Stipsa ili pametna devojka?

Nikad ne bih napustila svog partnera ako privremeno izgubi posao, i nikad mu se ne bih nenašla ako ja trenutno imam para a on ne. Na stranu to što mislim da muškarac treba više finansijski da se proteže, postoje situacije gde moramo da budemo tu jedni za druge.

E sad, ovaj lik iz uvodnog posta je svakako za raskid, jer je sve vreme u glavi imao Eksel tabelu troškova

Ja bih mu platila tu hipoteku i raskinula
Ratu, dve, ajde i tri. Čuj hipoteku.
Dobro ako bi proporcionalno bila i moja.

Šta je tebi i Pikax od jutros kad ste tako galantne
 
Meni ovo nije ni stipsa. Meni je ovo neka vrlo bezosećajna i ne baš pametna devojka.
Ako se ponaša ovako ko je provali nikad je neće ni voleti za nešto ozbiljnije.
Ako propuštaš prilike u životu i kvalitetne ljude onda i sam završiš u kanalu.
Sledeći momak bi mogao da joj bude neko daleko, daleko gori, a ako se ona nađe u škripcu tako će i sa njom isto biti postupano.
posto se ovde pominju dolari, sva dalja diskusija je suvisna. To je americki model veze , lisen bilo kakvog osecaja, solidarnosti, postovanja...............pogledajmo samo, oboje se zakacili radi novca. Odose 3 godine "ljubavi" zbog par rata kredita.
 
Očigledno zezaš.
Al čim je tako testirao čini mi se da ni te energije obogaćivanja nije bilo nigdje

Sledeći joj možda neće biti tako fin sa Excel tabelom- zamisli traži da joj naplati milione i milione spermića ako ih je progutala.:per:
Џизс Крајст Смориша, кад год помислим да не можеш бити уврнутији ти ме демантујеш.
 
Lepi je osećaj kad možeš da priskočiš i pomogneš partneru da reši neki problem. Kad znaš da ti veruje i uvek može da se osloni na tebe.

Ovo njegovo brojanje potrošenih $$$ i njeno odbijanje govori da je tu po sredi samo čista računica, a to nije zdrav odnos i veza.

Ako se priča uopšte desila.
 
Znači pitanje je da li biste dali 2-4 svoje plate ljubavi svog života ako bi ista bila u škripcu sa parama?

- Ako je odgovor negativan onda i ne trebate da budete sa dotičnom osobom. Jer to nije vaša ljubav onda.
- Excel tabela za mene nije nikakav kontra-argument za nju već argument za njega. Setio se da joj plaćao letovanja i popravke kola i šta već sve.
- Gubiti vreme sa pogrešnim ljudima je ono što me malo i užasava. 3 godine uopšte nije malo.:nono3: Mrzim raskide više od svega.:fdlan:

Pesma uz ovu temu

 
Poslednja izmena:

Back
Top