Šta znače naši pseudonimi na forumu?

Ma je li moguče da Krstarica nije imala ovakvu temu ?

Volim ovakve teme, mada bih voleo da živopišete i svoje bivše pseudonime :) .
---------------------------------------------
Moj prvi nik je bio Kaliopa,.. po najboljoj muškatli koja je te godine stigla u Srbiju ( 2003. g. - doneo sam je iz Mađarske ). To je bilo na Klasteru za profi cvećare - "Šumadijski cvet" se zvao forum,... *Kaliopa je Zevsova miljenica - najomiljenija ćerka, boginja plesa poezije i muzike,..

na "Svetu biljaka" mi je dozvoljeno da imam dva nika: LOLAplastenici ( moji plastenici su se nalazili u ulici Ive LOLE Ribara, pa su mušterije tako prozvale i plastenike ).
Drugi nik na istom forumu mi je (bio) Nabuko (donosor = kralj) jer sam hteo da pravim "Viseće vrtove" kao u Babilonu ( pomenuti u Bibliji kao Eden - raj ).
Onda smo nas četvoro napravili svoj forum Baštovanstvo, gde sam opet imao dva nika: Lola i Dragan (pravo ime - kršteno :) ) .

Nakon toga pravim svoj forum "Plantarum" sa ista dva nika . Taj forum sam ugasio kada sam prestao da proizvodim biljke - bio je namenjen kao podrška mojim mušterijama.

Na Putovanjima-info sam "Lunjo" ., na moru volim da lunjam,.. a i zbog Maze :).

Plant sam prvi put uzeo na Krstarici, po Plant.arum-u, da ne bih objašnjavao vatermark na nekim fotografijama.
Jednmo davno, jedan moj prijatelj, bloger @zxy imao je sličnu temu.
https://forum.krstarica.com/threads/nikovi-nasi-dvojnici.877779/page-2#posts
 

Back
Top