Žena mu priznala da ima švalera i neće da ostavi ni jednog

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.612
"Kaže da je sve u našoj vezi savršeno - osim što je više ne privlačim", napisao je očajan muž listu The Guardian tražeći savet od psihoterapeutkinje i savetnice. Njegov problem prenosimo u celosti.

- Sa ženom sam u braku 20 godina i priznala mi je da je ima aferu poslednjih godinu dana. Ona je to pravdala time da više nema seksualni interes za mene, do te mere da se oseća ukočeno kada imamo intimne odnose. Kaže da je sve ostalo u našoj vezi savršeno. Oboje smo u formi i dobro izgledamo, odlično se slažemo i uživamo na odmoru sa našom ćerkom. Ali, uprkos mojim zahtevima, ona neće da prekine svoju aferu, jer, kako kaže, previše uživa u intimnim odnosima sa njim. Izuzetno sam povređen ovim. Voleo bih da krenemo na terapiju za parove da pokušamo da rešimo stvari, ali ona odbija, jer misli da bi to bilo gubljenje vremena – da se jednom izgubljena želja, više ne može vratiti, napisao je muž.

pojavilo se u blicu
1710572060351.png

Siguran sam da ovoga ima i kod nas, ali da naše žene nisu tako slobodne da kažu muževima direktno u lice?
 
Poslednja izmena:
"Kaže da je sve u našoj vezi savršeno - osim što je više ne privlačim", napisao je očajan muž listu The Guardian tražeći savet od psihoterapeutkinje i savetnice. Njegov problem prenosimo u celosti.

- Sa ženom sam u braku 20 godina i priznala mi je da je ima aferu poslednjih godinu dana. Ona je to pravdala time da više nema seksualni interes za mene, do te mere da se oseća ukočeno kada imamo intimne odnose. Kaže da je sve ostalo u našoj vezi savršeno. Oboje smo u formi i dobro izgledamo, odlično se slažemo i uživamo na odmoru sa našom ćerkom. Ali, uprkos mojim zahtevima, ona neće da prekine svoju aferu, jer, kako kaže, previše uživa u intimnim odnosima sa njim. Izuzetno sam povređen ovim. Voleo bih da krenemo na terapiju za parove da pokušamo da rešimo stvari, ali ona odbija, jer misli da bi to bilo gubljenje vremena – da se jednom izgubljena želja, više ne može vratiti, napisao je muž.

pojavilo se u blicu
Pogledajte prilog 1515470
https://zena.blic.rs/porodica/zena-...a-i-da-nece-da-ga-ostavi-sta-da-radim/jmsjy4p
Siguran sam da ovoga ima i kod nas, ali da naše žene nisu tako slobodne da kažu muževima direktno u lice?

Ко каже да нису слободне .... Кажу ...

Ето ова му је рекла .. и објаснила .... Свака ће да каже када има интерес да каже ....

Мене више чуди то што мужа, када је већ жена убацила додатни елеменат за употпуњавања ( психо физички ) себе ...

... уместо деструкције ( бар по мом миљењу )... јаловога рада на 'жени' или 'вези 'акка 'браку'

.... не убаци швалерку ... или просто оде ..... ако је незадовољан

Чему инистирање на нечему идеји о непроменљивом као једна жена ?!

За мужа ево једна песма уз жеље и честитке да разреши ситујацију


п.с

ваљал' ' одговор '
 
Poslednja izmena:
Kad je on zeni drug nek postane i ona njemu drug.
Mada je dobro sto tako mogu da popricaju, bolje to nego da se mrze.
Razvod je mozda najbolja opcija ali mozda zbog deteta ili nekretnina nije bas jednostavan.
Tako da nek i ona njemu bude drug, nek oboje idu u svaleraciju, pa ce se videti.

... па нека промене обоје пол .... ето тек да пробају ... можда им се лајкне
 
"Kaže da je sve u našoj vezi savršeno - osim što je više ne privlačim", napisao je očajan muž listu The Guardian tražeći savet od psihoterapeutkinje i savetnice. Njegov problem prenosimo u celosti.

- Sa ženom sam u braku 20 godina i priznala mi je da je ima aferu poslednjih godinu dana. Ona je to pravdala time da više nema seksualni interes za mene, do te mere da se oseća ukočeno kada imamo intimne odnose. Kaže da je sve ostalo u našoj vezi savršeno. Oboje smo u formi i dobro izgledamo, odlično se slažemo i uživamo na odmoru sa našom ćerkom. Ali, uprkos mojim zahtevima, ona neće da prekine svoju aferu, jer, kako kaže, previše uživa u intimnim odnosima sa njim. Izuzetno sam povređen ovim. Voleo bih da krenemo na terapiju za parove da pokušamo da rešimo stvari, ali ona odbija, jer misli da bi to bilo gubljenje vremena – da se jednom izgubljena želja, više ne može vratiti, napisao je muž.

pojavilo se u blicu
Pogledajte prilog 1515470

Siguran sam da ovoga ima i kod nas, ali da naše žene nisu tako slobodne da kažu muževima direktno u lice?
Ne ostajati im dužan, makar i unapred.

Šalim se, naravno. :mrgreen:
 
Lepo kazu ljudi, sto se on ponasa kao da je ona jedina na svetu.. Ako je ona nasla nek i on nadje.

Ako im je sve ostalo savrseno, to je extra.

Ionako ti svaleri ne traju mnogo.. kada muz sve zna, pohvata i on neku, ni njoj svaler vise nece biti toliko zanimljiv.

Najteze je naci nekoga sa kim je zivot inace savrsen, jos imaju i dete. Sto bi se razvodili.
 
Lepo kazu ljudi, sto se on ponasa kao da je ona jedina na svetu.. Ako je ona nasla nek i on nadje.

Ako im je sve ostalo savrseno, to je extra.

Ionako ti svaleri ne traju mnogo.. kada muz sve zna, pohvata i on neku, ni njoj svaler vise nece biti toliko zanimljiv.

Najteze je naci nekoga sa kim je zivot inace savrsen, jos imaju i dete. Sto bi se razvodili.
Znaci ti si pristalica "otvorenog braka"...? :)
 

Back
Top