Izbor za najveceg namcora na forumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Keeper:
Mike girl:
Keeper:
Mike girl:
NAPRED ALEXANDRA,POZDRAV EMY I SASHI,napred fizio,nevene,i vukodlak,mislim,zna se na koga mislim.I LP fan I SVI KOJI ME PODRZAVAJU!

ovo je kao politichka kampanja kod nas. NAPRED SAMO ONI KOJI MENE VOLE ....... :roll: :P
Pa normalno,hoces reci PODRZAVAJU.Mislim,nisi ni ti toliko glup ,pa da pises NAPRED MIKE GIRL!!!!!!!

nisam CAK NI JA tolko glup ? ..... c c c c
:lol: :lol: :lol:
imam osecaj da ce me pre zavoleti svi reperi ovog sveta, pre nego ovi petnaestogodishnjaci ......c c c c ....... heh :roll:
pa ja ti predlazem da nam jos koji put kazes da smo "pubertetlije" i da smo smorni pa cemo te onako bas zavoleti.
 
Keeper:
neven:
cika keeperu slusacu ja starije kada zalutam u neku sobu posvecenu njima.razumeo sam ja odlicno sve ono sto si blebetao na cele dve strane i nisam debil da sam razumeo tek sashin pristup.vidim da si se smirio...izgleda da je onaj na pocetku bio upravu.nego ti si retko kad upravu pa evo nisi ni sad...

joj, dete, smorio si me ko i onaj put ...... c c c .... ma siguran sam ja da si ti razumeo (sebe) i da volish da slushash [size=9]ono sto ti se svodja[/size]

eh ..... ma znam ja da nikad nisam u pravu. al jako se trudim :P :P :P
eto opet kazes da smaram ako nisi hteo ovakva objasnjenja nisi ni trebao na pocetku da vredjas...
 
neven:
Keeper:
Mike girl:
Keeper:
Mike girl:
NAPRED ALEXANDRA,POZDRAV EMY I SASHI,napred fizio,nevene,i vukodlak,mislim,zna se na koga mislim.I LP fan I SVI KOJI ME PODRZAVAJU!

ovo je kao politichka kampanja kod nas. NAPRED SAMO ONI KOJI MENE VOLE ....... :roll: :P
Pa normalno,hoces reci PODRZAVAJU.Mislim,nisi ni ti toliko glup ,pa da pises NAPRED MIKE GIRL!!!!!!!

nisam CAK NI JA tolko glup ? ..... c c c c
:lol: :lol: :lol:
imam osecaj da ce me pre zavoleti svi reperi ovog sveta, pre nego ovi petnaestogodishnjaci ......c c c c ....... heh :roll:
pa ja ti predlazem da nam jos koji put kazes da smo "pubertetlije" i da smo smorni pa cemo te onako bas zavoleti.

heheheh. ma vazi.
od sad ste svi za mene intelektualci, prepuni zanimljivosti sa svim svojim razmisljanjima u vezi ..... ne ne, necu sad da pricham, odlepice svi na mene :lol: :lol: :lol: dosta mi je vas nekoliko na grbachi, starachka ledja ipak ne mogu toliko .......

eeeeeeeeh, da sam mladji ...... c c c c
 
Keeper:
e, idem ja, nevene, cvetku moj maleni, uzmi koju knjigu da se obrazujesh mesto sto visis na netu, a usput i ponovi matematiku da sledeci put znas da izracunas ko koliko ima godina :P
da,da kad me ti posavetujes nema tu vrdanja evo odmah pravac pisaci sto...uh ustvari nemogu moram do skole za talente a onda da skoknem do skole da pokupim moju diplomu...(ne volim da se hvalim ali kad moram...smatra me za nekog...).
 
