Stipsa ili pametna devojka?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
Interesantana situacija sa neta

"Moj dečko od tri godine je prošlog meseca ostao bez posla, što je za njega bio značajan izazov. Prišao mi je pre dve nedelje i pitao da li mogu da mu pomognem da plati hipoteku, ali sam mu rekla Ne. Prošle nedelje mi je predstavio tabelu sa detaljima o svemu što je uradio za mene tokom naše veze, u ukupnoj vrednosti od preko 20 hiljada dolara. Onda je raskinuo sa mnom. 3 godine u vodu. Uprkos osećaju krivice jer on nikada ništa ne traži, i dalje osećam da ako je on zaista moj čovek, onda on treba da ima šta da ponudi. Ne mogu da verujem da je ovaj čovek raskinuo sa mnom jer sam mu rekla Ne. On je na kraju našao način da to plati. Mislim da nisam pogrešila jer on treba da vodi, a ne ja, plus ja ne živim sa njim. Da sam živela sa njim, tada bih to uradila. Da li vidite moju poentu?"

1711606948826.png


Ja mislim da je teška stipsa. Na stani sam dečka.
 
Interesantana situacija sa neta

"Moj dečko od tri godine je prošlog meseca ostao bez posla, što je za njega bio značajan izazov. Prišao mi je pre dve nedelje i pitao da li mogu da mu pomognem da plati hipoteku, ali sam mu rekla Ne. Prošle nedelje mi je predstavio tabelu sa detaljima o svemu što je uradio za mene tokom naše veze, u ukupnoj vrednosti od preko 20 hiljada dolara. Onda je raskinuo sa mnom. 3 godine u vodu. Uprkos osećaju krivice jer on nikada ništa ne traži, i dalje osećam da ako je on zaista moj čovek, onda on treba da ima šta da ponudi. Ne mogu da verujem da je ovaj čovek raskinuo sa mnom jer sam mu rekla Ne. On je na kraju našao način da to plati. Mislim da nisam pogrešila jer on treba da vodi, a ne ja, plus ja ne živim sa njim. Da sam živela sa njim, tada bih to uradila. Da li vidite moju poentu?"

Pogledajte prilog 1522279

Ja mislim da je teška stipsa. Na stani sam dečka.

Чкоде је користан идиот, прве класе.
 
Zavisi koliko joj je tražio... Ovde je glavna poenta što je on izgubio posao, a ona mu nije pomogla...
Pretpostavljam da joj nije tražio mnogo 2-4 rate za hipoteku.

Tako da ona je bezvezna... Zato što na primer svojoj devojci ja tako nešto nikada ne bih priredio.
Ne bi ni dotični tip da je situacija bila obrnuta.
 
Zavisi koliko joj je tražio... Ovde je glavna poenta što je on izgubio posao, a ona mu nije pomogla...
Pretpostavljam da joj nije tražio mnogo 2-4 rate za hipoteku.

Tako da ona je bezvezna... Zato što na primer svojoj devojci ja tako nešto nikada ne bih priredio.
Ne bi ni dotični tip da je situacija bila obrnuta.
verujem da joj je tražio za jednu dok se ne snađe
 
Nikad ne bih napustila svog partnera ako privremeno izgubi posao, i nikad mu se ne bih nenašla ako ja trenutno imam para a on ne. Na stranu to što mislim da muškarac treba više finansijski da se proteže, postoje situacije gde moramo da budemo tu jedni za druge.

E sad, ovaj lik iz uvodnog posta je svakako za raskid, jer je sve vreme u glavi imao Eksel tabelu troškova

Ja bih mu platila tu hipoteku i raskinula
 
Meni ovo nije ni stipsa. Meni je ovo neka vrlo bezosećajna i ne baš pametna devojka.
Ako se ponaša ovako ko je provali nikad je neće ni voleti za nešto ozbiljnije.
Ako propuštaš prilike u životu i kvalitetne ljude onda i sam završiš u kanalu.
Sledeći momak bi mogao da joj bude neko daleko, daleko gori, a ako se ona nađe u škripcu tako će i sa njom isto biti postupano.
 
