Da li muškarac može da primeti ako žena glumi orgazam?!

P idobro sad da me bole brige i ne nije, ok lepo je znati da je partnerka uzivala jbte a ne da je trpela ko mira furlan u medzedze. E sad da joj dahcem za uvo i ispitujem jel svrs'la jel svr'sa, pa jbte valjda se i o seksu komunicira i tako stvara razumevanje poverenj i bla bla.

Оне не знају колико нам је драго када сврше, то нам понекад више значи него да ли сам свршио са 50 или 70% задовољства ..

Жене су оргазмичке сероње
 
Оне не знају колико нам је драго када сврше, то нам понекад више значи него да ли сам свршио са 50 или 70% задовољства ..

Жене су оргазмичке сероње
P drago mi je, odem posle i pred ogledalom zagledam misice koji sam yebac, al znas kako, zivot je drugacija realnost. Pre bi me povredilo da je sa mnom i da glumi orgazme a prica mi kako je sve super, nego da bude iskrena i da lepo razgovaramo i dodjemo da jednostavnog: zena orgazmira, muskarac je tu da pripomogne.Te macho fore, ne rade. A i do toga se dolazi pre samog seksa i tehnikalije. Kakvu komunikaciju imate takav ce te oboje orgazam imati. A i to znas brate da i ako si svrsio, osecaj moze da bude kao da si eksplodirao a isto tako i kao da si pisao maltene. Zar ne?
 
Оне не знају колико нам је драго када сврше, то нам понекад више значи него да ли сам свршио са 50 или 70% задовољства ..

Жене су оргазмичке сероње

Kreneš lepo sa odgovorom i onda ga ukenjaš na kraju!
 
P drago mi je, odem posle i pred ogledalom zagledam misice koji sam yebac, al znas kako, zivot je drugacija realnost. Pre bi me povredilo da je sa mnom i da glumi orgazme a prica mi kako je sve super, nego da bude iskrena i da lepo razgovaramo i dodjemo da jednostavnog: zena orgazmira, muskarac je tu da pripomogne.Te macho fore, ne rade. A i do toga se dolazi pre samog seksa i tehnikalije. Kakvu komunikaciju imate takav ce te oboje orgazam imati. A i to znas brate da i ako si svrsio, osecaj moze da bude kao da si eksplodirao a isto tako i kao da si pisao maltene. Zar ne?

Боље је за м.да ћути, ж.лапрдањем све усеру...после саме кажу да се кају шта ти све кажу.

Има ту неке вербалне социопатологије
 
Ne uključujem se jer ne znam da li mogu da prepoznaju. Zapravo, većina ne može jer su ih žene sludile. neke im kažu da su svršile 50 puta u par minuta pa oni poveruju i onda samo kad više uživaš neki kažu jbt ala ti orgazmiraš non stop...ja onda pogledam i kažem pa nisam ni jednom, samo mi dobro. znači neki su kao duduci. Pretpostavljam da to zavisi od prethodnih partnerki, da li su ih iskreno obaveštavale.
 
Poslednja izmena:
Ne uključujem se jer ne znam da li mogu da prepoznaju. Zapravo, većina ne može jer su ih žene sludile. neke im kažu da su svršile 50 puta u par minuta pa oni poveruju i onda samo kad više uživaš neki kažu jbt ala ti orgazmiraš non stop...ja onda pogledam i kažem pa nisam ni jednom, samo mi dobro. znači neki su kao duduci. Pretpostavljam da to zavisi od prethodnih partnerki, da li su ih iskreno obaveštavale. Ako nisu oni ostaju u neznanju 🤣

eto 😊
ali tema je za muške pa se odjavljujem 😊
Da, u pravu si. Tema je za muške, oni se bolje razumeju u ženski orgazam od žene i čim ih bocneš u njihov odmah kreću u napad.
 
Da, u pravu si. Tema je za muške, oni se bolje razumeju u ženski orgazam od žene i čim ih bocneš u njihov odmah kreću u napad.

tema nije o tome. već da li oni mogu da prepoznaju. kako ja znam da li oni mogu da prepoznaju? pretpostavljam da pitaju svoje partnerke.
A ni ja se ne razumem u ženske orgazme. Kad čitam šta pišu o višestrukim orgazmima ostajem u čudu. tako da ni ja ne znam da li bih mogla da prepoznam.
 
tema nije o tome. već da li oni mogu da prepoznaju. kako ja znam da li oni mogu da prepoznaju? pretpostavljam da pitaju svoje partnerke.
A ni ja se ne razumem u ženske orgazme. Kad čitam šta pišu o višestrukim orgazmima ostajem u čudu. tako da ni ja ne znam da li bih mogla da prepoznam.
Odgovorila sam na prethodnu poruku, nisam diskutovala o višestrukim nego sam se nadovezala na to da klit ne mora da bude osetljiv i da na taj način ne mogu da znaju.
 

Back
Top