Hrvatska opet nasanjkala Srbiju

Sta je zrakomlat? Lepeza?

Helicopter%20InAir%20.jpg
 
Ако,ако...зашто се праве паметни и губе време са Хрватима у наше име?Наравно,обично лицемерје српских политичара,очекују да добију нешто за џабе а онда да пребаце себи нешто друго из буџета у џеп и после причају како су нешто урадили за Србе.Поздрављам овај потез Хрвата пошто потврђује да су нам лоши суседи и непријатељи.
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/press-hrvatska-opet-nasanjkala-srbiju/462577.aspx
nisam vidio da tema posoji, pa sam stavio. molim moderaciju ako je tema već tu da je briše

HRVATSKA je odbila dostaviti Srbiji prevedene dokumente čime je srpskoj administraciji znatno otežan posao te su primorani utrošiti dodatnih četiri milijuna eura za prevođenje 250.000 stranica europskih propisa.

Srpskim vlastima je iz Zagreba poručeno da će neophodne prijevode ustupiti Srbiji, ali tek kada uđu u proces kandidature, što je za Srbiju neprihvatljivo kasno, jer u pregovore s EU svaka država mora biti upoznata sa 250.000 strana zakona, uredbi, direktiva i odluka EU, raspoređenih u 35 pregovaračkih poglavlja.

"Hrvatska je početkom godine obećala Srbiji, kao znak dobrosusjedskih odnosa, ustupiti prijevode, ali onda su se predomislili", objašnjava izvor iz srpske vlade, koji napominje da se ova gesta Hrvatske ne može tumačiti nikako drugačije nego kao "čista zloba".

mislim da ovaj korak nije korektan od moje države

qq :eek::eek::eek:
a rekli su da će dati... :dash: a sad $eru :roll:
po tom onda mogu ugnjetavati Srbiju ako uđemo pre i sa graničnim pitanjem ko što to Slovenci sad nama čine :roll:

šta drugo reč nego nalkanska posla :roll:
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/press-hrvatska-opet-nasanjkala-srbiju/462577.aspx
nisam vidio da tema posoji, pa sam stavio. molim moderaciju ako je tema već tu da je briše

HRVATSKA je odbila dostaviti Srbiji prevedene dokumente čime je srpskoj administraciji znatno otežan posao te su primorani utrošiti dodatnih četiri milijuna eura za prevođenje 250.000 stranica europskih propisa.

Srpskim vlastima je iz Zagreba poručeno da će neophodne prijevode ustupiti Srbiji, ali tek kada uđu u proces kandidature, što je za Srbiju neprihvatljivo kasno, jer u pregovore s EU svaka država mora biti upoznata sa 250.000 strana zakona, uredbi, direktiva i odluka EU, raspoređenih u 35 pregovaračkih poglavlja.

"Hrvatska je početkom godine obećala Srbiji, kao znak dobrosusjedskih odnosa, ustupiti prijevode, ali onda su se predomislili", objašnjava izvor iz srpske vlade, koji napominje da se ova gesta Hrvatske ne može tumačiti nikako drugačije nego kao "čista zloba".

mislim da ovaj korak nije korektan od moje države

pa to bre 16 evra po stranici mnogo bre
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Kad smo kod svinjarenja! :per:

hmmm, vidi, svi moderni jezici su se uprostili.
s obzirom da se tvojim maternjim jezikom najduze govori u srcu srbije i jugu srbije, tu se jezik i uproscuje, gube se padezi, fraze spajaju u jednu rec.
engleski je izgubio skoro sve padeze, to znas valjda, ucio si u skolici.

sad ti je valjda jasno i zasto

ne znam kako stojis sa stranim jezicima, ako znas neki razumeces o cemu pricam "hrvat".

i nemo se poprckujes smonome, ce se chesesh posle
 

Back
Top