Ispovest telohranitelja: Ceda Jovanovic je narkomancina!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa uvek je na boljem glasu onaj sto izgubi borbu, nego onaj sto se preda pre bitke. Takve obicno zovu p|ck|cama ;) :P

jeste...evo knez lazar nam je toliko dobra ucinio jer je zahvaljujuci njemu izginulo sve musko u srbiji a ono sto je ostalo je prokleo :shock:

hvala ti ali meni danas niko ne treba da me kune ako ne odem na kosovo pre cu se izjasniti kao eskim na sledecem popisu stanovnistva i dovidjenja :roll:
 
Pa uvek je na boljem glasu onaj sto izgubi borbu, nego onaj sto se preda pre bitke. Takve obicno zovu p|ck|cama ;) :P


Jedan mudri covek je pre dosta godina rekao da "pobednici pobedjuju pre noego sto udju u bitku, a gubitnici prvo udju u bitku pa tek posle pokusavaju da pobede".... Ovi prvi su obicno pametni....a ovi drugi su trenutno na politickoj scene Srbije.... :wink:
 
Ma jok........baja je pripadnik kanadske konjice........:D

Specijalna ceta, onih sto prde iz dijaspore..;)

Uh ti su mi dobro poznati. radi se o velikim ratnicima i junacima koji su spremni na ogromne žrtve.Posebno su organizovani u praseće brigade koje nedeljom po srpskim crkvama prkose zapadu i kapitalizmu izjedanjem ogromnih količina prasetine. :lol:
 
jeste...evo knez lazar nam je toliko dobra ucinio jer je zahvaljujuci njemu izginulo sve musko u srbiji a ono sto je ostalo je prokleo :shock:

hvala ti ali meni danas niko ne treba da me kune ako ne odem na kosovo pre cu se izjasniti kao eskim na sledecem popisu stanovnistva i dovidjenja :roll:

U pravu si, da nisu izginuli, danas nebi bilo problema sa siptarima i "bosnjacima", bili bi braca po veri, Ibro, Mujo i mali Hasim :P :D

Ja vas podrzavam u vasoj ideji da date KiM, cak vam savetujem da date do Kragujevca unapred, ali uz obecanje da vas u BG nece dirati narednih 100g :D ;)
 
eraserhead jel postoji verzija tvog avatara u kostunica varijanti ako postoji baci mi ovde da zamenim gandalfa covek ne moze da gleda ove rusofile vise

Ćemo da napravimo očas posla.

A ja kad procitam tvoj...pred ocima mi je gore pomenuti.

*******, tome i služi. Slažem se da je tvoj bolji. :)

Elem, beba je car, naravno.
 
Uh ti su mi dobro poznati. radi se o velikim ratnicima i junacima koji su spremni na ogromne žrtve.Posebno su organizovani u praseće brigade koje nedeljom po srpskim crkvama prkose zapadu i kapitalizmu izjedanjem ogromnih količina prasetine. :lol:

Ej majstore, daj da uradimo neki dil, povezime sa Cedom pa da radimo sa gudrom, kod vas je puno bolja cena ;) :P
 
U pravu si, da nisu izginuli, danas nebi bilo problema sa siptarima i "bosnjacima", bili bi braca po veri, Ibro, Mujo i mali Hasim :P :D

Ja vas podrzavam u vasoj ideji da date KiM, cak vam savetujem da date do Kragujevca unapred, ali uz obecanje da vas u BG nece dirati narednih 100g :D ;)

ma meni pise iza imena odakleN sam...nemoj meni bg da stavljas u profil dzabe :lol::lol:

nego, vidim, ti ga bacas i pises sa nama...ae idi izdrkaj nemoj nas drkati ovde :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top