Nikad ne bih napustila svog partnera ako privremeno izgubi posao, i nikad mu se ne bih nenašla ako ja trenutno imam para a on ne. Na stranu to što mislim da muškarac treba više finansijski da se proteže, postoje situacije gde moramo da budemo tu jedni za druge.

E sad, ovaj lik iz uvodnog posta je svakako za raskid, jer je sve vreme u glavi imao Eksel tabelu troškova

Ja bih mu platila tu hipoteku i raskinula

Možda je u momentu toga što je bio povređen uzeo pa je napravio u vidu podloge za raskid, da ne bude došao golog dupeta među Turke.
 
Nikad ne bih napustila svog partnera ako privremeno izgubi posao, i nikad mu se ne bih nenašla ako ja trenutno imam para a on ne. Na stranu to što mislim da muškarac treba više finansijski da se proteže, postoje situacije gde moramo da budemo tu jedni za druge.

E sad, ovaj lik iz uvodnog posta je svakako za raskid, jer je sve vreme u glavi imao Eksel tabelu troškova

Ja bih mu platila tu hipoteku i raskinula
Morala si da izmislis nesto negativno a ,nije nam problem kao sto vi znate svoj dinar na gluposti koji trosite
 
Interesantana situacija sa neta

"Moj dečko od tri godine je prošlog meseca ostao bez posla, što je za njega bio značajan izazov. Prišao mi je pre dve nedelje i pitao da li mogu da mu pomognem da plati hipoteku, ali sam mu rekla Ne. Prošle nedelje mi je predstavio tabelu sa detaljima o svemu što je uradio za mene tokom naše veze, u ukupnoj vrednosti od preko 20 hiljada dolara. Onda je raskinuo sa mnom. 3 godine u vodu. Uprkos osećaju krivice jer on nikada ništa ne traži, i dalje osećam da ako je on zaista moj čovek, onda on treba da ima šta da ponudi. Ne mogu da verujem da je ovaj čovek raskinuo sa mnom jer sam mu rekla Ne. On je na kraju našao način da to plati. Mislim da nisam pogrešila jer on treba da vodi, a ne ja, plus ja ne živim sa njim. Da sam živela sa njim, tada bih to uradila. Da li vidite moju poentu?"

Pogledajte prilog 1522279

Ja mislim da je teška stipsa. Na stani sam dečka.
Dobro da je skontao na vrijeme i napustio je.
 
verujem da joj je tražio za jednu dok se ne snađe
Verovatno. Verovatno mu nisu ni trebale pare od nje. Meni deluje kao test. Kao da je već nameravao da raskine. Samo je hteo da vidi da li je zaista takva.
Još joj stavio Excel tabelu čisto da joj dodatno obrazloži i bude siguran da nije pogrešio.

Ovakve stvari ljudi rade kada već nameravaju da raskinu.
 
Interesantana situacija sa neta

Prošle nedelje mi je predstavio tabelu sa detaljima o svemu što je uradio za mene tokom naše veze, u ukupnoj vrednosti od preko 20 hiljada dolara.
molim? 20 hiljada dao za devojku? 20000: 36 meseca= 555.555556 dolara mesečno. šta joj je to kupovao ako ne žive zajedno?
Uprkos osećaju krivice jer on nikada ništa ne traži, i dalje osećam da ako je on zaista moj čovek, onda on treba da ima šta da ponudi.
pa ponudio je tabelu 🤣
Ne mogu da verujem da je ovaj čovek raskinuo sa mnom jer sam mu rekla Ne. On je na kraju našao način da to plati. Mislim da nisam pogrešila jer on treba da vodi, a ne ja, plus ja ne živim sa njim. Da sam živela sa njim, tada bih to uradila.
Nije niko pomenuo svotu za hipoteku, tako da ne mogu da odgovorim ma temu 😁

mislim, ako daje 555 dolara na devojku sa kojom ne živi možda mu je rata za hipoteku 10000 dolara? 😁
 
molim? 20 hiljada dao za devojku? 20000: 36 meseca= 555.555556 dolara mesečno. šta joj je to kupovao ako ne žive zajedno?

