Šta znače naši pseudonimi na forumu?

Urwald (prašuma na nemačkom ili se može prevesti kao stara šuma)
Ovaj nick koristim i na jednom drugom kinky sajtu, što se izbora tiče tamo sam hteo da izaberem Schwarzwald (kao crna/mračna šuma, ali je bilo zauzeto) jer je mesto gde sam rođen/živeo bilo vuko'ebina tj. okruženo ogromnom šumom u kojoj sam provodio vreme, za nemački jezik sam se odlučio jer mi sve na nemačkom deluje perverzno :flert:
 
Urwald (prašuma na nemačkom ili se može prevesti kao stara šuma)
Ovaj nick koristim i na jednom drugom kinky sajtu, što se izbora tiče tamo sam hteo da izaberem Schwarzwald (kao crna/mračna šuma, ali je bilo zauzeto) jer je mesto gde sam rođen/živeo bilo vuko'ebina tj. okruženo ogromnom šumom u kojoj sam provodio vreme, za nemački jezik sam se odlučio jer mi sve na nemačkom deluje perverzno :flert:
Du Lügner, sag doch mal, worum es hier geht. Du willst nur jemanden hier ausficken 😁
 
Već duže vreme razmišljam o ovoj temi, i nikako da je otvorim. Sada je otvaram, inspirisana pisanjem na jednoj drugoj temi.

Zašto smo na forumu izabrali ove pseudonime -nikove? Da li oni imaju neko značenje za nas?

Kao autor teme da počnem: Nadimak, nick Sonatica 72 nastao je davne 2004.godine. Bio je to moj prvi pseudonim na blogu koji više ne postoji.

Ko je Sonatica72? Sonatica... Te 2004.godine bila sam u jednoj toksičnoj vezi, ali na početku veze je bilo sve u redu.

Oboje volimo klasičnu muziku, on mnogo više od mene. Jedno veče smo slušali "Mesečevu Sonatu"...tada mi je rekao "Ti si moja Sonatica ".

Od tada koristim "Sonaticu" kao nick na ovom i na još jednom forumu na kome uopšte ne pišem..

Broj 72 znači da sam rođena 1972.godine.

A što se tiče te ljubavi, bila je burna i toksična i srećna sam što nije duže trajala.


A sada ste vi na redu 😊
Већ је била слична тема.
Мими је мој надимак како ме људи углавном зову,а 95 значи да сам 1995.годиште.
 
Већ је била слична тема.
Мими је мој надимак како ме људи углавном зову,а 95 значи да сам 1995.годиште.
Еее, ево још један креативан и маштовит, нисам само ја :rotf:
 
na grebalicama ništa ne dobijem, a uvek se nadam pa ih iznova kupujem....pa u skladu sa tim 'je....dok je ovaca bice i vune'
:ovca:

Ali Shaun ... jesi gledao crtane s njim?

Shaun je da otkines od smeha! Kad sam gledao prvi sa njim - ceo crtani je samo akcija, nema teksta nigde, samo muzika - nekoliko puta sam hteo da se rastanaem sa svojom dusom.
 
P.S. Bila je slična tema
Да, била је слична тема па сам тамо био писао.

Регистровао сам се 1. јула па је испало да сам по томе и добио име. У старолатинској форми. Креативно или не али тако је. :D
 
Već duže vreme razmišljam o ovoj temi, i nikako da je otvorim. Sada je otvaram, inspirisana pisanjem na jednoj drugoj temi.

Zašto smo na forumu izabrali ove pseudonime -nikove? Da li oni imaju neko značenje za nas?

Kao autor teme da počnem: Nadimak, nick Sonatica 72 nastao je davne 2004.godine. Bio je to moj prvi pseudonim na blogu koji više ne postoji.

Ko je Sonatica72? Sonatica... Te 2004.godine bila sam u jednoj toksičnoj vezi, ali na početku veze je bilo sve u redu.

Oboje volimo klasičnu muziku, on mnogo više od mene. Jedno veče smo slušali "Mesečevu Sonatu"...tada mi je rekao "Ti si moja Sonatica ".

Od tada koristim "Sonaticu" kao nick na ovom i na još jednom forumu na kome uopšte ne pišem..

Broj 72 znači da sam rođena 1972.godine.

A što se tiče te ljubavi, bila je burna i toksična i srećna sam što nije duže trajala.


A sada ste vi na redu 😊
Немам псеудоним, зовем се Владан. Леп поздрав свима.
 

Back
Top