Izbor za najveceg namcora na forumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mortishaaa:
Mike girl:
mortishaaa:
i da.. pod tim "one" nisam nista lose mislila! :wink:
Slusaj...Znam da ne volis LP,i mozda time ipak lose mislis o meni i jos LP fanovima,ili mislis lose zato sto sam te nekom prilikom vredjala?Ili zato sto ne volim Keepera?U svakom slucaju...ja te ne poznajem licno i time nemam neku nameru da te vredjam,prozivam i da se svadjamo.Meni je jedino glupo kad je neki lik potpuno pun negativnosti,zelje za raspravom,ili vredja mene-kao fana Linkin Parka.Taj koji ne voli LP ne mora da stalno spusta i meni i drugima koji me podrzavaju.Kako kazu...TOLERANCIJA!!!!!!!
ejjjjjjjj.. sta ti je.. :? ko je reko da ja mrzim LP fanove.. ja mrzim :roll: hm.. ne volim LP.. ne mrzim vas.. :lol: ja tebe ne prozivam, niti vredjam.. ako nisi primetila gore sam napisala NISAM NISTA LOSE MISLILA!!!!! 8)
POZ
Samo neka budu cool odnosi!
 
neven:
mortishaaa:
emy_331:
e pa onda mortishaa,super!Mislim ja takodje nisam neki veliki ljubitelj LP,ali ne delim ljude po tome sta slusaju vec po onome sto pricaju!
pa tako je :wink:
8)

jedino hopere ne gotivim.. c c c.. :lol: :lol: ali ostalo :D
cekaj jel ti mislis na hip hop e to i meni ide na zivce...
ALO bre ljudi sta ste se sada NAVRZLI na HIP-HOP :?: NIJE vazno sta neko slusa, vazno je kakav je u DUSI!Evo npr. JA sam HIP-HOP-erke,a najbolja drugarica mi je devojcica koja uopste NE GOTIVI hip-hop!
 
HIPY:
neven:
mortishaaa:
emy_331:
e pa onda mortishaa,super!Mislim ja takodje nisam neki veliki ljubitelj LP,ali ne delim ljude po tome sta slusaju vec po onome sto pricaju!
pa tako je :wink:
8)

jedino hip hop ne gotivim.. c c c.. :lol: :lol: ali ostalo :D
cekaj jel ti mislis na hip hop e to i meni ide na zivce...
ALO bre ljudi sta ste se sada NAVRZLI na HIP-HOP :?: NIJE vazno sta neko slusa, vazno je kakav je u DUSI!Evo npr. JA sam HIP-HOP-erke,a najbolja drugarica mi je devojcica koja uopste NE GOTIVI hip-hop!
pa mi ne kazemo da nas nerviraju hip hoperi(barem ne svi) vec da nevolimo hip hop i to je nase misljenje.
 
HIPY:
neven:
mortishaaa:
emy_331:
e pa onda mortishaa,super!Mislim ja takodje nisam neki veliki ljubitelj LP,ali ne delim ljude po tome sta slusaju vec po onome sto pricaju!
pa tako je :wink:
8)

jedino hopere ne gotivim.. c c c.. :lol: :lol: ali ostalo :D
cekaj jel ti mislis na hip hop e to i meni ide na zivce...
ALO bre ljudi sta ste se sada NAVRZLI na HIP-HOP :?: NIJE vazno sta neko slusa, vazno je kakav je u DUSI!Evo npr. JA sam HIP-HOP-erke,a najbolja drugarica mi je devojcica koja uopste NE GOTIVI hip-hop!
pazi.. po meni je vecina (pazi vecina, ne kazem da su svi) hopera napaljneni, nadraki.. misle da su ko zna sta.. pa ih zato ne gotivim :wink:
 
ona swatka mawa maja..

Ne mozes joj nista rec,a da prihvati normalno,jako prgava...Ne znam kolko sam se puta svadjala s njom

A s tobom nisam bas dugo,Overkill...:p

Electra nije mrgud,vec je zrelija od 80% na ovom pdf,nije zato kriva...

Ja se samo svadjam kada je muzika u pitanju i kada se neko ponasa ko ne ovejana seljacina!! Nemam nista protiv tebe!!:mrgreen:

Anarho_sistem da dodam!!:lol:
 
Zato i Wikipedia sluzi....I da ono sto ste raspravljali o LP-u...Ja sam OGROMAN fan,volim sve u vezi njih...Ako neko njih ponizava,nije nista drugo,vec mu je samo krivo sto ON nije postigao toliki uspeh kao oni...Evo naprimer,ja ne volim muziku Rihanne...Ali ako ja kazem da je ona namcor,znacice da sam ja namcor,posto je ona 100x Uspesnija od mene...A kada neko ponizava MENE jer volim Linkin Park...Onda stvarno neznam sta da kazem...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top