Ispale im oci...

Miss_Jo:
worm:
Jednostavno tako ti je to s matorim tipovima ...

Jedino što mogu jeste da gledaju... neki čak i to ne mogu :D

:lol: tuga.
E ali stvarno, bas komentarisemo Smirnoff i ja pre neki dan kako je sve vise matoraca po kaficima koji samo snimaju.
Ali kad krenu u prevozu ili prolazu-na ulici oni grejaci da se cesu o nas devojke,e to treba kastrirati ebote!

Pazi da nebi....
I devojke vole da se očešu , samo to više liči na sudar, nalet....upliv u grudni koš...

Da vi to devojke ne mrzite svoje neiskorišteno telo....?
Jer da je namireno , ne bi vam smetali pogledi prolaznika namenjeni vama.(a verovatno skretanje pogleda ili neprimećivanje onih koje bi vi rado smazale....)

A što se tiče prevoza....to jeste mač sa dve oštrice , jer pored vas se istim prevozom voze i devojke koje izmišljaju inerciju tj. traže situaciju za peting, kres , upoznavanje....

Lično sam poznavao više devojaka koje sam vidjao kako "rade" po tramvajima i autobusima....

Provezu se sat, sat i po , da li ulove ili ne ulove, ali radile su to , naročito kad spremaju za septembar , pa budu same u domu ili privatno....

A vama na čelu ne piše jeste li od ovih ili onih....
 
Tuzni_patak:
Pazi da nebi....
I devojke vole da se očešu , samo to više liči na sudar, nalet....upliv u grudni koš...

A vama na čelu ne piše jeste li od ovih ili onih....

:lol: desava se i to verovatno.
Niste fer, ne znate vi kako je to kad vas neki manijak, nije bitno koliko godina ima, ono, kad mu se vidi u ocima da je lud, uhvati za neki deo tela uz urokljivo unosenje u facu, ili jos gore, kad polagano iz prikrajka to radi.
A matorci vole u prolazu na ulici da te uhvate za macu, to im je najbolji vid zabave, yebo sah! Mislim mene nisu, ali vidjala sam, a i vi ste sigurno svasta.
Po mojoj teoriji pojavljuju se kad je kisno vreme i naravno u ranim jutarnjim casovima.
 
Stoji , , ,ovo za macu , i mislim da je očekivana reakcija šamar.....zar ne....


Znam ,kako je kad dobijaš dodire koje ne želiš. Popiziš....Ima i pedera po prevozu...


A za kišu važi priča da su ribe tada izuzetno nervozne i napaljene , naročito ako je majičica blago navlažena.......ko će ga znati zašto....
 
joj :D
Mojoj drugarici je neki ludak izgnječiokilo paradjza misleći d aje njeno dupe - u prevozu naravno, išla kući preko pijace :lol: :lol: gnječ gnječ i mic po mic od ekilo povrća u kilo kečapa :lol:
 
jao kako ovde muskarci lupaju.pa ako ih izbace zasto ste sigurni da je to zbog vas?!npr kad vidim frajera utegnutog tako da mu se ocrtava i levo i desno yaye i jos ponesto mogu samo da pogledam,zgrozim se zbog neukusa i vise mi ne bi palo na pamet da pogledam.
 
hanibal77:
jao kako ovde muskarci lupaju.pa ako ih izbace zasto ste sigurni da je to zbog vas?!npr kad vidim frajera utegnutog tako da mu se ocrtava i levo i desno yaye i jos ponesto mogu samo da pogledam,zgrozim se zbog neukusa i vise mi ne bi palo na pamet da pogledam.
Pa tako i ja kad riba izbaci sise pogledam i kazem vidi qrvu...a shta bi vi da izbacite sise a da niko ne gleda....e ne moze tako...
 
E meni je muka od takvih matorih ljigavaca. Prolazimo moja naj. drugarica i ja i neki covek ladno bleji i smeska se. Niti smo bile nesto provokativno obucene, nego normalno a on odmerava i smeska se. To me tako iznerviralo i ja mu rekla:
-Mars u p.m kretenu matori.
Nista nije prokomentarisao.
A moja drugarica ladno ni dve ni tri kaze:
-Boze sto si tako nekulturna, kako mozes da kazes to coveku?
Ja je gledam i ne verujem...
 
Ja te slušam i ne verujem....

Nekad se normalno ljudi gledali kad su prolazili jedni pored drugih. Danas ili ukoče pogled ili u zadnjih 3 metra gledaju na drugu stranu ili zagledaju u torbu, ruke, časopis.....


Ne daj bože da ti je slučajno rekao dobar vam dan devojčice, odmah bi radila interventna i čiča bi ladio jezik ceo dan u stanici....
 