Pa i ovde u Srbiji ti je prosečan ručak, ništa spektakularno tipa 7000, plus bakšiš konobaru bar 1000, tipu na parkingu ne ostaviš ispod 200, obično je to neki stariji čovek mora da se ispoštuje, plus svi ostali zavisni troškovi, odvezi, dovezi. A to je samo jedan ručak u mesec dana, svi znamo da nije nikad samo jedan što je i normalno, što misliš da je tamo bolje? :D
 
Meni deluje da je ta Excel tabela bila nekakav test za nju. Jer snašao bi se on već nekako...
Kao da je hteo da vidi i ima konačnu verifikovanu potvrdu sa kakvom je ženom.

Likovi koji te testiraju kroz Eksel tabele takođe zaslužuju raskid

Jer, kako se u tu tabelu unosi ono imaterijalno što žena daje, sama njena energija i prisustvo, koja, da se ne lažemo, obogaćuje muškarčev život, i statusno i ovako
 
Nije niko pomenuo svotu za hipoteku, tako da ne mogu da odgovorim ma temu 😁
Nije toliko bitan total iznos. Čim je pitao, znači da ona ima i on to zna. Verujem da je ispod 5 soma
mislim, ako daje 555 dolara na devojku sa kojom ne živi možda mu je rata za hipoteku 10000 dolara? 😁
jedno solidno letovanje, desetak dana na boljem mestu je 10000 dolara. Dakle potroši po 5 hiljada tri puta, eto 15 samo za letovanje
 
Pa i ovde u Srbiji ti je prosečan ručak, ništa spektakularno tipa 7000, plus bakšiš konobaru bar 1000, tipu na parkingu ne ostaviš ispod 200, obično je to neki stariji čovek mora da se ispoštuje, plus svi ostali zavisni troškovi, odvezi, dovezi. A to je samo jedan ručak u mesec dana, svi znamo da nije nikad samo jedan što je i normalno, što misliš da je tamo bolje? :D

A računati zajedničke troškove hrane, u kojem valjda i on jede, sa celim iznosom ne ide, jer je udeo bar 0.6, muškarci više pojedu 😊

ajde de, ne ulazi u to valjda i parking?! uložio sam u tebe to je nešto lično, a ne zajednički troškovi?
 
A računati zajedničke troškove hrane, u kojem valjda i on jede, sa celim iznosom ne ide, jer je udeo bar 0.6, muškarci više pojedu 😊

ajde de, ne ulazi u to valjda i parking?! uložio sam u tebe to je nešto lično, a ne zajednički troškovi?

Kod mene je situacija takva da ja nemam te zajedničke troškove, plaćam ručak, večeru, u zavisnosti šta je tema, platim u prodavnici, ako su žene na mene osim rođendanskih poklona ukupno potrošile za mog života 500 evra, mogu se ubiti slobodno. :D

Tako da mi sistem "zajedničkih troškova" nije poznat.

Likovi koji te testiraju kroz Eksel tabele takođe zaslužuju raskid

Jer, kako se u tu tabelu unosi ono imaterijalno što žena daje, sama njena energija i prisustvo, koja, da se ne lažemo, obogaćuje muškarčev život, i statusno i ovako

Zanimljivo. Žena daje samo njeno prisustvo i energiju, pošto muškarac isto to ne daje po difoltu, nisam znao da se to unosi kao nematerijalna strana u bilansu. :D Prisustvo muškarca u životu žene znači osiromaši ženu i statusno i ovako :D

Kakve su ovo izjave, Bože gospode.
 

Back
Top