Emy, imas moju pohvalu za odlicno pitanje! Bas je zabavno gledati vase komentare ko je cool, ko je bezveze... Ovako, ja ne znam bas najbolje pa bih radije rekla ko je po meni ok. Ti, Mikegirl, neven, odredjeni likovi kojima sam na zalost zaboravila imena, oni sto su u pozitivnom smislu pisali o Lp (ne svi)...
Izvinjavam se onima koje sam zaboravila
 
Chestergirl:
Emy, imas moju pohvalu za odlicno pitanje! Bas je zabavno gledati vase komentare ko je cool, ko je bezveze... Ovako, ja ne znam bas najbolje pa bih radije rekla ko je po meni ok. Ti, Mikegirl, neven, odredjeni likovi kojima sam na zalost zaboravila imena, oni sto su u pozitivnom smislu pisali o Lp (ne svi)...
Izvinjavam se onima koje sam zaboravila
POZDRAV.Mislim LP #fan - promenila si ime?
 
Mike girl:
Chestergirl:
Emy, imas moju pohvalu za odlicno pitanje! Bas je zabavno gledati vase komentare ko je cool, ko je bezveze... Ovako, ja ne znam bas najbolje pa bih radije rekla ko je po meni ok. Ti, Mikegirl, neven, odredjeni likovi kojima sam na zalost zaboravila imena, oni sto su u pozitivnom smislu pisali o Lp (ne svi)...
Izvinjavam se onima koje sam zaboravila
POZDRAV.Mislim LP #fan - promenila si ime?

Da promenila sam. Je li ti se svidja?
Odgovorila sam i na tvoju temu!!!! :P
 
Chestergirl:
Mike girl:
Chestergirl:
Emy, imas moju pohvalu za odlicno pitanje! Bas je zabavno gledati vase komentare ko je cool, ko je bezveze... Ovako, ja ne znam bas najbolje pa bih radije rekla ko je po meni ok. Ti, Mikegirl, neven, odredjeni likovi kojima sam na zalost zaboravila imena, oni sto su u pozitivnom smislu pisali o Lp (ne svi)...
Izvinjavam se onima koje sam zaboravila
POZDRAV.Mislim LP #fan - promenila si ime?

Da promenila sam. Je li ti se svidja?
Odgovorila sam i na tvoju temu!!!! :P
Videla sam.Cool ti je nov naziv.Ja sam ti odgovorila na forumu MUZIKA.Predjimo na pitanja KOLIKO SE POZNAJEMO NA F...od nevena,a i na mom pitanju ovde mi daj neki savet za moju zaljubljenost prema MIKE-u!
 
Mike girl:
neven:
Mike girl:
Alexandra9:
Ne obracajte paznju na vredjanja od strane gostiju... Da imaju i malo hrabrosti oni bi vredjali sa svojim pravim nick- om...
Potpuno te podrzavam.A osobe koje bi vredjala i govorila da su najsmorniji i najgori i najdosadniji likovi na forumu,mislim da su i same svesne toga.Jedini je problem sto oni smatraju da je to strava i da na taj nacin ispadaju face u svojim glavama i mozgovima jos nekih takvih pacenika.TRULO ZAR NE!Ja cu ovde navesti samo normalne osobe koje ja podrzavam:NAPRED ALEXANDRA,POZDRAV EMY I SASHI,napred fizio,nevene,i vukodlak,mislim,zna se na koga mislim.I LP fan I SVI KOJI ME PODRZAVAJU!
o pa hvala.da bas si izvadila sve normalne samo sto bih ja dodao jos tebe i naravno bliznakinju.
Pa dobro,ako je bliznakinja cool lik,a ja smatram da jeste-voli LP,onda NAPRED I ONA!
:oops: :oops: hvala,hvala :oops:
 
JaH_G|rL:
Ljudi...aj ne skrecite sa teme...pogotovu Keeper i neven koji se neprestano prepucavaju....!

evo ja necu vise ! :idea: :roll:
kontam da mi ne vredi ... c c c c c ... a sve to radim jer ne volim razmazenu decu i nasmrdim ih na kilometar al' ne bih da sam od sebe napravim kompleksasha zato ostavljam nevena na miru.

uzgred, vracam se na temu, mene niko ne nervira i ovde nemam nikakav poseban odnos prema ljudima, mozda zato sto ste svi tako cool i "opusteni", neskloni zrelim raspravama. ovo nije tovarenje, trpanje i ruganje, ovo ozbiljno govorim ...
ko hoce da misli nek misli ......
 
