IZBORI 11.05.2008.

nisi me razumeo ili razumela...nebitno je u kojoj sam stranci moje misljenje je licno i nema veze sa stvarima kojima ti glavu pune raznorazne stranke...
svi znamo da oni ne odlucuju ko ce uci u eu ali to im ne daje za pravo da im to bude u ovom trenutku jedino oruzije i da plase narod da nikada necemo uci i da cemo toboze zatvoriti vrata eu zauvek ako dodju radikali na vlast...ti mislis da bi zuti kada bi imali svu vlast u srbiji mogli da ispune jedan jedini zahtev karle del ponte?!naravno da ne svi znamo gde je ratko mladic i nikada i niko ga nece uhapsiti, niko nije lud da ide u samoubilacku misiju jer njega cuva 3 tone fanatika koji bi zbog njega ubili rodjenu kevu!razumes?
a sto se tice amera kod njih kao i kod engleza vlada siptarski lobi tacnije najvece kriminalne grupe u londonu i pola amerike drze siptari i oni ih finansiraju, tako da mani se corava posla kao amerika se zalaze za resavanje pitanja o kosovu:shock:
boli njih ... za kosovo nego zele da u muslimanskom svetu poprave utisak o sebi jer su siptari naj neekstremniji muslimani...

Mrsko mi da s tobom polemišem...
Prvo 'rešenje kosovskog problema' - je fraza bila u upotrebi od strane američke administracije godinama.
Drugo, ko, kada i da li hoće ili neće uhapsiti Mladića, ti ne znaš.

Treće, DS je za razliku od SRS partija koja ima druge adute sem priče o pridruživanju EU. Radikali nemaju nikakvo 'oružje' sem praznih priča o odbrani Kosova, Srba, srpstva...itd... i jednako praznih priča o hapšenju 'lopova na vlasti'.

A i radikale boli za Kosovo i ekstremne i neekstremne muslimane. Ma boli i njih za sve sem za to da se konačno dočepaju vlasti :-x:twisted:
 
Mrsko mi da s tobom polemišem...
Prvo 'rešenje kosovskog problema' - je fraza bila u upotrebi od strane američke administracije godinama.
Drugo, ko, kada i da li hoće ili neće uhapsiti Mladića, ti ne znaš.

Treće, DS je za razliku od SRS partija koja ima druge adute sem priče o pridruživanju EU. Radikali nemaju nikakvo 'oružje' sem praznih priča o odbrani Kosova, Srba, srpstva...itd... i jednako praznih priča o hapšenju 'lopova na vlasti'.

A i radikale boli za Kosovo i ekstremne i neekstremne muslimane. Ma boli i njih za sve sem za to da se konačno dočepaju vlasti :-x:twisted:

Koje adute ima DS? Nase stranke samo napadaju ove druge i to je jedini njihov konkretan program.
 
Koje adute ima DS? Nase stranke samo napadaju ove druge i to je jedini njihov konkretan program.

Evo jednog: DS je Srbiji dao najlepšeg predsednika na planeti. Za ženu moje pameti - dosta :mrgreen:

2201081148517.jpg
 
Mrsko mi da s tobom polemišem...
Prvo 'rešenje kosovskog problema' - je fraza bila u upotrebi od strane američke administracije godinama.
Drugo, ko, kada i da li hoće ili neće uhapsiti Mladića, ti ne znaš.

Treće, DS je za razliku od SRS partija koja ima druge adute sem priče o pridruživanju EU. Radikali nemaju nikakvo 'oružje' sem praznih priča o odbrani Kosova, Srba, srpstva...itd... i jednako praznih priča o hapšenju 'lopova na vlasti'.

