Ispovest telohranitelja: Ceda Jovanovic je narkomancina!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-15-12-2007/gazda-ceda

A ova dva, naizgled inteligentna momka, su ti policajci??? Izvinjavam se, mrzi me da se vraćam na početak.

I daju izjavu, zamislimo kome: Kuriru????

Neverovatan splet okolnosti. Pa njih dvojca izgledaju kao Arkanovi "Tigrovi" iz najboljih dana.

Strašno, da strašnije ne može biti.

I baš su se setili da daju izjavu sad, uoči izbora.

Opet čudna slučajnost.

Prilično mi se gadi cela ova priča.

Moжда су се вешто прерушили у криминалце. Сигурно су на тајном задатку.
 
Čuvajte se onih kojima su izgovori jedini argumenti.
U stanju su da pred kamerama kažu da nikog nit su branili niti povredili...

Аха. Значи кад ти дођу и кажу да има само једно решење, и то називају преговорима. Онда то и јесу теби преговори. Пошто су еу и америка назвали уцене за преговоре.
 
Чеду у овом моменту боље чува српска полиција од било кога јер им треба жив, мртвог тешко могу да га ухапсе.

Policija je već shvatila da ne može da ga uhapsi, sad ostaje da vidimo da li će doneti istu odluku kao kad je shvatila da ne može Đinđića da se reši. Onda će mu dobro doći i obezbeđenje, mada ne mora da znači.
 
Policija je već shvatila da ne može da ga uhapsi, sad ostaje da vidimo da li će doneti istu odluku kao kad je shvatila da ne može Đinđića da se reši. Onda će mu dobro doći i obezbeđenje, mada ne mora da znači.

Полиција је смејурија. Већина полиције су корумпиране ***** којима је у интересу новац и дрога, као ћинђи и чеди. Исти су само другачије упаковани. Да је Србија правна држава чеда и чанак би били на доживотну робију.
 
Као прво, спусти тон, можеш да банујеш ако ти је воља али немој да ми се културишка дерњаш, као што рекох- Лала си и нема ти помоћи. Не разумеш ти то, то је твој проблем, мислиш да постоји само оно што видиш па ако ниси видео људе који га чувај онда га нико ни не чува. Што ниси пробао нагло да му приђеш, без чекића, него само онако, да га загрлиш од среће? Тек да провериш да ли га чувају.
Чеду у овом моменту боље чува српска полиција од било кога јер им треба жив, мртвог тешко могу да га ухапсе.

Video Leka šta se sprema još davno i pametno digao sidro sa broda koji tone.
 
А и сам твој одговор на мој последњи коментар јасно говори да Јомини није ник особе већ ник радног места, Лала од пре две године би одреаговао изразито другачије. .

Sad da li će ovo da razumeju brate ne znam... :lol::lol::lol:
 
A gde je to pisalo...u Kuriru ili Presu ili si čuo na pijaci? :lol:
Ova tema je krenula s Kurirovim izmišljotinama, šta sad hoćeš?


Ustvari nema ni potrebe da je dobrovoljno daje kad se bolje razmisli, kad ga budu ćorkirali uzeće mu bez da ga pitaju.
Znači, ti bi da izbegneš opšte testiranje? Teško, Čedu ćorkirate već više od godinu dana, niste primetili da postejete s tim smešni? I onaj Terzić pušten, čujem i tabak presavio, tražiće odštetu. Pileći mozgovi su valjda mislili da će on u istrazi reći nešto kao Čeda, Batić ili neko treći mi naredio...
 
Terzić je sve priznao kolega i šta su ga pitali a i šta nisu. A tabak presavija kobajagi da se vlasi ne sete.
Ne lupaj, sve vreme je ćutao. Da je išta rekao, onda bi optužio i sebe.
Uzgred ovde nema izmišljotine, imaju imena i prezimena ljudi koji su mu bili bodygardovi. I slika bato. i imena i prezimena. I dešavanja. I svedoci. A što se tiče kafana :) da ideš u Daku i na ona mesta znao bi da je sve kako kažu.
I ja sam video Čedu na ulici ovako, nisam se setio da ga slikam, evo Jomiini jeste, kako bi bilo da se maneš izmišljotina?
 
Uzgred ovde nema izmišljotine, imaju imena i prezimena ljudi koji su mu bili bodygardovi. I slika bato. i imena i prezimena. I dešavanja. I svedoci. A što se tiče kafana :) da ideš u Daku i na ona mesta znao bi da je sve kako kažu.

E al' ti je dokaz!!:confused: Ide u Daku - u 'aps s njim, momentalno.

Dajte ljudi, pa mlataraju tim dokazima već toliko dugo, pa zašto ga jednostavno ne uhapse? Za sva ta dela koja mu pripisuju ne bi mogao da se pozove ni na poslanički imunitet.

Šta je to što ih sprečava da ga uhapse.

Ja bih prva pozdravila njegovo hapšenje uz prave dokaze.

Stvarno, to je neozbiljno, to je samo dokaz do kog nivoa je došla politička borba u Srbiji.

Pretnje, ogovaranja, ucene, maltretiranja, pa stvarno, da li je ovo više normalno.

A nama sve gore i gore, a Miškoviću sve bolje i bolje.

A onda za sve kriv, zamisli ko - Čeda.

Stvarno idiotluk na koji samo radikali padaju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top