade za tebe. ;) .

:rotf:

Da bi mogao nešto da pričaš o životu balavče, mora prvo da se odvojiš od mamine suknje. Ovako ti nešto i ne ide. :(((

Ne živim sa roditeljima već deset godina i ne pričam napamet. Ti ako ne želiš da prihvatiš savet, već samo da trućaš nađi nekog drugog da te sluša, mene si smorio.
 
Meni se sve cini da momci koji su u fazonu da ne mogu da nadju devojku traze ne znam koju lepoticu.
Ako ne mozes da nadjes spustis malo kriterijume i naci ces bez problema.

Medjutim, Kristofer na primer mi deluje kao iskren i ozbiljan covek tako da ne sumnjam da je tacno sve sto kaze.


A sto se tvog posta tice, nemoj misliti da nesposobnjakovicki i sisica nema i medju zenama tako da svaka krpa ima zakrpu.

U Kristoferovom slucaju je verovatno do sredine i mozda njegovih drustvenih aktivnosti.

Dakle za ovo boldovano tvrdim da nisi u pravu.Ali tvrdim.I to ne samo gledajuci po sebi nego i onima oko mene.Tu je cisto stvar ponude i potraznje.Nazalost,tako funkcionise danasnje drustvo.
Znas,jos jedna stvar me iritira.Ako nekad i napomenes da bi voleo da imas neku lepu devojku,odmah krene etiketiranje kako si nerealan,kako si ovakav,onakav,kako se lozis na neke sponzoruse i ful ribe a to je cista glupost.To ti sad tako poremeceno funkcionise - smatra se da su sve lepe devojke rezervisane za odredjenu vrstu muskaraca.Za one alfa muskarce a posto si ti cesto na PDF-u muskarci znas o cemu pricam :lol: Ako je devojka lepa prosto se podrazumeva da ce se bogato udati za nekog,sta ti ja znam,ultra mega giga opakog frajera.
 
:rotf:

Da bi mogao nešto da pričaš o životu balavče, mora prvo da se odvojiš od mamine suknje. Ovako ti nešto i ne ide. :(((

Ne živim sa roditeljima već deset godina i ne pričam napamet. Ti ako ne želiš da prihvatiš savet, već samo da trućaš nađi nekog drugog da te sluša, mene si smorio.

Ma dvojka si i nisam ni rekao da zivis sa roditeljima i realno me zabole sa kim i kako zivis,samo ne volim nepotizam i foliranje kvazi dobrote-altruizma i hipi patetike i klisea,sudeci kako su svi momci koji nemaju kesa manje vredna bica,nesposobni,glupi,ruzni,nekvalitetni i itd. a ti si mi kao neka Ubermansch-zena-devojka,sve sposobna i svemoguca,hahaha,da ali juce,ili kada bi se zezali.Pali bre Materijal-kvazi zenska osobo.
 
Poslednja izmena:
Manje vise sve ove teme se na kraju svode na evidentne poremecene medjuljudske odnose izmedju polova a ciji uzrok sam vec ranije elaborirao i ne bi zeleo ponavljati jer iako sam bio iskren i smatram realan samo sam navukao patolosku mrznju pojedinih forumasa koji su cak dizali teme o meni ali posto vecina ljudi zeli da zivi u virtuelnoj bajci gde je sve moralno podobno dekorisano i gde ce se djubre prekriti tepihom onda je cesto i nesuvislo pricati o svemu.
Moram da priznam da je sve sto pises zanimljivo, ali na primer meni je totalno neprihvatljiva teza da svaka zena zeli lovatora bez obzira sto od tih para i ne vidi ne znam sta narocito ako je taj lovator tvrdica. Jednostavno ne zelim i ne shvatam kako to moze da bude istina da ce neka fina, lepa i pametna i obrazovana devojka hteti krezubog dilera droge.:confused:

Evo jedna forumasica se zgrazavala nekom mafijasu iako je zakazao i platio svojoj tasti neki bozanski tretman kod frizera. Prvo je pricala kako su sve zene bile odusevljene sto sve to placa tasti, a onda kad su malo raspricale o tome ko je sta je i provalili da je lokalni mafijozo da su se zgrozile bez obzira....
 

Back
Top