A i radikale boli za Kosovo i ekstremne i neekstremne muslimane. Ma boli i njih za sve sem za to da se konačno dočepaju vlasti :-x:twisted:

za manje od mesec dana videcemo ko je u pravu...

imam jedno obavestenje sutra u 12:30 u petom parkicu u bulevaru revolucije se organizuje miting srs za podrsku stanarima petog parkica gost ce biti aleksandar vucic koji ce izneti misljenje o gradnji poslovnog objekta i garaze na mestu jedinog (normalnog) decijeg igralista od vukovog spomenika do cvetkove pijace...
 
za manje od mesec dana videcemo ko je u pravu...

imam jedno obavestenje sutra u 12:30 u petom parkicu u bulevaru revolucije se organizuje miting srs za podrsku stanarima petog parkica gost ce biti aleksandar vucic koji ce izneti misljenje o gradnji poslovnog objekta i garaze na mestu jedinog (normalnog) decijeg igralista od vukovog spomenika do cvetkove pijace...

Bas se vidi da nije bitno iz koje si stranke.
 
za manje od mesec dana videcemo ko je u pravu...

imam jedno obavestenje sutra u 12:30 u petom parkicu u bulevaru revolucije se organizuje miting srs za podrsku stanarima petog parkica gost ce biti aleksandar vucic koji ce izneti misljenje o gradnji poslovnog objekta i garaze na mestu jedinog (normalnog) decijeg igralista od vukovog spomenika do cvetkove pijace...

"Šljunkara" je jedino normalno mesto za decu.
 
Pa normalno. Samo totalna budala moze da izadje i da glasa za ova g_ovna.Dobro ajde oni koji su bas clanovi pa ce profitirati od toga ako njegovi dodju na vlast njih kao razumem ali ostale ne.

Pa dovoljno da pogledas kampanju i zaista onaj ko se primi na to taj nije bas pri pameti.

Gledam onu ekipu oko DS-a.Ljudi vec 8 godina ista obecanja daju.Promenicemo ovo-promenicemo ono-uraditi ovo.....pa sto nisu uradili nego istu pricu na svakim izborima ponavljaju.Prvo su ubedjivali narod da su gola sirotinja a sada kada su nas ubedili u to evo onaj pit-bul Dinkic otvorio covek na hiljade radnih mesta.Toliko novih radnih mesta da nezaposleni ne znaju jadni sta da izaberu.Nasli se ljudi u nebranom grozdju.A inace do sada zaista nisam video na ovim prostorima osobu koja tako grize za vlast kako to Dinkic radi.Mislim da u zivotinjskom svetu od svih zivotinja najjaci ugriz ima Dinkic kad zagrize fotelju pa onda je 10 mesta prazno pa onda ide hijena i dalje redom. Neverovatno nesto.Onog bolida Vuka ne treba ni komentarisati.Kao ni onu masnu lopovcinu Canka.Valjda ce covek da najzad ako pobede dodje do vasih para koje toliko trazi.A DS je tek prica posebna.
Gledam onaj Djulas obilazi neko prigradsko naselje i seta nekom neasfaltiranom ulicom,kukaju oko njega neki majmuni umesto da ga omlate i on kaze:"Ma asfaltiracemo ulicu ja vam kazem" Sledeca scena idu valjci,bageri,asfalt se pushi sve u 16. Smejurija teska.Evo citam danas i most preko Dunava u BG ce se gradi.A tek predsednik je zesci.Najbolja im je reklama ona pa kad na kraju Tadic nabraja da kad udjemo u eu slepi ce progledati,bolesni ozdraviti,copavi prohodati,svi se zaposliti,imati plate 10 puta vece..... a sve to tako brzo rekao da ostavlja utisak da su bili u frci za placanje reklame pa moralo sve da stane u tih par sekundi.Nemaju ljudi para sta ce.Teska sirotinja taj DS jedva kraj sa krajem spajaju.Boli nas k_urac.Taj DS sto zna da obecava to niko tako ne moze ali nas narod ima za takvve poslovicu:OBECANJE LUDOM RADOVANJE. To je DS.

A sta reci za onog kilavog Kostunicu i seljobera Velju. To je tek ekipa.Ne ispustaju Kosovo iz usta.
Mada gledao kad su u Krusevcu miting imali i neka da kazem matorka (ima oko 4 banke) sedi u prvom redu.Ne znam joj ime.Onako prekrstila noge.Dobre noge zena ima.To je jedino sto dobro imaju u toj koaliciji..noge od te zene.Mora se priznati.

