Ispovest telohranitelja: Ceda Jovanovic je narkomancina!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Као прво, спусти тон, можеш да банујеш ако ти је воља али немој да ми се културишка дерњаш, као што рекох- Лала си и нема ти помоћи. Не разумеш ти то, то је твој проблем, мислиш да постоји само оно што видиш па ако ниси видео људе који га чувај онда га нико ни не чува. Што ниси пробао нагло да му приђеш, без чекића, него само онако, да га загрлиш од среће? Тек да провериш да ли га чувају.
Чеду у овом моменту боље чува српска полиција од било кога јер им треба жив, мртвог тешко могу да га ухапсе.
 
Ja da spustim ton? Koji ton? Ovaj kojim sam reagovao na tvoje komentare 146 i 149? Kakvo ludilo glumiš? Čime si isprovociran? Teška noć? Leči svoje komplekse dalje od mene.

Dalje imam fotogrefije gde mu prilaze ljudi i pričaju sa njim. Hoćeš sliku?
hpim0696ac8.th.jpg
Ima i snimaka.
 
pravi opis narkomana :D:D:D
jes vido ti nekad narkomana ili si ga video samo u brosurama SRS?

Одмах ти Срс. Ти кад си за Чеду наркомана. Ти си и за лажи о Сребреници, и за усраше кад су хтели у Олуји да истребе све Крајишке Србе.

jbga, sta da ti kazem.....u pravnim drzavama se ljudi ne ubijaju.....

Ко да је нека велика разлика осудити на смрт за издају или стрпнути га у ћелију до смрти.
 
Видиш, на моје очи су Чеда и његови репетирали оружије пре изласка на улицу, немој да ми причаш приче кад ти је најозбиљније задужење да чуваш форум од псовки. А као што рекох, српска полиција га чува к'о зеницу ока.
А и сам твој одговор на мој последњи коментар јасно говори да Јомини није ник особе већ ник радног места, Лала од пре две године би одреаговао изразито другачије. Нема везе, то онако уз пут, ***** Чеду, он ме ионако није интересовао.
 
Ja da spustim ton? Koji ton? Ovaj kojim sam reagovao na tvoje komentare 146 i 149? Kakvo ludilo glumiš? Čime si isprovociran? Teška noć? Leči svoje komplekse dalje od mene.

Dalje imam fotogrefije gde mu prilaze ljudi i pričaju sa njim. Hoćeš sliku?
hpim0696ac8.th.jpg
Ima i snimaka.

Oвa слика је доказ теби да је он добар грађанин Србије :lol:. Јел си гледао његов интервју на усрашкој тв, кад подржа усраше у усрашкој пропаганди против Крајишких Срба? И јел си слушао или прочитао његов говор о Сребреници како је игнорисао Српске жртве и само држао пропагандни потурички говор, коме би силајџић (десна рука изетбеговића) се поносио.
 
Oвa слика је доказ теби да је он добар грађанин Србије :lol:. Јел си гледао његов интервју на усрашкој тв, кад подржа усраше у усрашкој пропаганди против Крајишких Срба? И јел си слушао или прочитао његов говор о Сребреници како је игнорисао Српске жртве и само држао пропагандни потурички говор, коме би силајџић (десна рука изетбеговића) се поносио.

Nije dokaz da je ovakav il onakav građanin, naravno. Ja sam sve ovo pisao da ukažem da nije čuvan kao ne znam ko. Naravno da ima obezbeđenje, ali svaki fizički kontakt je (tada) bio moguć sa njim, Dulićkom, Čankom i ostalima.

Dakle, osporavao sam nivo obezbeđenja koje je Jerry naglasio onim komentarom.
 
Што се мене тиче ништа није ни започето а и немам подвојену личност па не би могли да се интезивно дружимо, троје је гужва.
Лаку ноћ, одо' да спавам, ваља се ујутру грудвати.

Laku noć.
A kad ustaneš, prvo napravi Sneška, napiši mu na čelu ''Čeda'' i polupaj ga.
I tek onda na Forum.

Pozzz
 
Ja da spustim ton? Koji ton? Ovaj kojim sam reagovao na tvoje komentare 146 i 149? Kakvo ludilo glumiš? Čime si isprovociran? Teška noć? Leči svoje komplekse dalje od mene.

Dalje imam fotogrefije gde mu prilaze ljudi i pričaju sa njim. Hoćeš sliku?
hpim0696ac8.th.jpg
Ima i snimaka.
Pa bre ti od toliko Novosadjanki nasao da slikas bas Cedu kako se setka ulicom :D

Aj ako naletis i na Canka ovih dana, uslikaj ga da vidimo dal je promenio onu crnu kosulju ili ide takav i po gradu...
 
Pa bre ti od toliko Novosadjanki nasao da slikas bas Cedu kako se setka ulicom :D

Aj ako naletis i na Canka ovih dana, uslikaj ga da vidimo dal je promenio onu crnu kosulju ili ide takav i po gradu...

I njega sam sreo prošle nedelje na pumpi, zamalo se sudarih s njim. On i neka žena kolima došli da sipaju goriva i teraju dalje. Ali opet, možda su u žbunju bili neki sokolovi, orlovi i kojekakve druge naoružane zverke. :D
 
Nisam slušao, nisam gledao.
Nekolicina vas mi je unela neku odbojnost prema celoj situaciji o Srebrenici. A i o ovoj državi.

A sumnjao sam da je to moguće.

Ниси гледао нити слушао а било на овом форуму. Ма хајде. Јели јел би могао да погледаш у очу Српским мајкама из Српских села око Сребренице којима су деца заклана од насера? Како то да ви који сте за Чеду њему одобравате да пљује на Српске жртве и на Србе који су голготе рата преживели? Како можете да говорите о финим манирима и цивилизацијском понашању, кад вам идоли пропагирају изетбеговићеву и усрашку политику истребљења Срба?
 
I njega sam sreo prošle nedelje na pumpi, zamalo se sudarih s njim. On i neka žena kolima došli da sipaju goriva i teraju dalje. Ali opet, možda su u žbunju bili neki sokolovi, orlovi i kojekakve druge naoružane zverke. :D

Ниси га питао како је могао да изјави лаж да Србија никад није била самостална држава.
 
Као прво, спусти тон, можеш да банујеш ако ти је воља али немој да ми се културишка дерњаш, као што рекох- Лала си и нема ти помоћи. Не разумеш ти то, то је твој проблем, мислиш да постоји само оно што видиш па ако ниси видео људе који га чувај онда га нико ни не чува. Што ниси пробао нагло да му приђеш, без чекића, него само онако, да га загрлиш од среће? Тек да провериш да ли га чувају.
Чеду у овом моменту боље чува српска полиција од било кога јер им треба жив, мртвог тешко могу да га ухапсе.
Apsolutno tačno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top