VesticaBG:
Kako mrzim ove matorce po gradu koji napadno bulje u skockane ribice.
Pre neki dan ja u busu i neka matora seljacina mi bulji u sisice, a nisam imala dekolte. Kad sam mu rekla da prekine da me gleda i da se okrene na drugu stranu, covek mi mrtav hladan odgovori da ne voli plavuse :?: :shock: :D
Niti da im kazes nesto, naprave budalu od tebe, a da iskuliram ne mogu, imam slabe zivce.

sta god da kazem pogresicu.
mada globalno gledano, blizi mi je onaj suprotni koncept koji kaze da vase sise zapravo gledaju u nase oci. A da se usled zenske manipulacije cini da je obratno.
sto se tog starijeg gospodina tice, dobro je prosao, ko zna kakvu bi tek scenu kaznjavanja posle napravila da su tvoje sise navalile da ga vataju po rukama
 
kada bulji neko mlado musko, to ti imponuje, eto od toliko sisa u busu, on je izabrao da gleda bas u tvoje :D

al kad bulji neki matorac od 50 i kusur, prosto bi negde da se sakrijes, al nemas gde, ili da obuces nesto preko, al nemas sta :roll: :?
 
jbt naravno da je neprijatno,mene ti matorci asociraju na moje dede,komsije ,ujake...sta ste napali devojku ne mogu da verujem.zasto vama muskarcima smeta kad vas ****** sacuju a kad to rade devojke nema problema?!zato sto pomisao da me taj matorac gleda kao sexualni objekat a moze deda da mi bude je stvarno jeziva!neka gleda babe!kad budem baba i kad se utegnem u farmerke pa prosetam onda nek me gledaju matorci(al ne stariji 20god!!!)
 
hanibal77:
jbt naravno da je neprijatno,mene ti matorci asociraju na moje dede,komsije ,ujake...sta ste napali devojku ne mogu da verujem.zasto vama muskarcima smeta kad vas ****** sacuju a kad to rade devojke nema problema?!zato sto pomisao da me taj matorac gleda kao sexualni objekat a moze deda da mi bude je stvarno jeziva!neka gleda babe!kad budem baba i kad se utegnem u farmerke pa prosetam onda nek me gledaju matorci(al ne stariji 20god!!!)
sve je to lepo, ali sto da gleda babe kad je lepse da gleda mlade....
 
Nije stvar samo u onima koje setaju polugole, pa se onda cude. Desavaju se neprijatne situacije i onda kada zensko izadje normalno obucena, a budale se lepe. Pa sigurno necu na 30+ stepeni da idem komplet pokrivena?

Neki ljudi su zaista prosti i primitivni. Imam drugaricu koja ima bas velike grudi, pri tom ne voli da se pokazuje, cak nosi siru garderobu, ali opet svako malo naleti na nekog pacijenta koji joj nesto dobaci.

U mom kraju ima jedan stariji covek, uglavnom je uvek pijan, e on ladno kad vidi zensko sa 20 metara, stane, otvori usta, zablene se, i kad mu se ona priblizi krene da prosipa takve gadosti, da mi je par puta doslo da ga udarim. Jednom sam i presla ulicu kad sam ga snimila iz daleka, ali je on to video, i poceo da se dere: Sta je, presla si ulicu, pa je onda nastavio po svom repertoaru.
 
hanibal77:
zato sto mogu unuke da mu budu.da li bi mu prijalo da mu kolega penzioner kaze uuu kakva pi c ka i on podigne glavu kad ono njegova unuka!
radi ono sto zelis da i tebi rade.i obrnuto :wink:
e bravo i tu se onda povlaci vecito pitanje zasto stariji muskarci setaju mlade devojke i zasto one dozvoljavaju da budu prosetane....
onim komentarom od malo pre htela sam da se nasalim. izuzetno sam protiv svih oblika nepristojnosti, koju na zalost mozemo da nadjemo svugde.znas ovaj svet bi bio raj kada bi ljudi imali stav iz tvoje poslednje recenice.ja ga se pridrzavam i dobro mi je. :wink: uzvracam
 
hanibal77:
Maxy:
To ti je kao kad ides gola,i pitas se sto te gledaju :roll: Verovatno se suvise napadno oblacis 8) Pitam se gde je kraj zenskoj gluposti :wink:
tebi je to isto?! :shock:
onda mogu i da se suncam u majici posto je svejedno da l sam gola :P


Zanimljivo zapazanje 8).Ali ipak mislim da se danas zene suvise skidaju(naravno ima izuzetaka).Recimo danas sam video devojku kojoj se skroz vide grudi.ima samo neke krpice,taman da joj pokriju bradavice :oops: .Iskreno mislim da to nije normalno :!: A i mene nerviraju ti sto bulje,ako ima nesto zanimljivo ja samo bacim pogled,i to je to.
Evo mene neka devojka iz kraja stalno mrko gleda,neznam sto?MOram da otvorim temu :idea:
 
VesticaBG:
Samo ste potvrdili moje misljenje o vama :!:
Hajde ovi iskompleksirani tipovi, ali vi ribice mislila sam da ste vece face.

Аааа...како нисмо провалили...тема је постављена само као социолошко истраживање којим би се доказале твоје тезе о форумашима и форумашицама... :roll:

Јао, сад ме је срамота што нисам већа фаца. :oops:
 
MvS:
E meni je muka od takvih matorih ljigavaca. Prolazimo moja naj. drugarica i ja i neki covek ladno bleji i smeska se. Niti smo bile nesto provokativno obucene, nego normalno a on odmerava i smeska se. To me tako iznerviralo i ja mu rekla:
-Mars u p.m kretenu matori.
Nista nije prokomentarisao.
A moja drugarica ladno ni dve ni tri kaze:
-Boze sto si tako nekulturna, kako mozes da kazes to coveku?
Ja je gledam i ne verujem...

Замисли, блеји и смешка се!!! :shock: Јеее...какав безобразлук! Боже, куда иде овај свет!
А ти га лепо и културно назвала маторим кретеном и отерала га у п.м. Можда би било ефикасније да си му заварила шамарчину, матором љигавцу! И горе је заслужио кад гледа и смеши се! Ужас!
 

Back
Top