A tek ovi urbani LDP-ovci.Koja je to smejurija.Kao uuu-jeaaa mi smo urba.Kao da se gomila klinaca iz srednje skole okupila i napravila stranku.A na celu iste mafijas najobicniji koji prosipa neke price o moralu koje tako smesno zvuce kada ih on izgovara ( mada dosta toga sto kaze je tacno) kao kad bi al kapone pricao da nije lepo krasti ili hitler da je rat los ....Ne mogu da zamislim da recimo ona degenerusa Srbljanovicka bude gradonacelnica BGD-a.Mada bilo bi zanimljivo ako nista drugo promatrati je u akciji.Bilo bi dosta materijala za smejanje tu.

A onaj Toma vidim covek posetio nekog tamo u Subotici seo u traktor i ore.J_ebe se njemu.Ore covek kao.Kako onom domacinu nije palo na pamet da mu uvali motiku pa da mu Toma kad je vec u naletu malo ishtija bashticu.

A drug Mrka i dalje place za Slobom.Kad ce da umre i on vec jednom pa da ga pokopamo ispod Slobinih nogu.

Добра ти анализа Торе, баш сам се слатко насмејала...:lol:
 
I jeste smešno, vrlo smešno, i to zato što ste vi radikali sami sebi najbolja anti-reklama. Što bi rekao Tirnanić, da ne budem neskromna pa da citiram sebe:- vas radikale samo treba pustiti da pričate i već to će biti dovoljno da vam građani nikada ne dopuste da vladate :mrgreen:
 
I jeste smešno, vrlo smešno, i to zato što ste vi radikali sami sebi najbolja anti-reklama. Što bi rekao Tirnanić, da ne budem neskromna pa da citiram sebe:- vas radikale samo treba pustiti da pričate i već to će biti dovoljno da vam građani nikada ne dopuste da vladate :mrgreen:

taj fazon?e pa vas je narod pustio da vladate i gledaj sta ste uradili...unistili zemlju zivi se gore nego pod slobom, kao mozes da ides po evropi, svetu...SA CIME OD KOJIH PARA, alo ljudi nemojmo se vise obmanjivati tadic, dinkic, canak, ceda, djelic su ojadili ovu ojadjenu zemlju a sad oce jos, e pa ne moze i to cemo videti 11.05
 
Dojučerašnji koalicioni partneri liče na primitivne supružnike posle razvoda koji se takmiče ko će koga više da okleveće i omalovaži. Utisak je ružan i čini da se moralnim ljudima još više ogade izbori, a to vodi ka tome da najgorima ostavljate da se bave politikom - komentariše Žarko Trebješanin, profesor psihologije, razmenu uvreda i optužbi kojima su počele kampanje Demokratske stranke i Demokratske stranke Srbije.
---------------------------------------------------------

Doduse iz Blica ali vredi paznje.. http://www.blic.co.yu/politika.php?id=37829
 
Evo konacno uputstvo za glasanje :)
Zarkovic, kolumnista presa

- ako se stidite saradnje s Hagom, glasajte za radikale;
- ako se stidite Guče, zaokružite LDP;
- ako se stidite Evropske unije, glasajte za DSS-NS;
- ako se stidite Rusije i rusofila, glasajte za koaliciju oko DS-a;
- ako biste radije da vama ukinu vize nego Haradinaju da ukinu slobodu, opet glasajte za LDP;
- ako mislite da su neredi u Mitrovici organizovani iz Beograda, zaokružite DS;
- ako ne menjate kanal kada vidite Slobodana Samardžića, opredelite se za DSS-NS;

i tako je dao jedno dvadesetak lakih premisa i zakljucak se sam namece, jedino Risticevic :)


http://stranke.net/index.php?option=com_content&task=view&id=367&Itemid=1
 

Back
Top