IZBORI 11.05.2008.

seselj.jpg
 
Hahahaha,ova je zaista dobra.Nego druze,iz tvog avatara zakljucujem da si simpatizer komunista srbije,nove ujedinjene stranke,pa zar nece oni ucestvovati na izborima?Zar ne bi trebalo da za njih glasas?Demokratski centralizam i tome slicno???

Ma ne! Uklonio sam taj avatar i promenio misljenje. Citajuci ono sto pisu mudri ljudi na ovom forumu, zakljucio sam da nisam bio u pravu. uspeli su da me ubede da sam bio na pogresnom putu. Verovatno da cu se opredeliti za listu ,,Za Evropsku Srbiju" jer necu da se vratim u devedesete. Strah me od tih devedesetih mnogo i dobro je da se neko setio da na to ukaze ljudima. Mislim da ce sada mnogi promrniti misljenje kada se prisete kakvim smo sve strahotama bili izlozeni devedesetih.
 
један разлог зашто гласати за СРС: за првих 100 дана на власти, ухапсиће све веће криминалце ! почевши од ових из ДС-а и истераће наркодилере из школа !

видим, шатро, на Славији велики глобус, мунје форе Београд је свет, е *урац, Београд неће бити свет док не врате све паре које су покрали !!!

а да не причам о другим стварима...
 
један разлог зашто гласати за СРС: за првих 100 дана на власти, ухапсиће све веће криминалце ! почевши од ових из ДС-а и истераће наркодилере из школа !

видим, шатро, на Славији велики глобус, мунје форе Београд је свет, е *урац, Београд неће бити свет док не врате све паре које су покрали !!!

а да не причам о другим стварима...

pa taj fazon
 

Back
Top