Keeper:
JaH_G|rL:
Ljudi...aj ne skrecite sa teme...pogotovu Keeper i neven koji se neprestano prepucavaju....!

evo ja necu vise ! :idea: :roll:
kontam da mi ne vredi ... c c c c c ... a sve to radim jer ne volim razmazenu decu i nasmrdim ih na kilometar al' ne bih da sam od sebe napravim kompleksasha zato ostavljam nevena na miru.

uzgred, vracam se na temu, mene niko ne nervira i ovde nemam nikakav poseban odnos prema ljudima, mozda zato sto ste svi tako cool i "opusteni", neskloni zrelim raspravama. ovo nije tovarenje, trpanje i ruganje, ovo ozbiljno govorim ...
ko hoce da misli nek misli ......
:? :? :? hm "zrele" rasprave...na koga li me to asocira.a tek razmazena deca da da definitivno je keeper sinonim takvih zrelih rasprava.
 
JOXY:
Anonymous:
JOVANA77 I JOXI!!!!

Sto ja? :cry:
Btw.Pise se JOXY sa Y,a ne sa I
Priznajem da sam namcor na forumu,ali privatno ovako nisam,to ja svoje frustracije i tako to ponekad istresem ovde,mozda sam malo negativna,ali nista licno nemam protiv nikoga. :) Promenicu se
Pozdrav svima.
ma ne joxy fina si ti samo malo manje stavljaj one evil maske i sve je ok :wink:
 
Courtney:
A mene niko da pomene! Pa sad sam se uvredila :cry: :cry: :cry: :evil: :lol: :lol: :lol: Ovako: jos jednom neka mi neko prozove Keepera ili mortishu i bice
spear.gif
Keeper je jedan divan decko,jako,jako pametan,decko koji zna sta hoce,koji ima stav. Mortisha je najludja osoba koju poznajem i ako vam je ona namcor :shock: :shock: :shock: vi majke mi niste cisti 8)


Zakljucak:Courtney za predsednika :D
c c c.. sta bi mi bez nase Milice.. :lol: :lol:

e da je svet pun Milica :wink:
 
Mike girl:
Alexandra9:
Ne obracajte paznju na vredjanja od strane gostiju... Da imaju i malo hrabrosti oni bi vredjali sa svojim pravim nick- om...
Potpuno te podrzavam.A osobe koje bi vredjala i govorila da su najsmorniji i najgori i najdosadniji likovi na forumu,mislim da su i same svesne toga.Jedini je problem sto oni smatraju da je to strava i da na taj nacin ispadaju face u svojim glavama i mozgovima jos nekih takvih pacenika.TRULO ZAR NE!Ja cu ovde navesti samo normalne osobe koje ja podrzavam:NAPRED ALEXANDRA,POZDRAV EMY I SASHI,napred fizio,nevene,i vukodlak,mislim,zna se na koga mislim.I LP fan I SVI KOJI ME PODRZAVAJU!
c c c.. :lol: :lol: po cemu vi odredjujete da li vam se neko svidja ili ne.. c c c.. :lol: :lol: po bendu.. znaci ako ne voli LP, nema pojma.. i naravno nekoga gotivite samo ako taj neko gotivi vas.. :lol: :lol: :lol: :lol:
ovde je stvarno smesno.. :wink:
 
Chestergirl:
Emy, imas moju pohvalu za odlicno pitanje! Bas je zabavno gledati vase komentare ko je cool, ko je bezveze... Ovako, ja ne znam bas najbolje pa bih radije rekla ko je po meni ok. Ti, Mikegirl, neven, odredjeni likovi kojima sam na zalost zaboravila imena, oni sto su u pozitivnom smislu pisali o Lp (ne svi)...
Izvinjavam se onima koje sam zaboravila
c c c.. ovo je jos bolje.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hehe..
a sto je zanimljivo citati ko je "cool" ko nije..!! :!: svasta cu jos cuti!!
i da naravno zakljucak: svi koji ne vole LP, su ne "cool" 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top